Да_Я_ТакаЯ_• 29 марта в 16:12

Що би ви робили

Якби у вас був відносно нормальний дохід і дорослі вже діти
або на що ви витрачаєте час в такій ситуації. чи які плани ставите. Спорт щось не цікаво. Мови вчити аби вчити теж
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Дуже великий простір. Я написала що це приклад, поїдьте в Бакоту на Говерлу, на Синевир і тд в Україні купа таких місць. Шкода що в Чорнобиль вже не можна.
Навіть по Парижу, Відню і Празі можна гуляти оминаючи натовп
на Чорнобиль я б хотіла поїхати. На Говерлі толпи туристів
ну як приклад. я ж писала основну проблему, чому не люблю подорожі. а ви говорите, що от в цих місцях це не проблема. чому ж не проблема, якщо багато людей є

Крошка Енот• 29 марта в 16:32
Ответ дляНесу пургу
А что именно делаете? Ремонт, обустраиваете территорию, садите огород?
Сделали вот скважину на этой неделе.
Одно дерево с территории пересадили за двор, во дворе посадили фруктовые.
Заказала реконструкцию газового проекта.
Через 2 недели будем укладывать тротуарную плитку, делать клумбы из натурального камня. Потом перголы закажу.
На самом деле озеленением можно заниматься до бесконечности.
Love_Love_Love_• 29 марта в 16:33
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Як то НА Чорнобиль?
Ну не йдіть на Говерлу, судячи по вашим відповідям вам нічого не підходить, для чого ви задали питання як нормальна людина, якщо ви дуже відрізняєтесь від нормальних?
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:33
Ответ дляЛагшмивара
В мене нема цілі навчитися. Сам процес це цікаво і весело
мені цікаво лише покер і мафія з ігор.
але компанію під це я не зберу. в чужу компанію йти - це майже те саме що онлайн. не цікаво
Єдина Країна• 29 марта в 16:33
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
комфорт, впевненність у завтрашнім дні, пасивний дохід і смачна їжа в кафе
Еммм... Комфорт? Впевненість у завтрашньому дні?... А як цим заповнити вільний час? Криптовалютні курси?
Лагшмивара• 29 марта в 16:34
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
мені цікаво лише покер і мафія з ігор.
Познайомитесь в процесі , найкраще шукати друзів саме за інтересами
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:34
Ответ дляЛагшмивара
Концерти, танці, ігри, просто час проведений з друзями
на якісь концерти інколи ходжу. але прям восторга не памятаю, коли відчувала

Лагшмивара• 29 марта в 16:35
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Важливо на які саме і з ким, це навіть важливіше, бо емоції приємно розділити з людьми, які подобаються
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Як то НА Чорнобиль?
це вас так роздратувало, що якийсь анонім не розділяє ваше захоплення подорожами? нормальна реакція =))
Love_Love_Love_• 29 марта в 16:38
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Мене взагалі нічого не роздратувало і мені не потрібно щоб хтось розділяв мої захоплення, вам жоден із запропонованих варіантів не підійшов.
Потрібно було написати в якому ви місті щоб вам порадили кафе із смачною їжею тай все
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:43
Ответ дляLove_Love_Love_
давайте я вам запропоную стати артисткою цирку і ображусь, що вам не підходить

Мені сподобався варіант з будинком. ну от немає на нього грошей
мені подобається варіант подорожей. але щоб без людей і не дуже дорого. ваш гранд Каньон і навіть Говерла не відповідає моїм потребам
Несу пургу• 29 марта в 16:43
Ответ дляКрошка Енот
Сделали вот скважину на этой неделе.
Ааа, понятно
Мы просто всё сделали, кроме озеленения. Решили в этом году ограничиться травой , ждем мебель и заезжаем.
Фасады забора и дома нам будут доделывать уже во время нашего проживания в доме)
Love_Love_Love_• 29 марта в 16:48
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_

Мені не потрібно пропонувати нічого, я не прийшла сюди з цим запитом.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:48
Ответ дляКрошка Енот
Сделали вот скважину на этой неделе.
а де ваш будинок? яка область чи країна?
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:48
Ответ дляНесу пургу
Ааа, понятно
Несу пургу• 29 марта в 16:49
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Украина, пригород Одессы
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:49
Ответ дляLove_Love_Love_
якщо ви не зрозуміли аналогію, то не буду продовжувати пояснення
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 16:50
Ответ дляНесу пургу
Украина, пригород Одессы
ох, як я хочу жити в Одесі з видом на море. але зараз стрьомно про це навіть думати. Бідна Одеса
Несу пургу• 29 марта в 16:55
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Когда мы начали строить, соседние участки стояли пустыми, со второго этажа было видно море, теперь нет, т.к. соседи тоже начали строительство
Но все равно до моря 400 м
Бедная вся Украина из-за руснявых пидоров

Крошка Енот• 29 марта в 17:32
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Пригород Киева
Голова колгоспу• 29 марта в 17:38
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
достатньо було один раз написати слово ’подорожі’ =))
не знаю.. мене люди, натовпи втомлюють
Санаторий в горах
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 марта в 18:08
Ответ дляГолова колгоспу
Санаторий в горах
о, таки да. цікавий варіант, дякую
Голова колгоспу• 29 марта в 18:11
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
о, таки да. цікавий варіант, дякую
Отличный вариант,процедуры для тела
Тримбулька• 29 марта в 18:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякувати Богу в моєму житті завжди є подорожі і коли не було грошей - були подорожі і коли є гроші є подорожі і щоб там не було, поки я здорова- будуть подорожі
Это ж вы гуляете по Нью Йорку в одиночестве?
Love_Love_Love_• 29 марта в 19:18
Ответ дляТримбулька
По різному гуляю по різним містам