Люблю джаз• 1 час назад
Оцифрування трудовоі
Останній запис в трудовій 2013 рік.
Діти 1999 і 2009 .
Що і куди потрібно нести?
Діти 1999 і 2009 .
Що і куди потрібно нести?
Мастер Пис• 1 час назад
Ответ дляУкраиночка
А зачем свидетельство детей вносить ?
Декрет 3 роки входить в стаж
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляМастер Пис
Так треба подати документи, ви це робили? В тому самому ел.кабінеті пишете щвернення: прошу внести в трудовий стаж навчання в таких то рока і прикріпояєие диплом та додаток до диплому, де написано, що денна форма навчання
Дякую.
Вільний митець• 1 час назад
Ответ дляУкраиночка
А зачем свидетельство детей вносить ?
чтобы засчитался декрет
Сегодня не целуюсь• 1 час назад
Ответ дляМастер Пис
Після 2004 року? У мене відображається. Подайте через звернення.
Дякую
Сегодня не целуюсь• 1 час назад
Ответ дляТётя Хрюша
На карту
Так вас за жопку может взять налоговая
Украиночка• 1 час назад
Еще заметила что днем плохо работают кабинет, то ошибку выдает, то не грузится , ночью быстрее
Тётя Хрюша• 1 час назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
Так вас за жопку может взять налоговая
Нет оснований. Где взять? Налоговая не имеет (пока) доступа к банковским счетам. Особенно, если они офшорные.
Сегодня не целуюсь• 1 час назад
Ответ дляТётя Хрюша
Вот именно,что пока (
Тётя Хрюша• 1 час назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вот именно,что пока (
К офшорным не будет иметь.
Мальдивирую• 1 час назад
В мене на всіх моїх колишніх і нинішній роботах, це робив відділ кадрів.
Можна й самому,алгоритм і приклади на Ютуб.
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляМЧСница
Ходила в ПФ. Запис попередній через кабінет. Черги шалені, без запису шансів нуль. Відділення ПФ вибираєте яке хочете.
Ви точно ходили?)
У відділенні теж електронна черга.
Адміністратор дає номер в черзі, сидиш собі, чекаєш.
Ну так, чекати можна довгенько
У відділенні теж електронна черга.
Ну так, чекати можна довгенько
Люблю джаз
• 1 час назад
В електронній трудовій в кабінеті вказано, що дані вносились роботодавцями з 1998 року. Але в трудовій запис перший 1995 роком…
Мальдивирую• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
В мене всі відомості з 89 року. Все вносив роботодавець. Ніяких помилок, все як в трудовій. І скани, і все є.
Якщо щось не так,то ви можете виправити,відсканувавши документ.Або за вас це зробить нинішній роботодавець.
Непогодка• 1 час назад
Ответ дляУкраиночка
Ночью зато я не работаю, сплю
Непогодка• 1 час назад
Ответ дляЗ царем в голові
Ви точно ходили?)
У відділенні теж електронна черга.
Ну так, чекати можна довгенько
У відділенні теж електронна черга.
Ну так, чекати можна довгенько
Я хочу записаться, потом подойти на свое время. Заглядывала на прошлой неделе - да, толпа сидит, духота
Люблю джаз
• 1 час назад
Ответ дляМальдивирую
А свідоцтва про народження?
Мальдивирую• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
А свідоцтва про народження?
Чиє, і навіщо?
Всі записи там лише з трудової.
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Дані що вносидлись роботодавцем (здавались звіти) - це не те, що оцифрована трудова книжка.
Вам потрібно оцифрувати і загрузити в кабінет, + диплом, + свід.дітей.
Якщо зміна прізвищі ще і свід про одруження.
Аноним_• 1 час назад
Якщо ви отримували офіц.виплати щомісячні по народженню дитини - то вони мають відоражатись в кабінеті... в мене є вони всі там щомісячні від фонду соц.страх., поки не повернулась на роботу знову.
Ответ дляМастер Пис
У мене не прийняли диплом з додатком. Сказали, що потрібна ще довідка з вишу
Мастер Пис• 59 минут назад
Ответ дляMimozka_
В додатку було написано, що денна форма?
Мастер Пис• 59 минут назад
Ответ дляАноним_
Автоматично лише з 2004 року
МЕСТО_Встречи• 53 минуты назад
Вчера коллега ходила, сказала, в очереди были умные, что загружали через кабинет, и где оно все- не ясно. Шли живой очередью, талонов нет, один прием 40 минут( кабзда крч. Обл центр, не Киев
Летала_НаМетле• 50 минут назад
Ответ дляИграю у края
Никуда ничего не нести. Сфотографировать трудовую, свидетельства о рождении детей и загрузить в личный кабинет ПФУ
Сфотографировать или сканировать?
Меломанка Маланка• 49 минут назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
Сфотографировать или сканировать?
Можна і фото, і скан. Там написано в яких форматах подавати.
Летала_НаМетле• 47 минут назад
Ответ дляМастер Пис
Підкажіть, будь ласочка, якщо я прикріпляю диплом, пишу звернення. Ще у мене декретні відпустки 2000-2003, 2006-2009, чи вони входять у стаж ? Чи окремі звернення потрібні щодо диплому та щодо декретних відпусток?
Летала_НаМетле• 46 минут назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Туди б ще зайти якось..
Я нещодавно хотіла зареєструватись то там пише що або в пенсійний особисто йти, або ключ треба якийсь
Спробуйте не через комп, а через телефон. Через телефон зручніше буде.
Летала_НаМетле• 45 минут назад
Ответ дляВільний митець
Все недостающее нужно вносить через личный кабинет ПФУ. Обрабатываются такие запросы долго.
Как долго обрабатываются, скажите, пожалуйста.