Туфли в чешуе• Изменено 28 марта в 13:40
Кто любит кофе, сколько мл вы пьете в день?
Заметила, что когда пила чашку 200 мл в день крепкого кофе, то была безумно бодрой и даже трудно было уснуть. Засыпала в 3 утра.
Какая норма кофе для вас в день?
буреЛОМКА• 28 марта в 13:45
Випиваю приблизно 5-7 чашок в день міцної заварної кави в день, так вже років 25, просто дуже люблю цей смак. Впевнена, що ефект бадьорості, це самонавіювання, багато людей в це вірять, ну а як інакше, коли про це говорять з кожної коробки. Каву треба продавати, гіркий смак не всім подобається, то чому б не обгорнути це у яскраву обгортку допомоги зранку. Але щось ніколи не допомагає, і не бачила, щоб комусь допомагало, реально допомагало. То ж для мене це звичайний напій, просто смачний напій.
Стрибну в гречку• 28 марта в 13:46
6-8 за день поки шлунок не сказав « добрий вечір» . Три місяці не пила і нормалізувалось
Бабулька• 28 марта в 13:49
Не люблю кофе, пью где-то 500-600мл в день (2 хороших чашки), забивая вкус сахаром и сливками или сгущенкой. Гипотоник
Бабулька• 28 марта в 13:51
Ответ длябуреЛОМКА
Точно не самонавіювання. З радістю б не пила, але я до кави зомбі і навіть зір падає.
Хоча я можу і енергетиком доганятись, просто кава менш шкідлива все ж, та й тонізує кишківник краще
буреЛОМКА• 28 марта в 13:53
Ответ дляБабулька
Як скажете.
Ответ длябуреЛОМКА
Без кави не можу прокинутися
4-5 чашок міцної кави в день, по можливості - з турки
Перша - 10 хв.після того, як прокинувся (перед тим - пару ковтків води)
Бабулька• 28 марта в 13:55
Ответ длябуреЛОМКА
Як скажете.
Думаєте, тиск від самонавіювання підіймається? Навіть серед дня, в залежності від того, коли випила каву.
У мене тонометр з 16 років - стандартний кухонний прилад
буреЛОМКА• 28 марта в 13:57
Ответ дляviter33
Без кави не можу прокинутися
Просто раз вже про це говоримо, то необхідність запивати каву водою - міф. Про це вже є купа досліджень, це та сама рідина, вода залишається водою. І я абсолютно впевнена, що і смачна запашна яєчня на беконі(чи будь-яка гаряча запашна страва, яку ви любите) зранку з бадьорить вас абсолютно так само. Сильний аромат, гарячий стан та виражений смак, ось що змушує організм прокинутися. От і все. Якби кава бадьорила, то люди б не засинали на роботах за паперами. Але чомусь не допомагає.
Туфли в чешуе
• 28 марта в 13:58
Ответ длябуреЛОМКА
Когда не пила кофе, то не было даже сил встать с кровати. И целый день я спала. Даже муж заметил разницу в моем настроении. Как не выпью кофе, ничего не могу делать и просто сплю целый день
буреЛОМКА• 28 марта в 13:59
Ответ дляБабулька
От ви і відповіли на своє питання. Тонометр з 16 років.
А панічна атака якось впливає на тиск та роботу серця?
буреЛОМКА• 28 марта в 13:59
Ответ дляТуфли в чешуе
Відповіла вище.
ЗаведУющая• 28 марта в 13:59
300-400 мл середньої міцності. Якщо більше і міцніше, погано засинаю. Мама пʼє 4-6 чашок подвійного еспресо (найвищої міцності в кавомашині), може випити навіть на ніч, і проблем зі сном не має.
Туфли в чешуе
• 28 марта в 14:00
Ответ длябуреЛОМКА
Відповіла вище.
Причина в пониженном давлении?
ЯсноВидящая• 28 марта в 14:02
2 чашки по 300 мл заварної кави вдома і 2-3 чашки по 110 мл розчинної кави на роботі. На вихідних 3 чашки по 300 мл заварної кави
Туфли в чешуе
• 28 марта в 14:02
Ответ дляСтрибну в гречку
Какие у вас были побочные на жкт? Диарея, боли?
Ответ длябуреЛОМКА
Воду з медом п’ю зранку ПЕРЕД кавою
Ніяка запашна яєчня (чи будь-що інше) не бадьорить так, як кава - перевірено роками
При ’передозі’ (для мене це 5 чашок кави в день) - ефект зворотній - починаєтья пригальмовування, сонливість
Ну і в кожного свій організм - когось бадьрить кава, когось - ні
буреЛОМКА• 28 марта в 14:03
Ответ дляТуфли в чешуе
Причина в пониженном давлении?
Ну, боюся вас розчарувати, але кава є гарним м´яким діуретиком і навпаки, понижує тиск. Ефект дууууже незначного підвищення тиску після чашки міцної кави може спостерігатися буквально на 10-15 хвилин. При регулярному вживанні навпаки людям з підвищеним тиском, сечогінний ефект кави допомагає тримати тиск у нормі.
Туфли в чешуе
• 28 марта в 14:03
Ответ дляЯсноВидящая
И во сколько вы засыпаете?
Бабулька• 28 марта в 14:03
Ответ длябуреЛОМКА
Тонометр з´явився раніше за каву. Я ним вимірюю, чи пора пити її. Мій тиск 90/60. Думаєте, падає нижче теж через самонавіювання? Що я в такому випадку думаю, ’навіщо те життя, краще спати’?))
буреЛОМКА• 28 марта в 14:06
Ответ дляБабулька
Ви в 16 років, будучі дитиною, вирішили контролювати свій тиск? На перші зароблені гроші купили собі тонометр?
Бабулька• 28 марта в 14:06
Ответ длябуреЛОМКА
Такий короткотривалий ефект лише від розчинної кави. Повірте мені як хронічному гіпотоніку. Ну і при високому тиску вона точно протипоказана, тут вже мама-гіпертонік доєднується то лумки, що ви чухню написали, у неї серце вискакує, голова крутиться і спати не може якщо вип´є
Бабулька• 28 марта в 14:09
Ответ длябуреЛОМКА
Я в 16 років вже достатньо настраждалась від головного болю і слабкості, щоб почати користуватись тим тонометром по черзі з бабусею. Навіть свідомість втрачала від низького тиску. Тоді і почала потроху вводити каву в свій раціон, вона мені була надзвичайно бридка, але працювала краще таблеток.
В університеті було зручно: якщо перестала бачити дошку нормально зі свого місця - треба в кіоск по каву. Але маккохве виручав ненадовго, потрібна саме заварна