Неправдиша• вчера в 17:39

А вам окей чи не окей?

Зробіть вибір:
вже голосів: 41
Ок
Не ок
автор Неправдиша • вчера в 18:15
Ответ для2410diana2410
Ну и что, если все счастливы, то какая разница. А когда мужчины 40+ со студентками спят? Почему это считалось всегда нормой, а если женщина выбирает младше, то осуждение
Це правда. Мужикам завжди можна а жінкам типу ні?
Помітила тенденцію що 18 річні юнаки полюбляють секс з дамами по 40+
Ухахайкина• вчера в 18:16
Ответ дляНеправдиша
Вам теж зараз 38?
Автор, тут не столько в возрасте дело, сколько в физике. Мне 42 и я вешу на 100 кг меньше чем ваша тетя с картинки
Любовники мои 30+
Муж старше
Носки на подтяжках• вчера в 18:17
Ответ дляНеправдиша
Ніде такого не помічала. Та й щоб помітити треба свічку тримати кожному. Що нереально. У вас якісь свої методи спостереження. Мабуть я не в тій країні, чи не в тому місті живу.
автор Неправдиша • вчера в 18:17
Ответ дляНоски на подтяжках
Я не так сказала. мала на увазі більше про таємний секс.
коли хлопак юнак а жінці 30+ 40+
автор Неправдиша • вчера в 18:17
Ответ дляУхахайкина
Любовники мои 30+
Муж старше
А з юнаком пішли б на секс?
Носки на подтяжках• вчера в 18:17
Ответ дляНеправдиша
коли хлопак юнак а жінці 30+ 40+
Ще раз, яким чином ви це спостерігаєте?
Ухахайкина• вчера в 18:18
Ответ дляНеправдиша
А з юнаком пішли б на секс?
Якщо була би хімія, то так, чому ні
2410diana2410• вчера в 18:18
Ответ дляНеправдиша
Потому что сейчас женщины другие. Моя мама в 40 уже поставила крест на себе как на женщине. Хоть она и была стройной и привлекательной и одевалась хорошо, но она считала, что уже все, пора внуков ждать и огурцы растить. А сейчас в 40 у женщины новая жизнь. Ну по крайней мере я так про себя думаю: детей вырастила, воспитала, семья, в доме все ок, значит буду встречаться с подругами, гулять, путешествовать, наряжаться
Носки на подтяжках• вчера в 18:21
Ответ дляУхахайкина
Любовники мои 30+
Муж старше
І у віці також. Вага, це остання на що я б звертала увагу в цій темі. Вашим 30 не 19, не 18. 30 років це дорослий, сформований чоловік.
Ухахайкина• вчера в 18:21
Ответ дляНоски на подтяжках
А ви би з таким жиробасом пішли на секс?
Носки на подтяжках• вчера в 18:31
Ответ дляУхахайкина
Якби мій чоловік перетворився на жиробаса, так. Я також на протязі десятиліть не завжди була Дюймовочка. Тема не про це. Автор нам хоче впарити думку, що дорослим людям спати з 18 річними то є норма. Має бажання, шукає благословіння і підтримку. Але опитування говорить саме за себе.