Перша скрипка• Изменено вчера в 13:59
Наша демографія. До чого ми дійшли як країна?
В останні дні багато новин в інфопросторі про населення та демографичну кризу у країні. Ніхто незнає точних цифр. Дуже багато людей виїхало, дивилася найбільше усього тепер українців у Німеччині, Росії, Польші, Британії та Чехії. Пишуть, що менше однієї дитини на одну жінку тепер у нас. На Львівщіні у мене у містах людей багато, бо переселенці їдуть. А ось села майже пусті. Що у вас по області?
Ну як так? У кого які думки на цей рахунок?
Зараз все скажу• вчера в 13:59
Думки думками , а офіційна статистика вже невтішна - кожен третій пенсіонер
Лінива, не каюсь• вчера в 14:01
Думаю как бы ракетой не уе*ало, демография вообще не волнует ни в масштабах страны, ни в масштабах планеты.
Перша скрипка
• вчера в 14:02
Ответ дляЗараз все скажу
Офіційна завищена. Навіть демографи з Птухи кажуть що менше 30 мільйонів, МВД кажуть що 28
Зараз все скажу• вчера в 14:03
Ответ дляПерша скрипка
І на невелику купку працюючих скоро буде маса пенсіонерів та пільгових категорій
Стетоскопуло• вчера в 14:04
В Британії підрахували, що близько 20 мільйонів. Новина була нещодавно.
Не знаю, як вони там рахували... Де Британія, а де ми...
Перша скрипка
• вчера в 14:05
Ответ дляСтетоскопуло
В мене плімінниця живе у Британії з чоловіком. Повертатися теж не хоче, дім здає
Джинци на Флісі• вчера в 14:06
Ну от треба ще більше хейтити виїхавших , плювати їм у спину, щоб остаточно викликати у них відразу і небажання повертатись у рідну країну.
Це сарказм, якщо що.
Мошей ницца• вчера в 14:07
Ваши предложения? Плодиться, не выезжать из страны, где идет война? Или что?
Перша скрипка
• вчера в 14:09
Ответ дляДжинци на Флісі
Це сарказм, якщо що.
Чесно? З них ніхто не повернеться, окрім одиниць. У нас дуже багато місцевих у Європі, Британії чи Ізраїлі. Ніхто повертатися не хоче. Вони тільки дуже бояться, що їх примусово відправлять обратно, оце їх найбільший страх, втратити захист та легальний статус перебування
Зараз все скажу• вчера в 14:10
Ответ дляПерша скрипка
Хто не планує повертатися той не сидить на попі рівно
руки_Крюги• вчера в 14:10
Ответ дляПерша скрипка
Если и вернутся, то не детородного возраста, а будущие пенсионеры. Молодежь останется за границей
Джинци на Флісі• вчера в 14:11
Ответ дляПерша скрипка
Так хіба це дивує когось? Я теж не в Україні. Працюю прибиральницею. А була інженером. І повертатись не хочу. І одна із причин, що я для багатьох зрадниця.
Леди_в_ночи• вчера в 14:11
Страна стала меньше размерами, оккупировано, разрушено, эвакуировано. Мы из Днепра, пока никуда не выезжали.
Вот в новостях. И таких нас пунктов сотни.
Я тертий жук• вчера в 14:11
В нашей конкретно области много переселенцев. То есть кардинально ничего не поменялось. Наша школа 8 лет назад набирала 6 классов первоклассников, в этом году пять. Восьмых классов как было 6 в потоке, так и осталось.
На счёт рожениц не знаю, как-то не особо с ними пересекаюсь на данном этапе своей жизни. На детских площадках дети есть.
Смешнюча• вчера в 14:14
Ответ дляДжинци на Флісі
Це сарказм, якщо що.
Ні треба ще більше хейтити тих хто залишився. Насміхатись і ображати, щоб остаточно їм нав´язати думку, що виїхавші не українці вже.Це сарказм звичайно. У всіх є право залишатись там, де вони хочуть.
Коник-стрибунець• вчера в 14:13
Только вот этих беременных и орущих детей повсюду как пыли, походу страдает демография только виртуально, реально как размножались, так и размножаются дальше(((
Бабайко• вчера в 14:13
Не знаю где там демограф яма: в городах на парковках нет мест, тц забиты, столик за 3 дня надо бронироваться в ресторане, на услуги запись пару недель. А села… там отток был всегда, сейчас усилился. Все орут про мало людей, но и работы, тем более нормально оплачиваемой, для всех нет и не будет, потому движение людских масс понятно и ожидаемо.
Зараз все скажу• вчера в 14:13
Ответ дляБабайко
От і Маня
Бабайко• вчера в 14:14
Ответ дляКоник-стрибунець
Многие рожают третьего четвертого ради острочки. В окружении таких полно.
Мольфарочка• вчера в 14:14
Багато тих хто виїхав за кордон завагітніли і народили і дітки вже по три- чотири роки
Смешнюча• вчера в 14:15
Ответ дляМольфарочка
Вони навряд чи повернуться. Їх діти громадяни інших країн.
НеВРотик• вчера в 14:16
Ответ дляПерша скрипка
А мені здається що і менше 25ти