Мамин тріль• 22 марта в 13:24

Театр Франка

Які вистави рекомендуєте відвідати. Театрали , підкажіть!
Физрукая• 22 марта в 13:27
Квитки туди купити нереально. Якщо вдасться то Тортюф
Пополняю_Карму• 22 марта в 13:32
Конотопська відьма
Пригаю-цибаю• 22 марта в 13:39
Там два модні і об´єктивно талановиті і цікаві молоді режисери - Петросян і Уривський. Мені більше подобається Петросян, хоча всі його вистави якісь трохи токсичні. Уривський для мене занадто багато уваги приділяє формі, візуальній частині, типу краса заради краси, а не змісту. Але це справа смаку
Якщо хочете класику то Тев´є Тевель шикарна
Тектологиня 80lv• 22 марта в 14:00
На мою думку легкі, комедійні найкращі - Моя професія - сеньйор із вищого світу, Люкс для Іноземців, драма Наш клас, навіть трагедія, обов´язково читати про що, важка але неперевершена, пів залу плаче, Марія Стюарт топ, Нетутешній, як раз на злобу дня, Макбет скоріше вражає візуальним рішенням, але цікаво, Конотопська відьма це само собою, Калігула крутий, Візит цікавий.
Дивлячись, що хочете побачити.
автор Мамин тріль • 22 марта в 15:21
Ответ дляТектологиня 80lv
Дивлячись, що хочете побачити.
Дякую за цікаві поради
автор Мамин тріль • 22 марта в 15:22
Ответ дляПригаю-цибаю
Дякую за думку
Друг бобер• 22 марта в 21:21
Кілька днів тому дивилася ’Лимерівну’, не рекомендую, дуже дивне трактування твору , багато незрозумілого крику, блохи...таке собі, 1500 квиток, тривалість вистави 80 хвилин, не вразило, більше на Уривського не піду
автор Мамин тріль • 22 марта в 23:31
Ответ дляДруг бобер
Дякую за відповідь і рецензію. Я якраз купила білет на Лимерівну , побачу, чи сподобається.
Друг бобер• 23 марта в 01:11
Ответ дляМамин тріль
Було багато глядачів, які покинули виставу у перші 15-20 хвилин, але, можливо, Вам сподобається