Залізний кіготь• 27 марта в 09:21

Хочу назвать сына Икар! Но все вокруг против (((

Ошеламиссимо• 27 марта в 10:24
Может потому что у вас психическое расстройство и люди просто жалеют ваших будущих детей не зависимо от их имен

Ошеламиссимо• 27 марта в 10:25
Ответ дляПодругаМужа
Ну Біблія однозначно трактує смерть Ікара як Божу кару
В Библии есть Икар? Это в вашем личном варианте?
Ошеламиссимо• 27 марта в 10:26
Ответ дляПодругаМужа
Ну як на мене, Ікар не позитивний персонаж.З сучасної точки зору - рахуй самогубець. Бо він же свідомо полетів до сонця, хоча знав, що воск при високій температурі розтопиться. Плюс знав про Божу кару, бо летів до Бога
Аа, понятно. Сами придумали
Поліпривіт всім• 27 марта в 10:39
Для Украины очень необычное имя и не очень подходит под украинские фамилии и отчества. Бондаренко Икар Петрович? Зайцев Икар Максимович? Ну, такое...
Бокс-орун• 27 марта в 11:07
Ответ дляПодругаМужа
Не підкажу, бо це дитина нещодавно обговорювала на Християнській етиці. Тому і запам´ятала
В Біблії такого нема.
Просто щоб ви знали.
Кусачая Я• 27 марта в 11:35
Ответ дляГл. Амурная
Та вроде Икар не подпадает под эти исключения.Основні типи заборонених імен у Швейцарії:
Імена, що суперечать статі: Хлопчикам не можна давати жіночі імена, а дівчаткам — чоловічі.
Образливі або смішні імена: Заборонено використовувати вирази, які можуть принизити дитину (наприклад, ’Смердючий Пес’ чи подібні).
Імена негативних персонажів: Не можна називати дітей на честь осіб, які асоціюються з тяжкими злочинами або негативом (наприклад, Гітлер, Юда).
Прізвища як імена: Використання прізвищ (наприклад, Müller, Schneider) як першого імені для дитини зазвичай заборонено.
Бренди та назви брендів: Заборонено використовувати відомі торгові марки або назви фірм.
Географічні локації: Не можна називати дітей на честь міст, країн або місць (наприклад, назвати дитину ’Швейцарія’).
До речі, в Україні є хлопчик на ім´я Іуда.
Боневтікла• 27 марта в 12:18
назвіть сина Едіп, таке милозвучне ім´я
ДваДваВісім• 27 марта в 12:38
Тема про імена майже щодня. Або багато дітей у вас, або ця вже котрий рік без імені.
Пульт от линолеума• 27 марта в 12:44
Могут дразнить в школе