Стефанія• 29 марта в 17:42
Допоможіть! Що це може бути?
Доброго дня всім.
Одразу пишу: я не Аліна, і про здоров´я взагалі ніколи тут нічого не питала.
Тому сподіваюся на вашу адекватність, може хтось та допоможе порадою. Прошу жовчогонних пройти мимо.
Чому питання тут? Тому що неділя, і погано зараз. По лікарях не люблю ходити, а швидку востаннє викликала 17 років тому до дитини.
Симптоми нижче.
Стефанія
• 29 марта в 18:10
Ответ дляЯ не в теме
У мене теж таке було, ні таблетки, ні уколи не допомогли, прокапали і тільки тоді біль відступила, оікар сказав, що більш за все звуження сосудів, порадмв тиждень на тощак по ложці коньяку. Я так і зробила, і тьху тьху
Ліки ваші подобаються, тільки щось боюся
Я коньяк і так погано переношу. Спазмалгетики спробувати, чи що?
Борщичок• 29 марта в 18:11
Автор, действительно очень похоже на мигрень
Вам нужно выпить три таблетки ибупрофена (это 600 мг). Эта дозировка может купировать затяжной приступ. Это рекомендации моего врача невролога.
И обязательно потом сходите к неврологу. Если раньше не было приступов эта мигрень может быть спровоцирована чем угодно. Даже опухолью.
Зашла на 5минут• 29 марта в 18:12
менингит исключить, начало болезни, как при обычном ОРВИ бывает
Стефанія
• 29 марта в 18:13
Ответ дляБорщичок
Дякую. Я ібупрофен пила в значно меншому дозування, може тому і не допомогло. А на пустий шлунок його ж нормально?
Бабка_в_кедах• 29 марта в 18:13
Ответ дляСтефанія
Джіпіті бреше більше за порадниць. Йдіть і спілкуйтеся з ним, я просила, пройдіть мимо теми.
Не. Джипити красавчик. Я с ним все рекомендации врача обсуждала и коректировала лечение. У меня пневмония была, он мне и снимок расшифровал и лечение назначил, как и мой врач. Я теперь вот думаю, скоро и врачи не нужны будут в таком количестве.
Борщичок• 29 марта в 18:13
Ответ дляЯ не в теме
При мигрени коньяк только ухудшит ситуацию! Причём очень сильно.
Не нужно давать такие опасные советы.
Борщичок• 29 марта в 18:15
Ответ дляСтефанія
Да в меньшей дозировке он не возьмёт
Я бы конечно хоть ложку овсянки жидкой сварила чтобы не совсем натощак
Стефанія
• 29 марта в 18:16
Ответ дляБабка_в_кедах
Джіпіті мене направляє до лікаря. Ну і діагнозів до десятка пише. Як собі полегшити стан, він так і не написав, окрім викликайте швидку
Стефанія
• 29 марта в 18:17
Ответ дляБорщичок
Да в меньшей дозировке он не возьмёт
Подивилася, по 400 вчора прийняла 2. Думала, і так багато. Зрозуміло, чого не допомогло.
Борщичок• 29 марта в 18:19
Ответ дляСтефанія
Так вы приняли 800 мг
2 по 400?
Должно было взять
Мне назначали 3 по 200
2 по 400?
Должно было взять
Мне назначали 3 по 200
Стрекозей• 29 марта в 18:19
Ответ дляСтефанія
І чого воно завжди на вихідні трапляється
Автор, мені також сьогодні погано, головний біль з аурою, нудота, підвищений тиск. Час від часу відчуття, що обличчя стає таким неприємнимно напруженим, наче мене за горло схопили і душать. Декілька дні тому, почала відчувати якусь легку неприємну вібрацію в голові, на 1-2 секунди. От випила Анапрілін і лежу. Через декілька днів повинні початися місячні, думаю можливо це дає якісь симптоми, але мені раніше такого не було. Хіба що один раз, коли мені було років 20, ми гуляли з подружкою по місту, а тоді було дуже жарко, я мало не втратила свідомість, приїхала додому і побачила що почались місячні.
