Фізик-ядерщик заочно• Изменено 28 марта в 21:36

А это правда?

А правда что погибли наши военные в ОАЭ? Якобы был прилет. Ну те которые поехали помогать закрывать небо?
тянитолкайка• 28 марта в 21:36
Ого...

ЖонДуан• 28 марта в 21:37
Откуда инфа? Источник
Шеллар• 28 марта в 21:41
Офіційно загинуть в умовному ДТП чи від прильоту дрона в Сумській області.
Декомунізація по українські, солдати які гинули в Афгані по документам там ніколи не були. Цинкові гроби були, а в папірці вмер від апендициту в Туркменістані.
автор Фізик-ядерщик заочно • 28 марта в 21:42
Иран заявил об ударе по складу с украинскими противодроновыми системами в Дубае. Об этом заявило иранское Fars.
Иран Уверяют, что склад был уничтожен, при этом внутри находилось более 20 украинских специалистов.
’Одновременно с обстрелом укрытий американских командиров и солдат в Дубае, что вызвало большие потери, во время совместной операции воздушно-космических и морских сил Корпуса стражей исламской революции был уничтожен склад украинских систем противодействия беспилотникам, который находился в Дубае для оказания помощи американской армии, где также находился 21 украинец’, – говорится в сообщении.
Рожева юбка• 28 марта в 21:44
У вас новости не обновляются? Эту информацию уже опровергли.
Кіма кепка• 28 марта в 21:45
Ответ дляРожева юбка
Спростували – це означає неправда, чи правда, але незручна? Допоможіть розібратися в ситуації, будь ласка.
Рожева юбка• 28 марта в 21:48
Ответ дляКіма кепка
МЗС України спростували цю інформацію. Якщо іранські вкиди - для вас надійне джерело інформації, то що ще вам може допомогти?

автор Фізик-ядерщик заочно • 28 марта в 21:51
Ответ дляРожева юбка
Ага а наши надёжные
Кіма кепка• 28 марта в 21:51
Ответ дляРожева юбка
Чому ви звинувачуєте мене в надмірній довірі до іранських ЗМІ? Вас ввічливо попросили допомогти розібратися в ситуації, що склалася, а ви виявляєте неприязнь та агресію, провокуєте конфлікт. Чим викликана ваша недружня поведінка?
Рожева юбка• 28 марта в 21:51
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ага а наши надёжные
Какие ещё у вас источники есть?
ЯсноВидящая• 28 марта в 21:52
Ответ дляРожева юбка
Ну таке, а в общем к Иранцем больше доверия чем к нашей власти
Рожева юбка• 28 марта в 21:52
Ответ дляКіма кепка
Вибачте, вам не сподобалось слово ’спростували’? Чи вам навести його значення?
Малявка ще та• 28 марта в 21:53
Неправда.
Президент зустрічався сьогодні з ними
Рожева юбка• 28 марта в 21:53
Ответ дляЯсноВидящая
Что там ещё на повестке? )
Кіма кепка• 28 марта в 21:57
Ответ дляРожева юбка
Фраза ’то що ще вам може допомогти’ прямо вказує на зневажливе ставлення до співрозмовника, чи ви так не вважаєте?
Рожева юбка• 28 марта в 22:00
Ответ дляКіма кепка
Чому я маю вас поважати? Ви не здатні самі опрацьовувати інформацію? Вам ніхто не зобов´язаний нічого розжовувати.
Я, звичайно, можу скопіювати вам текст з інтернету, але, блін, чому я маю робити це для якогось недалекого ноунейму?
Кіма кепка• 28 марта в 22:06
Ответ дляРожева юбка
Шанобливе спілкування між учасниками дискусії допомагає побудувати цікавий та конструктивний діалог. Адже ви саме для цього прийшли на форум?

Жодної інсайдерської інформації ви не маєте, тільки те, що у вільному доступі. Якщо, скажімо, Бі-Бі-Сі підтвердить, що загинули українські контрактники, кому ви повірите? Щодо ’ноунейму’, ви теж пишете під анонімом, хіба не так?
Рожева юбка• 28 марта в 22:13
Ответ дляКіма кепка

З чого ви взяли, що з вами можливий конструктивний діалог?
Який безпосередньо ви провели фактчекінг щодо новини? Іранська агенція FARS асоційована з КВІР у вас - надійне джерело інформації? Під доведенням чогось ноунейму (вам) малось на увазі метання бісеру з відомої приказки. Не хочу його метати перед вами.
Мрію про космос• 28 марта в 22:16
Я только что другое видео посмотрела: сегодня, 28 марта 65 ОМБр вдребезги расхр*чила целую колонну пушкиных на Запорожском направлении.
Огнище🔥

Малявка ще та• 28 марта в 22:22
Ответ дляМрію про космос
Огнище🔥
Красивое