Я не в теме• вчера в 11:12
Шрам від порізів (селфхарм) . До кого звернутися, щоб прибрати Київ?
Від проблеми селфхарму з донькою позбулися.
Але залишились шрами на руках (передпліччя) і нозі.Вони є велики червоні, та дрібні маленькі. Донька дуже копмлексує. Підкажіть лікаря, клініку в Києві щоб звернутися і прибрати їх, бо бюджет нажаль дуже обмежений, не хочеться викидати гроші на вітер
Кнопус• вчера в 11:17
Если бы это так было легко. После операций сколько шрамов остается, и не сильно их кто еше смог убрать.
Спросите у ИИ кремы, они убирают красноту, уменьшают выпуклость.
ЯНаПэПэ• вчера в 11:28
клініка Yedyna, там головний лікар дерматолог, займається видаленням шрамів після акне, щось порадить.
Розвідка Маші• вчера в 12:00
Вам бы к дерматологу на консультацию, он подскажет. Желательно где есть современное оборудование. В Люменис попробуйте записаться, не все деньги мира