Люблю джаз• 26 марта в 11:08

Оцифрування трудовоі

Останній запис в трудовій 2013 рік.
Діти 1999 і 2009 .
Що і куди потрібно нести?
Летала_НаМетле• 26 марта в 12:22
Ответ дляЛюблю джаз
В електронній трудовій в кабінеті вказано, що дані вносились роботодавцями з 1998 року. Але в трудовій запис перший 1995 роком…
І в мене так само, хоча перший запис у 1989 році.

Вакцениро Вона• 26 марта в 12:27
В Днепре ходила, записи нет, только живая очередь. Брала штурмом. Стояла 4 часа. Подала, все сделали, все внесли.

В кабинете все видно. Вход через эл ключ привата
Залетна Я тут• 26 марта в 12:27
Ответ дляМастер Пис
Там все ясно написано, і який ключ і де його взяти.
там ясно для клієнтів привата і ощада, якщо я в інших банках - то нуль можливостей
Вакцениро Вона• 26 марта в 12:36
Ответ дляЗалетна Я тут
Можно войти разными способами. Нажимайте на меню, смотрите выпадающий список. Эл пидпис кстати есть в очень многих банках.
Мальдивирую• 26 марта в 12:37
Ответ дляЗалетна Я тут
Банк ID
Вільний митець• 26 марта в 12:38
Ответ дляЛетала_НаМетле
Как долго обрабатываются, скажите, пожалуйста.
Месяц и дольше.
Вакцениро Вона• 26 марта в 12:39
Ответ дляЛетала_НаМетле
подавали мужу онлайн, более 2 мес
Мальдивирую• 26 марта в 12:45
Ответ дляЗалетна Я тут
39 банків можуть підтвердити вашу особистість. Без всіляких ключів, просто через додаток вашого банку
Який у вас?
Мальдивирую• 26 марта в 12:47
Ответ дляВільний митець
чтобы засчитался декрет
Это только для тех, у кого он не учтен в стаж.
У меня все есть ,и никаких свидетельств и дипломов подтягивать не нужно.Так сказали в ПФУ.
У кого нет-тем нужно.

Вільний митець• 26 марта в 12:48
Ответ дляМальдивирую
У кого нет-тем нужно.
да, конечно, это для тех, у кого он не учтен
Запасная спина• 26 марта в 13:02
Ответ дляМастер Пис
В додатку було написано, що денна форма?
Не знаю... я не дивилась. Вони що, у всіх різні?
Мастер Пис• 26 марта в 13:28
Ответ дляЗапасная спина
В 90-ті і 2000-ні роки таке творилося, хто у що гаразд.
Наприклад, я і мій кум вчилися в КНУ Шевченка, солідний зво. У мене в додатку нема номера диплома до чого то додаток, зате написано денна форма. У нього навпаеи: вказаний номер диплома, до якого додаток, зате не вказана форма навчання, хоча ця строчка є, просто незаповнена.
Я взяла і дописала номер диплому сама в додаток від руки.
А кум брав довідку, що вчився на денному. Щастя, що архів кну дуже добре працює. Пишеш на імейл, через 5 хв у тебе довідка.
Мастер Пис• 26 марта в 13:29
Ответ дляМальдивирую
Який у вас?
Ці банки і дають ключ:)))
Мастер Пис• 26 марта в 13:30
Ответ дляЗалетна Я тут
Там всі банки України, дивіться уважно.
Мастер Пис• 26 марта в 13:31
Ответ дляЛетала_НаМетле
Підкажіть, будь ласочка, якщо я прикріпляю диплом, пишу звернення. Ще у мене декретні відпустки 2000-2003, 2006-2009, чи вони входять у стаж ? Чи окремі звернення потрібні щодо диплому та щодо декретних відпусток?
Все в одне звернення . Ви самі в кабінеті дивилися, всі відрахування після 2004 мають бути там автоматично (другий декрет)
Играю у края• 26 марта в 13:49
Ответ дляУкраиночка
Спрошу в теме, я институт закончила в 1998 году, мне почему-то его не считают в стаж , диплом надо вносить? Трудовая оцифрована. Первую работу тоже не считают. Что с ней делать.
Диплом надо сфотографироват и тоже загрузить в свой кабинет пфу. Если в дипломе или в додатке к нему нигде не указано, что вы учились на стационаре, но нужно брать архивную справку из ВУЗа и грузить её вместе с дипломом. Во всех институтских архивах знают форму этой справки
Деловитая• 26 марта в 14:08
Ответ дляMimozka_
У мене не прийняли диплом з додатком. Сказали, що потрібна ще довідка з вишу
А в трудовую учеба у Вас записана?
Запасная спина• 26 марта в 14:23
Ответ дляДеловитая
А в трудовую учеба у Вас записана?
Ні, ніхто не записав, а я не знала тоді, що треба записувати. Але ж коли я вчилась, то і трудової у мене не було
Запасная спина• 26 марта в 14:24
Ответ дляМастер Пис
Я закінчувала у 1998 році і гадки не мала, як має виглядати той додаток і що треба робити запис у трудовій (якої на той час у мене ще не було)

