Про це повідомила Судово-юридична газета, пише DailyLviv.com. У Верховній Раді України зареєстровано відповідний проєкт №15059 раша боты,извините,что испортила вам чудный вечер))
Черный Ловелас• вчера в 18:45
Куплю с пенсии катер и буду по Днепру выджагеривать и дули тыкать.
Татьяна123• вчера в 18:55
Уже один обещал заплаты учителям по 4000 долларов. Теперь пенсии решил поднял. Как же нам повезло с обещалкиным.
Valentina shop2020• вчера в 19:09
Ответ дляnatka75
Ну якщо пенсія виросте вдвічі, тр ціни стрибнуть втричі.
Это точно
арина-ветерок• вчера в 19:35
Цього не може бути, бо мінімальна зарплатня 6658 грн на руки. Ніяк не може бути мінімальна пенсія більше зарплатні за яку треба 176 годин, або навіть 184 години на місяць відпрацювати.
арина-ветерок• вчера в 19:41
Ответ дляWendy Rhoades
интересно, когда военным повысят з/п?
І не тільки військовим. Всім, хто працює на благо країни.
Єдина тарифна сітка для освіти, культури, медицини з 1 по 14 розряд ставки менше мінімалки. Навіть у спеціалістів з вищою освітою. Щоб підвищити пенсії, треба спочатку підвищити зарплати.
Wendy Rhoades• вчера в 19:44
Ответ дляарина-ветерок
так безумовно більшість з/п в держструктрах не поспівають за цінами. Але погодьтесь, что військвим мали б підвищити в першу чергу, хоча б тому, что у них немає вибору.
Людина працювала на економіку держави, мала з/п 100 тис +, платила податки, її мобілізували і почали платити 20 тис.
Ответ дляТА7НЯ7
это чудесная новость только за чей счёт? Если взять рабочего человека с зп 30 тыс грн. то налогов с него уходит 6900(военный и подоходный), а с работодателя эсв 6600. откуда взять деньги на пенсию 7500? тем более пенсионеров больше, чем работающих
ну якось мабуть пораxували з враxуванням того що численність населення скоротилось значно)))) і продовжує скорочуватись