Стефанія
• 29 марта в 18:21
Ответ дляБорщичок
Так вы приняли 800 мг
2 по 400?
Должно было взять
Мне назначали 3 по 200
2 по 400?
Должно было взять
Мне назначали 3 по 200
А, я не уважна. Спочатку подумала, що по 600 ібупрофен. І їх три треба. Пробачте, голова дуже болить і не варе.
Так, я довгенько лежала, біль не проходив. Потім заснула, зранку просунулася, знову біль. Може вночі .....
подіяли, чи таки не подіяли. Але я ще спробую
Стефанія
• 29 марта в 18:28
До речі, всім прихильницям джіпіті, прикріпила скрін. Бо, якщо чесно, задовбали посилати до нього. Порадниці хамці Разгуляшці навіть відповідати не буду . Просила ж, пройти мимо, ні, прийшло жовч вилило
Саджу все зарання• 29 марта в 18:32
Я тревожник, и когда слышу что симптомы орв, сильная головная боль, рвота и тд. У меня сразу, менингит или с мозгом что, или ещё какие то серьезные проблемы. Завтра сходите в больницу, лишним не будет.
Борщичок• 29 марта в 18:43
Ответ дляСтефанія
Если приступ тяжелый да может понадобиться ещё раз принять 600 мг
Попробуйте
Стефанія
• 29 марта в 18:45
Ответ дляСаджу все зарання
Знайти будь які записи до лікарів я зможу лише завтра. І то вже вимушено йти до того, хто вільний, а не по відгукам та порадам.......
Борщичок• 29 марта в 18:46
Ответ дляСаджу все зарання
Конечно не мешало бы показаться врачу
Но автор пишет, что шея в порядке и температура тоже
Я так понимаю и симптомов инсульта нет
И давление в порядке
Таки похоже на мигрень
Потом только нужно обязательно понять чем мигрень вызвана
А с ней бегать по врачам- это просто ад
Я так понимаю и симптомов инсульта нет
И давление в порядке
Таки похоже на мигрень
А с ней бегать по врачам- это просто ад
Стефанія
• 29 марта в 18:46
Ответ дляШотуткоїться?
При таких болях, коли ібупррфен і решта не діють, пью немісіл.
Ви вже не перша пишете про німесіл, треба його придбати, думаю, не завадить. Дякую за відповідь
Стефанія
• 29 марта в 18:47
Ответ дляБорщичок
Попробуйте
Дякую, вже прийняла. Лежу чекаю, сподіваюся, не блюватиму
Смячиком• 29 марта в 18:48
Вам треба до невролога, і не зволікати. Якщо все буде добре, то і добре. Мені колись так поставили арахноїдіт.
Стефанія
• 29 марта в 18:49
Ответ дляБорщичок
Конечно не мешало бы показаться врачу
Я так понимаю и симптомов инсульта нет
И давление в порядке
Таки похоже на мигрень
А с ней бегать по врачам- это просто ад
Я так понимаю и симптомов инсульта нет
И давление в порядке
Таки похоже на мигрень
А с ней бегать по врачам- это просто ад
Ось ваше останнє речення
не надихає. Через те і не люблю бігати по лікарях.
Може слід на щось одразу наполягати? Якесь обстеження чи ще щось?
Стефанія
• 29 марта в 18:51
Ответ дляСмячиком
Про арахноїдіт ще не читала.
Смячиком• 29 марта в 18:52
Ответ дляСтефанія
Про арахноїдіт ще не читала.
Ви не читайте, бо буде як у Джерома.К.Джерома, так усі хвороби можна познаходити, які в інеті є.
Стефанія
• 29 марта в 19:00
Ответ дляСмячиком
Ні, не підходить
Борщичок• 29 марта в 19:03
Ответ дляСтефанія
Ось ваше останнє речення
Ну так как только приступ пройдёт- сразу к врачу
Там они знают что делать
Обычно генетическая мигрень она в подростковом возрасте ещё начинается. Короче нужно исключить всё плохое.
Там они знают что делать
Замрійлива• 29 марта в 19:06
Цинаризин спробуйте. Впливайте на причину, а не просто знеболюйте.