Советчица Года• 21 марта в 16:32

Почему прекратили оставлять на второй год?

Почему не сделать пару простых правил:
1 если ребенок не сдал предмет на "хорошо" - уходит на повторный курс
2 если ребенок не сдал 75% предметов на "хорошо" - остаётся на повторный год

И несколько простых правил
- повторный курс проходит в школе того же уровня
- повторный год проходит в школе более низкого уровня
Анонимус Я• 21 марта в 19:00
Ответ дляНеКонец-Света
Діти це ніколи не дешево.
Але вмотивовані прецелюбні діти значно дешевші за лінивих і невмотивованих.
НеКонец-Света• 21 марта в 19:38
Ответ дляАнонимус Я
Діти мотивовані, коли вони в хорошій школі і розуміють для чого їм навчання
Доставучая• 21 марта в 19:47
Ответ дляСтатус Ква
😅 ну хоть не будут мастера маникюра маникюршей называть
Правильно. Мастер ногтевого сервиса, менеджер по продаже ногтевого сервиса. Вот для чего надо было сутками зубрить алгебру, физику, историю. Еще и по 3 года сидеть в одном классе, чтобы точно вдолбить теоремы
Анонимус Я• 21 марта в 19:53
Ответ дляНеКонец-Света
Ну не знаю, УФМЛ як і інші хороші школи не набирають дітей, щоб мотивувати, а набирають вже вмотивованих, натомість пропонують плідне освітнє середовище. Хоча, можливо, для вас це погані школи.
Статус Ква• вчера в 02:12
Ответ дляНеКонец-Света
Ваша дитина, мабуть не вступала в хорошу школу. Не вмотивовані туди потрапляють тільки, якщо вдихнути батьки ’ по знайомству’. В такі ліцеї вступають, в середньому, 50% вступників)) не підготовлена дитина, яка звикла колупати в носі не набере навіть мінімум балів
НеКонец-Света• вчера в 09:41
Ответ дляСтатус Ква
Моя дитина якраз вмотивована, поступила в хороший ліцей за кордоном
Статус Ква• вчера в 16:21
Ответ дляНеКонец-Света
Тоді ви повинні розуміти, що спочатку з´являється мотивація, а потів вступ до хорошої школи, а не навпаки.
НеКонец-Света• вчера в 16:25
Ответ дляСтатус Ква
Діти ніколи не вчилися в поганих в школах . Вони якось і не в курсі , що навчання може бути нецікавим і батьки мають заставляти
Статус Ква• вчера в 16:34
Ответ дляНеКонец-Света
)))) в більшість хороших шкіл. вступ з 5го класу і старше. Тому ви фантазієте. Моя дитина теж навчалася в ’хорошій’ найкращий приватній школі. Але з вчителями ми отримали неприємний сюрприз. Після першого класу ми добилися того, щоб її замінили, але час було втрачено 😅 тому не вірю. Ви перебільшуєте. В початковій школі важливо мати хорошого вчителя і зацікавлених батьків. А ще до цього батьки повинні багато вкласти дитині в голову а не врулити в руки телефон.
НеКонец-Света• вчера в 16:36
Ответ дляСтатус Ква
Старша дитина вчилася в приватній школі в Україні, потім в державних за кордоном, менша дитина одразу почала навчання в іншій країні. Телефонів нема, це заборонено. Я в процес навчання ніколи не вмішувалася, приходжу в школу лише за табелем