Творю чудеса• 30 марта в 19:51
Який орієнтовно залишок парфумів?
Який орієнтовно залишок парфумів? Флакон 100 мл.
Экспертиза• 30 марта в 19:53
Думаю около 80мл, они же новые обычно не до конца флакона заполнены?
Скромняшка• 30 марта в 19:54
примерно 45–50 мл из 100 мл говорит джипити
он норм считает остатки
Экспертиза• 30 марта в 19:57
Погуглила фото, они отличаются наполненностью флакона, в зависимости сколько было в начале.. Если почти доверху, то ближе к 70мл.
Творю чудеса
• 30 марта в 19:57
Ответ дляСкромняшка
он норм считает остатки
Мені чат джпт теж так говорить))
А продавець каже що 70 мл...
Экспертиза• 30 марта в 19:58
Ответ дляСкромняшка
он норм считает остатки
Зато во вчерашней теме по фото градусника температуру добавил))
Домашня Зюзя• 30 марта в 19:58
Ответ дляСкромняшка
он норм считает остатки
безбожно бреше, бо там явно більше половини.
Экспертиза• 30 марта в 19:58
Ответ дляТворю чудеса
Мені чат джпт теж так говорить))
А продавець каже що 70 мл...
Ну, а вы сомневаетесь? Видно же, что не 40.
Аноним_1857• 30 марта в 20:02
Мій джіпіті сказав 55-60 мл. Мені здається, що скоріше 60, бо на фото більше половини.
Экспертиза• 30 марта в 20:00
Ответ дляДомашня Зюзя
Скоро появится новый вид спора покупатель- продавец - ’а чат гпт говорит...’
муха в кедах• 30 марта в 20:00
Ответ дляСкромняшка
он норм считает остатки
50 мл - это половина вы же видите что тут больше
Творю чудеса
• 30 марта в 20:01
Ответ дляЭкспертиза
Сумніваюсь, якщо чесно)
Думаю там 60-65 мл
Творю чудеса
• 30 марта в 20:02
Ответ дляЭкспертиза
Те що не 40 мл - то факт
Экспертиза• 30 марта в 20:03
Ответ дляТворю чудеса
Сумніваюсь, якщо чесно)
Думаю там 60-65 мл
Ну я же говорю, в зависимости от того как наполнен флакон был. Есть такие духи где довольно много свободно места во флаконе изначально. Может там 68мл))?
Домашня Зюзя• 30 марта в 20:03
Ответ дляТворю чудеса
Сумніваюсь, якщо чесно)
Думаю там 60-65 мл
ну так в чому тоді сумніви якщо і самі вважаєте що 60-65 і продавець каже близько 70, а вже ту різницю 5-10 точно неможливо на око визначити.
ГейСюда• 30 марта в 20:03
Ответ дляТворю чудеса
Сумніваюсь, якщо чесно)
Думаю там 60-65 мл
Там більше
Даю справку• 30 марта в 20:04
Ответ дляТворю чудеса
Мені чат джпт теж так говорить))
А продавець каже що 70 мл...
А ви сама не бачите? Як там може бути 45, якщо явно в флаконі більше половини
Санька-4b93• 30 марта в 20:05
Ответ дляТворю чудеса
Мені чат джпт теж так говорить))
А продавець каже що 70 мл...
И я б сказала, как продавец, 65-70%
Экспертиза• 30 марта в 20:07
Ответ дляГейСюда
Там більше
Значит так, нам надо найти советчицу с новым таким же флаконом, чтобы она сделала фото и замеры от 0 - диаметр флакона, высота ширина, а потом автор замеры попросит у продавца и фото, а потом с помощью диаметра и вычислений нашими физиками-ядерщиками мы тут вычислим сколько точно мл!
Коварная Зая• 30 марта в 20:12
Ответ дляТворю чудеса
Сумніваюсь, якщо чесно)
Думаю там 60-65 мл
Ні
ГейСюда• 30 марта в 20:12
Роздивилась з усіх сторін, трохи скорегую відповідь-близько 65, і не менше. Флакон не заповнюється до верху, в новому ще повітряна пробка займає загальний обʼєм, тому на фото боком особливо не орієнтуйтесь, бо рідина заповнила горло флакона і тому виглядає, ніби трохи більше половини
Завжди з рушником• 30 марта в 20:16
Ответ дляТворю чудеса
Мені чат джпт теж так говорить))
А продавець каже що 70 мл...
Как по мне то тоже 70мл возможно 65, но точно не 50% и менее.
Завжди з рушником• 30 марта в 20:17
Ответ дляТворю чудеса
Мені чат джпт теж так говорить))
А продавець каже що 70 мл...
Вот и купите у чата джпт ..
Ms. Похвала• 30 марта в 20:21
Ответ дляТворю чудеса
Мені чат джпт теж так говорить))
А продавець каже що 70 мл...
І я б сказала, що десь 70 мл. Флакон більше ніж на половину повний, тобто 50 мл точно є. А з урахуванням того, що він ніколи не заповнюється повністю, то залишок близько 70 мл