Гуляю босоніж• 26 марта в 14:02

Чи нормально це для вас?

Ідучи із дому надовго по роботі,поставити камеру не прям професійну із встановленням ,а простеньку
Чоловік проти,а я підозрюю ,що задумав розважатись чи кудись відлючатись ,як мене не буде
Каже,я не хочу ,щоб ти дивилась ,що я роблю цілий день
З мого боку довіри до нього немає цілковитої
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:11
Ответ дляБурундучиха
автор, а якщо він сам з собою буде розважатись? це зрада?))
В туалеті камера не передбачена,тому я не знаю чи буде

автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:11
Ответ дляЛеннон_Жив!
Тобто, захоче збреше ще, хоч 10 камер на нього почепіть і на пісюна одинадцяту.
А як збреше?
ХтоЯкщоНеЯ• 26 марта в 14:13
Ответ дляГуляю босоніж
Щоб контролювати чи не поїхав кудись
Вы не тролите сейчас,?реально живете с таким довлеем….хотя если вас спасовали и вы умом не вышли,то все складывается)
Sgreen• 26 марта в 14:15
Ответ дляГуляю босоніж
Так він проти
Ну, логічно. Якби таємно діяли,то вже давно б це зробили. Загалом, такі слідкування нічого не дадуть. Чоловіки вміють викручуватися, коли бачуть таку поведінку від жінки. І піти до іншої жінки їм не проблема. Бо інша може приймати його таким як він є і не слідкувати за кожним його кроком.
Працюйте над самооцінкою. Багато що не є для чоловіка причиною триматися в стосунках, де він взятий в лещата. Навіть спільні діти
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:15
Ответ дляSgreen
Так ,а чому досі не іде від мене?
Мюллерная• 26 марта в 14:16
Ответ дляГуляю босоніж
Так ,а чому досі не іде від мене?
Квартира чья?
Розвідка Маші• 26 марта в 14:16
У нас на этаже камера, ставили совместно с соседями, потому что в доме были ограбления квартир. Записи хранились автоматически на компьютере мужа. Соседка несколько раз обращалась с просьбой скинуть записи за какие-то часы. Мы думали, переживает о безопасности квартиры, а потом она объяснила - смотрит, чтобы узнать, когда и с кем муж приходил и уходил. Просила ему не говорить. Это очень низко, если честно. И они все равно в итоге развелись.
Так зачем вы тянете этот брак, если надо так унижаться самой и унижать партнёра?
Sgreen• 26 марта в 14:17
Ответ дляГуляю босоніж
Так ,а чому досі не іде від мене?
Так якщо він вам не потрібен, то навіщо все це - що ви робите? Щоб що?
Колупалочка• 26 марта в 14:17
А зачем надо было говорить. Можно было поставить диктофон

автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:17
Ответ дляКолупалочка
На рік?
Колупалочка• 26 марта в 14:18
Ответ дляГуляю босоніж
На рік?
А, так мало кто год продержится без женщины.
Мюллерная• 26 марта в 14:18
Ответ дляГуляю босоніж
На рік?
Так и камера год работать не будет
Чупа-чупс• 26 марта в 14:18
Ответ дляГуляю босоніж
Він просто вже обманював і не раз
А зачем вы с ним живете?
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:19
Ответ дляМюллерная
Так и камера год работать не будет
Камеру виключати та заряджати можна
Умничка-помощничка• 26 марта в 14:21
Ответ дляГуляю босоніж
Так ,а чому досі не іде від мене?
Козел, маньяк он
Мюллерная• 26 марта в 14:22
Ответ дляГуляю босоніж
Камеру виключати та заряджати можна
Не, ну есть разные, есть что вкручиваются вместо лампочки, но если вас год не будет, то мужу зачем с ней возиться.
Нашли в капусте• 26 марта в 14:24
Если бы мне муж что-то подобное ляпнул, то я бы начинала паковать вещи. Сколько больных людей вокруг. Зачем сохранять то, чего нет по сути?
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:29
Ответ дляНашли в капусте
Значить вам є ,що приховувати
Мюллерная• 26 марта в 14:32
Ответ дляГуляю босоніж
Значить вам є ,що приховувати
Всем есть что. Если бы за мной следили, то подумали бы что я того, могу петь или танцевать странно, нельзя ходить постоянно под прицелом.

Нашли в капусте• 26 марта в 14:32
Ответ дляГуляю босоніж
Значить вам є ,що приховувати
Вам треба до лікаря. Реально. Я не мавпочка у цирку, щоб за мною спостерігали, це абсолютна неповага.. Немає довіри-немає родини. У мене не все так погано, щоб я чоловіка контролювала.
Пополняю_Карму• 26 марта в 14:32
А що ви будете робити, якщо таки щось побачите? Ви ж минулі рази прощали.
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:33
Ответ дляПополняю_Карму
А навіщо йому щось таке робити коли він знає,що під прицілом камери?
сЛАдКОежКА• 26 марта в 14:33
Какой-то он у вас идиЙот. Заклеил камеру, жене сказал, что не было электричества и развлекайся сколько хочешь и с кем хочешь
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:34
Ответ дляМюллерная
Навіщо тоді жити із людиною якій є що приховувати?
Пополняю_Карму• 26 марта в 14:34
Ответ дляГуляю босоніж
ну під камерою не буде, чи він до місця під камерою буде прикований? Пішов з хати і все, а причин можна знайти 100
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:34
Ответ длясЛАдКОежКА
Зараз світло є завжди
Мюллерная• 26 марта в 14:35
Ответ дляГуляю босоніж
Вы бы хотели сами жить под камерой?
сЛАдКОежКА• 26 марта в 14:35
Ответ дляГуляю босоніж
Зараз світло є завжди
Для вас всегда не будет.
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:35
Ответ дляМюллерная
Вы бы хотели сами жить под камерой?
Так я можу
автор Гуляю босоніж • 26 марта в 14:36
Ответ длясЛАдКОежКА
Для вас всегда не будет.
Я можу зайти і в інтернеті перевірити цю інфу)