Свій варік• 27 марта в 21:00
Дівчата допоможіть, агресивний вірус
В мене з вчорашнього дня температура 38, але відчувається як 39-40, все тіло ломить, болить нестерпно горло і сльозяться очі і дуже боляче кашляти і чихвати, ніс отік.Я вже добу на нурофені, але він діє тільки на пару годин і знову все по кругу.Що можна взяти дієвого від горла?Прочитала про стрепсілс як знеболювальне.Так погано вже давно не було, лежу пластом, до лікаря тільки завтра зранку запис.Буду вдячна!
Садова гойдалка• 27 марта в 21:49
Ответ дляСвій варік
Різко в один день
Автор, такое было+ упадок сил. Литрами пила кипяток с лимоном+С
Через неделю вернулась человеком