Люблю джаз• 26 марта в 11:08

Оцифрування трудовоі

Останній запис в трудовій 2013 рік.
Діти 1999 і 2009 .
Що і куди потрібно нести?
Летала_НаМетле• 26 марта в 16:48
Ответ дляМастер Пис
Все в одне звернення . Ви самі в кабінеті дивилися, всі відрахування після 2004 мають бути там автоматично (другий декрет)
Дякую!

Дама_с_караваем• 26 марта в 19:58
Ответ дляГореотума
Спробуйте завантажити додаток пенсійного фонду, там і побачите, що внесено. І самі добавите, що не вистачає
А якщо все є, то нічого оцифровувати не потрібно?
МЧСница• 26 марта в 21:08
Ответ дляЗ царем в голові
Ви точно ходили?)
У відділенні теж електронна черга.
Адміністратор дає номер в черзі, сидиш собі, чекаєш.
Ну так, чекати можна довгенько
Ходила на Керченську, 4а) Ті, хто в живій черзі беруть талони на місці. А ті, хто по електронному запису ідуть на свій час. Звісно треба підходити до дівчат
(там щось схоже на ресепшн) і називати номер електронного талону і час. В мене запис був на 7-00, у чоловіка на 7-15. В нього тільки цифровка, а в мене було два питання. По факту ми звідти вийшли о 8-30.
З царем в голові• 26 марта в 21:10
Ответ дляМЧСница
Ну то чого тоді немає шансів без запису через кабінет?
Приходиш, береш талон, сидиш чекаєш своєї черги. Ну можна довго чекати, так.
МЧСница• 26 марта в 21:16
Ответ дляЗ царем в голові
Там дуже багато людей і не всі йдуть один за одним по черзі, бо питання у людей різні, спеціалісти вузькопрофільні.. Спеціалісти вивільняються і тебе запрошують. Льготники йдуть поза чергою. Сидіти можна вічно. Кажуть треба приходити о 5-00, тоді шансів набагато більше.
З царем в голові• 26 марта в 21:17
Ответ дляМЧСница
Всі йдуть по своїм талонам, згідно черги.
Поза чергою тільки військові
Спостерігала, як пані провтикала свою чергу на екрані і її відправили в кінець черги.
МЧСница• 26 марта в 21:21
Ответ дляЗ царем в голові
Поза чергою тільки військові
Ні, трохи не так. От я попала на прийом після свого чоловіка. Хоча він був записаний на 7-15, а я на 7-00. Через те, що спеціаліст по його питанню прийшов на роботу на 7-30, а по моєму на 8-00)) І поки ми чекали, єдиний спеціаліст, який прийшов на 7-00, приймав людей з загальної черги. Але не всіх, а тільки тих, які були по тим питанням, які він курує.
Залетна Я тут• 26 марта в 22:10
Ответ дляМальдивирую
Чому проти?
Дія лише надає вам доступ до ваших особистих документів в госреєстрах.Більше нічого.
Нема у вас дії,ви просто їх не бачите,але вони там є без вашої участі чи згоди.
Я вас не агітую,але просто розповідаю як воно працює.
Щоб отримати доступ до власного кабінету ПФУ,треба щоб ви якось були ідентифіковані.Щоб ПФУ бачив що це ви.Цю функцію виконує Дія,яка дає сигнал ПФУ,що ви дійсно та людина,за яку себе видаєте.А Дії в свою чергу,це підтверджує ваш банк,в якому ви обслуговується.
дякую
Залетна Я тут• 26 марта в 22:13
Ответ дляМастер Пис
Читайте про кеп в своєму банку Кваліфікований електронний підпис фізичної особи: отримати безкоштовний КЕП онлайн для бізнес клієнтiв Райфу https://share.google/7me6NMWwuUFj4pxyn

Після створення кеп треба його скачати на телефон чи комп і потім, щоб застосувати, прикріпляти його відповідно з компа чи телефона, а також вводити пароль до нього.
Сам кеп має вигляд файла, який ви самостійно відкрити не можете, проте можете завантажувати і прикріпляти. Часто там розширення jks.
так, для бізнесу Райф генерує ключ, для фізосіб - лише через Дію

Залетна Я тут• 26 марта в 22:14
Ответ дляЗапасная спина
А далі робите все, як при вході в додаток свого банку
все так, але далі в додатку висвічується Підтвердити передачу свої даних ПІБ + ІПН в Дію.
Залетна Я тут• 26 марта в 22:18
Ответ дляЗапасная спина
Не потрібно Дію, можна просто зайти через додаток банку, в якому у вас є рахунок. Для перегляду навіть електронний підпис не потрібно
Райф попросив в додатку згоду на передачу даних ПІБ і ІПН в Дію, консультант сказав, що без встановленої дії це не працює
Залетна Я тут• 26 марта в 22:20
Ответ дляМальдивирую
Чому проти?
тому що її вже кілька разів ламали
Запасная спина• 27 марта в 10:03
Ответ дляЗалетна Я тут
З Приватом таких складнощів немає
Запасная спина• 27 марта в 10:05
Ответ дляЗалетна Я тут
тому що її вже кілька разів ламали
А як ви про це дізнались?
Аноним_Русалка• 28 марта в 16:43
Ответ дляМастер Пис
Так треба подати документи, ви це робили? В тому самому ел.кабінеті пишете щвернення: прошу внести в трудовий стаж навчання в таких то рока і прикріпояєие диплом та додаток до диплому, де написано, що денна форма навчання
У мене в додатку до диплому не вказано форму навчання. Як тоді довести, що денна?
Мастер Пис• 28 марта в 16:46
Ответ дляАноним_Русалка
Якщо зво ще існує, зверніться в архів. Якщо КНУ Шевченка, то одразу підкажу імейл.
Мастер Пис• 28 марта в 16:47
Ответ дляЗапасная спина
А як ви про це дізнались?
Це повідомляли по спеціальному каналу плоскоземельників.
Аноним_Русалка• 28 марта в 17:19
Ответ дляМастер Пис
Так, саме КНУ Шевченка. У мене диплом спеціаліста 1999 року, в додатку не зазначили форму навчання.
Їхня архівна довідка враховується пенсійним фондом?
Мастер Пис• 28 марта в 17:53
Ответ дляАноним_Русалка
Так, звісно.
office@knu.ua
Добрий день. Надішліть заяву на отримання архівної довідки-підтвердження навчання та копію диплома та паспорта.

Заяву пишете від руки і прикріпляєте до листа разом з фото паспорта, якщо змінювали прізвище - свідоцтва про шлюб, дипломів, які требп оцифрувати.

Аноним_Русалка• 28 марта в 17:55
Ответ дляМастер Пис
Так, звісно.
office@knu.ua

Дякую!
Аноним_Русалка• 30 марта в 10:02
Ответ дляМастер Пис
Так, звісно.
office@knu.ua

Скажіть, ця довідка на пошту приходить чи по електронці?
Мастер Пис• 30 марта в 10:03
Ответ дляАноним_Русалка
По електронці скан з печаткою. Можна також зайти і забрати в червоному корпусі з мокрою печаикою, але скану достатньо