палка-копалка• 23 марта в 22:03

Порадьте будь ласка лікаря ендокринолога в Києві

бажано правий берег і приватна клініка , щоб швидше потрапити на консультацію. Підвищений ТТГ і АТПО .
Сусідка знизу• 23 марта в 22:06
Приватних не знаю, в державних джур юлія, або на вишгородській ендокринологічний інститут

Кишмишная Мая• 23 марта в 22:09
Ответ дляСусідка знизу
О, мне тоже рекомендовали Джур Юлию, когда я в поликлинике на Щербаковского разговорилась в очереди. И я к ней попала. Очень приятная женщина, но у меня не было проблем с анализами.
Сокодавка ще та• 23 марта в 22:23
Лікаря я вам не пораджу, але з таким можете йти до самого любого. У вас аіт і гіпотериоз. Приймати тироксин призначать пожиттєво. З цим будь який лікар справиться. Єдине, що якщо народжували недавно, тоді там є нюанси і з тироксину можна зіскочить буде.
автор палка-копалка • 23 марта в 22:34
Ответ дляСокодавка ще та
Не народжувала це у доньки моєї 20 років їй, два місяці тому відбувся збій циклу пішли до гінеколога вона назначила аналізи гормони все крім ТТГ нижня границя 0,6 це аналіз на початку березня здали , потім лікар назначає перевірити гормони по щитовидній залозі сьогодні донька здає і тепер навпаки ТТГ 4,46 і АТПО 38,9 вище норми Т3 Т4 в нормі . В середу піде на узі щитовидки . І я розумію що гінеколог скаже що потрібна консультація ендокринолога от і шукаю до кого йти . Переживаю бо чому за місяць так різко змінився ТТГ .
Сокодавка ще та• 23 марта в 22:55
Ответ дляпалка-копалка
При такому ттг я б не поспішала з гормонами, перездайте ще через два тижні, подивіться куди стрибне.
Невісточка ж• 23 марта в 23:42
Раджу в інститут ендокринології на Вишгородській
И_В_офигительных_штанах• 24 марта в 00:17
Хороших эндокринологов, в Украине найти сложно, а вы еще пишете о Левом или Правом берегах. Смешно.

И_В_офигительных_штанах• 24 марта в 00:19
по вашим анализам могу сказать, что у вас аутоиммунное заболевание, гипотиреоз.
Рятівник Малібу• 24 марта в 11:00
Ответ дляНевісточка ж
Кого именно?