Редиска Я• 24 марта в 18:00
Крем з тонуючим ефектом та високим СПФ
Який у вас? Порадьте, будь ласка
Редиска Я
• 24 марта в 18:03
Ответ дляТішуся неперетішуся
у меня без тона, rilastil очень нравится
Дякую!
Я хочу щоб потім ще тоналку не наносити, бо влітку хочеться легкості, так би мовити, на шкірі
Гостра на язик• 24 марта в 18:17
Ответ дляРедиска Я
Дякую!
Подивіться Korres. Я роки 3 поспіль користувалась. Він трохи щільний, але це на жаль майже у всіх санскрінів таке
ЦібаФу• 24 марта в 18:58
Чесно? Нічого з спф нормально не тонує, або якщо тонує, то спф не дуже. Ви не нанесете 2 пальці тонального на обличчя як того потребує спф.