Советчица Года• вчера в 16:32

Почему прекратили оставлять на второй год?

Почему не сделать пару простых правил:
1 если ребенок не сдал предмет на "хорошо" - уходит на повторный курс
2 если ребенок не сдал 75% предметов на "хорошо" - остаётся на повторный год

И несколько простых правил
- повторный курс проходит в школе того же уровня
- повторный год проходит в школе более низкого уровня
Анонимус Я• вчера в 16:54
Ответ дляНеКонец-Света
Ні, всім потрібен різний підхід . Це дуже добре працює , мотивує до навчання
Цікаво, а хто ж має мотивувати дітей до навчання?
НеКонец-Света• вчера в 16:55
Ответ дляАнонимус Я
Школа цікавою програмою
Статус Ква• вчера в 16:58
Ответ дляАнонимус Я
Різний підхід треба лише дітям на інклюзії.А здоровим потрібне належне виховання і мотивація з боку батьків. А якщо цього нема, ніякі підходи не працюють. Батьки самі дозволяють собі зневажливі чи цинічні висловлювання про школу, освіту, вчителів, а потім плачуть, що до їхньої бубочки потібен різний підхід. Таким людям потім і начальники, і тещі не ті попадаються, весь світ проти них.
Про висловлювання вы меня рассмешили 😅
Я не идеальная мать и из тех, кто дозволяє такі висловлювання. Вот говорю ребенку что думаю. Вот вчера дочь рассказывает почему не любит уроки олимпиадой математики ( в школе обязательные). Говорит ’учитель решил,что скучно решать задачи, поэтому он их решил сделать более интересными. В задачах про рукопожатие он говорит первый высморкался, пожал другому руку, второй плюнул в руку и пожал руку третьему и т.д’ ну не могу я на такое не высказаться 😅 сказала, что у него не все дома. Ну правда ведь. Какой адекватный учитель такую мерзость придумает? 😅 или был у них физик, который специально щелкал ручкой и говорил, что это для того, чтоб их завалить. Тоже сказала, что у него проблемы с психикой )
Анонимус Я• вчера в 16:57
Ответ дляНеВРотик
Для меня тупой и ленивый это разное. Ленивого можно пнуть и он полетит а вот тупого вряд ли
Можна пнути. Але як тільки сила енерції сходить на нуль, то треба пинати ще й ще. І от питання, чи раціонально витрачати стільки сил на пинки, якщо є діти, яких не треба пинати, вчаться без пинків.

Людина талановита і лінива в результаті досягає меншого успіху і менш корична суспільству, аніж людина середніх талантів і працьовита.
Статус Ква• вчера в 16:57
Ответ дляНеКонец-Света
В нормальних школах телефони заборонені , це вирішує всі проблеми
Я писала не про телефоны в школах, а про гаджеты в раннем возрасте. Когда ребенка нужно развивать, а не вручить телефон или планшет и забить
Анонимус Я• вчера в 16:58
Ответ дляНеКонец-Света
Школи однакові для всіх , розподіл лише в старшій школі
Одразу після 4х класів початкової школи.
Анонимус Я• вчера в 16:59
Ответ дляНеКонец-Света
Школа цікавою програмою
Школа не є розважальним центром.

Мотивація до навчання - це складова виховання, а виховання - задача батьків.
НеКонец-Света• вчера в 16:59
Ответ дляАнонимус Я
В нас після коледжу в 15 років, тоді діти вже більш менш розуміють в якому напрямку рухатися
НеКонец-Света• вчера в 17:00
Ответ дляАнонимус Я
Школа не є розважальним центром.

