Пилосмок працює• 25 марта в 10:52
Порекомендуйте, пожалуйста, опытного детского офтальмолога в Киеве
Желательно правый берег. Нужен врач, который работает с астигматизмом, миопией и переменным косоглазием. Благодарю.
Брехушечка• 25 марта в 10:54
Коли я шукала дитині в 6 років найкращого офтальмога, то якось не прив’язувалася до берегів Київа і поїхала 150 км в одну сторону з області в Київ. І якби той лікар не сподобався, то далі була б Одеса, інститут офтальмології.
Дивно, коли акцент на локації, хоча і не значний.
Весела бджілка• 25 марта в 10:57
Меліна Вікторія Борисівна. Ну і правий берег ще та жопа міра може бути ))))
Пилосмок працює
• 25 марта в 11:13
Ответ дляВесела бджілка
Де вона приймає? Дякую.
Весела бджілка• 25 марта в 11:23
Ответ дляПилосмок працює
Де вона приймає? Дякую.
В приватній клініці зараз, але і працює в інституті теж. На жаль немає її контактів зараз, пошукайте в інтернеті
Пилосмок працює
• 25 марта в 11:30
Ответ дляВесела бджілка
Знайшла, але в ’Родина і медицина’ вона приймає лише два дні та тиждень. Треба терміново.
Жерица ночи• 25 марта в 11:47
Ответ дляБрехушечка
Тю,можете автор работает и есть кучу других дела или авто нет
Жерица ночи• 25 марта в 11:47
Ответ дляВесела бджілка
Например,какая жопа на правом берегу?
Весела бджілка• 25 марта в 12:46
Ответ дляПилосмок працює
Соррі, туди і їздили з донькою.
Весела бджілка• 25 марта в 12:47
Ответ дляЖерица ночи
Например,какая жопа на правом берегу?
Виноградар, Кардачі, теремки далеко від метро, солом´янка, севастополька, Борщагівка, Оболонь стара, хоч і метро поряд та ще багато де.
Жерица ночи• 25 марта в 12:57
Ответ дляВесела бджілка
Вы на Позняках живёте?
СкокоМнеДадите• 25 марта в 13:11
Охматдит ,або самозвернення і невелика плата або направлення і безкоштовно .Пруц ,Шевчун