Иванка Бур• 21 марта в 12:12
Як ви зрозуміли, що ви зустріли потрібну людину?
І готові з нею будувати сімю?
Джем Шакіри• 21 марта в 12:13
Ніяк. Більше скажу, нормально мати сумніви що він той самий після 10+ років шлюбу і спільних дітей.
Сьогодні комфортно і слава Богу! Далі побачимо.
КоКоКоКоКоКо...• 21 марта в 12:14
Когда я сказал, что мне нравятся брюнетки и она потом покрасилась в черный
Цвірінь• 21 марта в 12:18
Немає ідеальних людей, стосунків, щось та не влаштовує, головне, щоб плюси переважали над мінусами.
Папина дочка• 21 марта в 12:19
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Как мало вам надо для счастья
Продаю витрішки• 21 марта в 12:19
Когда нашла в груди уплотнение случайно и на следующий он пошел со мной на УЗИ и врачу и было видно, что он переживает.
Пиши-пропало• 21 марта в 12:19
Когда поняла, что мне ни в чем не нужно под него подстраиваться. Ничего не нужно в себе менять. Ну, при деньгах и не жадный - это было для меня важно.
Жена сантехника• 21 марта в 13:54
в молодому віці гормони, природа робить свою справу - закохуєшся по вуха, жити без нього не можеш, хочеш дітей і все таке. З віком все набагато складніше: навколо просто люди. Немолоді, неідеальні. Видушуєш із себе те спілкування бо хочеться знайти пару. А воно все ніяк.
ПриснитсяЖЕ• 21 марта в 14:26
Ответ дляЖена сантехника
Якраз в старшому віці - почуття набагато сильніші, але пара вже не шукаєш , щоб ці почуття не зіпсувати