Навчання в школі має бути цікавим.
Анонимус Я• вчера в 17:01
Ответ дляСтатус Ква
Про висловлювання вы меня рассмешили 😅
Ні, ну сміятися я теж люблю, головне, щоб потім не було сліз, що атестат не той чи в універ хтось не поступив.
Анонимус Я• вчера в 17:02
Ответ дляНеКонец-Света
Ок, я писала як в Німеччині, Бельгії, Нідерландах. Розподіл за здібностями після початкової школи.
Анонимус Я• вчера в 17:04
Ответ дляНеКонец-Света
Навчання в школі має бути цікавим.
У вас позиція не як краще для дитини, а як легше вам як мамі. Ваше виховання - ваші плоди.
Всюди влазю• вчера в 17:06
Ответ дляАнонимус Я
За кордоном працює прекрасна система: школи для тупих і розумних окремо. Не хочеш вчитися - от тобі хауптшулє, тобі дорога в пту. Хочеш і можеш вчитися - от тобі гімназія
Ну ви зараз мабуть за Німеччину, але не скрізь так.
Статус Ква• вчера в 17:06
Ответ дляАнонимус Я
Ну це ніяк не пов´язано з висловлюваннями щодо вчителів )
НеКонец-Света• вчера в 17:06
Ответ дляАнонимус Я
Моя позиція якраз для дитини. І це дає свої результати , маю вже дорослих дітей
-Ань-• вчера в 17:08
Совпадения в эпоху совпадений. Новости Казахстана:

https://www.zakon.kz/pravo/6489807-minprosveshchen... обновило правила приема в школы новость от 5 сентября 2025.
Только у них прямым текстом говорят про заключение договоров:
’’При приеме обучающихся в организации образования руководители организаций образования заключают с родителями или иными законными представителями детей или обучающихся договора на оказание образовательных услуг.’’
-Ань-• вчера в 17:09
В Україні теж скоро освітні послуги будуть лише платними.
Ms. Iphone• вчера в 17:20
Навіщо це? Завжди можна пройти повторно за бажанням батьків і дитини.
Доставучая• вчера в 17:31
Ответ дляЧервона рута
А навіщо тягнути і витрачати кошти на те, що саме не хоче вчитися? Прибиральники і касири завжди будуть потрібні.
То ли дело после института все идут в маникюрши
Невгамовна• вчера в 17:33
Ответ дляАнонимус Я
У вас «за кордоном» других стран, кроме Германии нет?
Статус Ква• вчера в 17:35
Ответ дляДоставучая
😅 ну хоть не будут мастера маникюра маникюршей называть
НеВРотик• вчера в 18:00
Ответ дляАнонимус Я

Але і лишати як є не варіант. Буде ліниве жирне створіння
Анонимус Я• вчера в 18:23
Ответ дляНеВРотик
Ну так або у такої людини знаходяться батьки, які пинають спочатку на навчання, потім на роботу, потім почесна естафета з пинків переходить жінці з качалкою, або виходить жирне створіння, алкоголік і нитик. В першому варіанті ще лишається надія раптового просвітління, але шанси невисокі.
Анонимус Я• вчера в 18:25
Ответ дляНеКонец-Света
Які, поділіться! Сказали, що школа має бути цікавою і чарівним чином вона стала цікава?
Гуру троллинга• вчера в 18:29
Вы смешная. Уже не будет даже школ. Дети смогут только 9классов отучиться,а дальше никого не волнует их судьба. Старшие школы не строят для нуш. А старые закрывают и оставляют только 9 классов,никому не нужны наши дети,только нам
НеКонец-Света• вчера в 18:36
Ответ дляАнонимус Я
Ні, не чарівним. Просто школи дітям я вибирала
Анонимус Я• вчера в 18:41
Ответ дляНеКонец-Света
:))) вітаю вас. Уявіть собі, що меншість людей має таку можливість.
Тому ваша порада тим дітям, які не можуть засвоїти шкільну програму, обирати школу малость не практична.
НеКонец-Света• вчера в 18:45
Ответ дляАнонимус Я
Чому меншість ?
Анонимус Я• вчера в 18:49
Ответ дляНеКонец-Света
Чому меншість ?
Тому що живуть там, де мало шкіл, не мають фінансів і часу везти дитину до школу. В великих містах живе меншість населення України.
НеКонец-Света• вчера в 18:49
Ответ дляАнонимус Я
Діти це ніколи не дешево.