Рожки-да-ножки• 28 марта в 21:00

Сила молитви. Прошу заходити лише в тих, хто вірить

Дівтат, поділіться своїми історіями. Кому молилися, до кого зверталися і з чим. Які дива траплялися. Так хочеться про щось хороше і світле послухати 🙏
Метелик• 28 марта в 21:03
Не важно какая религия?

ПолБатона• 28 марта в 21:04
Моя вага сьогодні, а якби богу молилась було б 777😂
Блін ну вибачте, це ж смішно))(
Метелик• 28 марта в 21:04
Ответ дляПолБатона
Блін ну вибачте, це ж смішно))(
Весы намекают на мистический метод похудения.)
Анонім-ка• 28 марта в 21:09
Зверталась до Діви Марії, коли підпадала під скорочення. Як наслідок, посада любимчика шефа була скорочена вищим керівництвом, ще 2 осіб знайшли іншу роботу, 2 звільнилось через те, що отримували пенсію, а тоді була вимога: або зп на держслужбі, або пенсія
автор Рожки-да-ножки • 28 марта в 21:09
Ответ дляАнонім-ка
Вважаю це чудо. У мене теж була ситуація одна в роботі не хороша, я молилася Святій Матроні і вона допомогла вже на третій день. Кума порадила, з нею теж траплялися справжні дива, коли до Св. Матрони зверталася
Заюшка_хозяюшка• 28 марта в 21:09
Ответ дляАнонім-ка
ух, ты
Анонім-ка• 28 марта в 21:10
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ух, ты
Справді)) Головне віра і щирість

JulJul07• 28 марта в 21:10
Святий Миколай та Матушка Аліпія дуже допомогають!
Заюшка_хозяюшка• 28 марта в 21:13
Ответ дляРожки-да-ножки
тут прочитала, как одна советчица читала акафист святому Спиридону, я сама начала читать, чудо еще не свершилось, но чтение дает мне возможность удерживать фокус на вопросе и что-то делать для его решения, а надежда на чудо дает мне оптимизм и я решаю вопрос, посмотрим чем закончится

люди еще читают молитвы Юди Тадею
автор Рожки-да-ножки • 28 марта в 21:13
Ответ дляJulJul07
Їздила до Аліпіі двічі влітку. Коханий служить. Дуже просила, щоб живий і здоровий був. Дякую Аліпіі, що береже 🙏
автор Рожки-да-ножки • 28 марта в 21:21
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка

люди еще читают молитвы Юди Тадею
Я сама читаю періодично і раджу тут іншим. Особливо в темах про роботу і фінансові питання. Доречі. За час щоденного читання акафісту мені двічі підняли оклад. А ще були ситуації, коли св. Спиридон мене чув от прям відразу, я могла ще з церкви не вийти, а вже ставалося те, про що я просила. І це не лише про фінанси, а й про особисті прохання
Заюшка_хозяюшка• 28 марта в 21:57
Ответ дляРожки-да-ножки
за 40 дней 2 раза? очень интересно
знаете, я когда начала читать, это чтение на столько дало мне уверенность, что я пошла и попросила повышение в 2 раза, еще не повысили, но часть обязанностей бегом сняли в тот же день
автор Рожки-да-ножки • 28 марта в 22:08
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
за 40 дней 2 раза? очень интересно
Не буду стверджувати, що прям за 40 днів, бо я читала так- почала, пропустила, знову почала, пропустила, потім молилася більше 80 днів підряд, а тепер не прям щодня, але періодично читаю. Влітку почала і до січня двічі підняли. Бачите, вам Святий Спиридон теж допомагає, він нас чує.
Флюорография гуся• 01 апреля в 23:58
Удалено администрацией...
автор Рожки-да-ножки • 02 апреля в 04:26
Ответ дляФлюорография гуся
Удалено администрацией...
Не брешіть!!! Ваша Ольга в іншій темі з іншим ім’ям і так кожного разу. Ви впізнавані по номеру, не брешіть людям