Девочки, нужна помощь. Нужно в спальне поклеить за кроватью фотообои. Мнения в семье разделились и не можем прийти к общему знаменателю. Я хочу фотообои, муж настаивает что бы оставить все как есть. Помогите определиться.Первое фото что сейчас есть, а второе и третье что я хочу. Может у вас какие то есть идеи- послушаю с удовольствием.
gizzaGinora• вчера в 12:19
Ну що у вас ліжко таке нудне
Ну покривало трохи відгорніть, воно ж двостороннє
Подушок додайте
Вам штучний інтелект намалював теплу кімнату.
У вас зараз холодний підтон коричневого.
+ немає штор, які намалював ШІ
+ люстра холодна металева на всю кімнату
+ плафони на бра в реальності холодного білого кольору, а не як на фото ШІ молочні
+ невистачає подушок
+ тюль інша
Тобто- вам є над чим працювати, перш ніж чіпати шпалери.
Ну і замінити картину - і простіше, і швидше, ніж клеїти всю стіну.
Чоловік ваш прав
+ немає штор, які намалював ШІ
+ невистачає подушок
+ тюль інша
Чоловік ваш прав
Yellow berry• вчера в 12:24
Виглядає як ефект ’сепія’. Це все, що на картинці працює в комплексі. Тобто разом зі шпалерами потрібно замінити текстиль і декор. Покривало, штори, вазочки, статуетки. Просто зніміть тих слоників зі стіни, вони не личать до вашого сірого інтер´єру
Заздрість то погано• вчера в 12:33
Ну не знаю. У нас на кухне, уже отклеилист по стыкам и вид стрепаный, им 5 лет всего. Лучше венецианской штукатурки еще ничего не придумали, вид всегда на миллион и не надоедает. Минимум 20 лет будет актуальным
Ответ дляMellisa
я пока не на этапе заказа, просто сохраняю что нравится, потом буду искать похожее. попробуйте в гугле поиск по картинке , найдет похожие варианты. Еще художника можно пригласить, он распишет вам стены.
Вы вернулись в Украину? Или планируете ремонт уже в другой стране?
a.ostroverh• вчера в 12:42
Я за второй вариант
Уже сейчас можно заменить текстиль и шторы, возможно и не понадобится переклеивать обои
Может просто заменить картины
Шпалери з деревами прям дуже і дуже гарно. Пір´я набридли, багато бачила в дизайні. Але, як вище писали, треба деталі змінити в інтер´єрі. По відтінкам, ви шпалери шукали вже? Бо по факту, якщо начнете шукати, вони можуть бути наявні зовсім в інших кольорах, може зеленуваті чи більш до сірого. Тому, я б відштовхувалася від шпалер. А до них вже покривало, штори і т.д.
Картина куцо виглядає на вашій стіні.
Я за шпалери.
Картина куцо виглядає на вашій стіні.
Я за шпалери.
Ответ дляsim2406
Картина куцо виглядає на вашій стіні.
Я за шпалери.
Картина куцо виглядає на вашій стіні.
Я за шпалери.
я искала на сайтах с фотошпалерами. лазила по их сайтам,присмотрела пару вариантов.стені буду красить в беж/сахара...хочу в тепліх тонах квартиру сделать,но без смены мебели ( не потянем)