Залетна Я тут• 26 марта в 14:47
Ответ дляМальдивирую
Який у вас?
Райф. А який це сайт? Навчіть мене, будь ласочка, де піти і як це зробити. Щиро дякую!
Мастер Пис• 26 марта в 14:49
Ответ дляЗапасная спина
Ні, тоді запис в трудовій про навчання не робили. І в 98 ніхто не знав, як має виглядати той додаток. Це вже сучасна історія.
Мастер Пис• 26 марта в 14:50
Ответ дляДеловитая
А в трудовую учеба у Вас записана?
Вона і не мала там бути записана
Залетна Я тут• 26 марта в 14:51
Ответ дляМальдивирую
Який у вас?
я зрозуміла - там потрібно встановити Дію, а я проти. І ніяк з цього не вибратися
Ще раз дякую!
Мастер Пис• 26 марта в 14:56
Ответ дляЗалетна Я тут
Читайте про кеп в своєму банку Кваліфікований електронний підпис фізичної особи: отримати безкоштовний КЕП онлайн для бізнес клієнтiв Райфу https://share.google/7me6NMWwuUFj4pxyn

Після створення кеп треба його скачати на телефон чи комп і потім, щоб застосувати, прикріпляти його відповідно з компа чи телефона, а також вводити пароль до нього.
Сам кеп має вигляд файла, який ви самостійно відкрити не можете, проте можете завантажувати і прикріпляти. Часто там розширення jks.
Мастер Пис• 26 марта в 14:57
Ответ дляЗалетна Я тут
Ще раз дякую!
Тоді можете йти на прийом в пенс.фонд, там вам все розкажуть і покажуть.
Запасная спина• 26 марта в 14:59
Ответ дляЗалетна Я тут
Ще раз дякую!
Не потрібно Дію, можна просто зайти через додаток банку, в якому у вас є рахунок. Для перегляду навіть електронний підпис не потрібно
Запасная спина• 26 марта в 15:05
1. Переходите за посиланням: https://portal.pfu.gov.ua/
2. Натискаєте ’Вхід’

3. Обираєте ’За ID.GOV.UA’
4. Обираєте ’Фізична особа’ і тиснете на ’УВІЙТИ’
Відкриється вкладка ’Bank ID НБУ’
5. Із списку обираєте банк, в якому у вас є рахунок
Запасная спина• 26 марта в 15:06
А далі робите все, як при вході в додаток свого банку
Играю у края• 26 марта в 15:09
Ответ дляЛетала_НаМетле
Сфотографировать или сканировать?
Я фотографировала. Нет разницы- нужно, чтоб изображение соответствовало их критериям
Мальдивирую• 26 марта в 16:11
Ответ дляЗалетна Я тут
Ще раз дякую!
Чому проти?
Дія лише надає вам доступ до ваших особистих документів в госреєстрах.Більше нічого.
Нема у вас дії,ви просто їх не бачите,але вони там є без вашої участі чи згоди.
Я вас не агітую,але просто розповідаю як воно працює.
Щоб отримати доступ до власного кабінету ПФУ,треба щоб ви якось були ідентифіковані.Щоб ПФУ бачив що це ви.Цю функцію виконує Дія,яка дає сигнал ПФУ,що ви дійсно та людина,за яку себе видаєте.А Дії в свою чергу,це підтверджує ваш банк,в якому ви обслуговується.