The Empress• Изменено 30 марта в 21:00

Молоко з кровʼю Люко Дашвар

Прочитала книжку вчора, за один присіст і трошки в ступорі.
Далі спойлери!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хто читав, які враження.
На моюдумку, гг, і собі життя зіпсувала і всім іншим. Егоїстичне стерво. Якби одразу зі Степаном лишилась, все було б добре.
Калинові вуста• 30 марта в 21:02
Всі твори Люко Дашвар читала, всі подобаються.
Украиночка• 30 марта в 21:06
Сначала тоже понравилось. А потом прочитала вторую часть и Мати все и случился передоз. Прям отвернуло.
Ой тьфу вторая часть то я про Село не люди, его читала первым и типа понравилось.
Куплю орехи• 30 марта в 21:05
Такая чернуха, как это может нравиться?
Шпондєр• 30 марта в 21:05
Прочитала несколько ’произведений’, ниже всякой критики, начиная от сюжета, заканчивая манерой повествования.
Мир Мир Мир!• 30 марта в 21:06
Я Люко Дашвар читала все, це перший твір, який я прочитала 16р назад, ще Молоко з кров´ю теж з тієї опери
Бринзолетта• 30 марта в 21:06
Перший твір Люко Дашвар, який прочитала. Теж сподобався. Загалом, всі її твори зайшли, крім «Мати все» - так і лежить недочитаний.
автор The Empress • 30 марта в 21:08
Ответ дляБринзолетта
ще нічого не читала, крім цієї історії
ЗдесяЯ• 30 марта в 21:18
Читала молоко з кровью, мати все, село не люди и не могу больше, чересчур депрессивные сюжеты. Хотя жизненные.
Задираю носа• 30 марта в 21:22
Мне нравится ее украинский. Читаешь и растворяешься. Не часто такое встречаю
Йосип_молодий• 30 марта в 21:22
В мене всі її книжки лишають неприємний післясмак
Спілий баклажан• 30 марта в 21:38
Це ваша перша книга Дашвар?
автор The Empress • 30 марта в 21:40
Ответ дляСпілий баклажан
Це ваша перша книга Дашвар?
Так. Я коли читала, думала, чому книгу не екранізують. Ближче до кінця, зрозуміло
Спілий баклажан• 30 марта в 21:40
Ответ дляThe Empress
Раджу читати по порядку...
автор The Empress • 30 марта в 21:41
Ответ дляСпілий баклажан
Раджу читати по порядку...
Я думала це автономна книга. Перевірила. Так і є
Спілий баклажан• 30 марта в 21:41
Ответ дляЗдесяЯ
Я після великої перерви знов почала-’Спадок’ вже по іншому сприймається.
Спілий баклажан• 30 марта в 21:42
Ответ дляThe Empress
Так, але відсилання є на попередні. Цікаво знаходити такі моменти.
Щебетушка• 30 марта в 21:47
Когда-то читала запоем. Единственное что не зашло - это вроде трилогия про Марка. Мати все, Село не люди очень понравились.
Дюагональ• 30 марта в 21:57
Після Ініціації перестала читати цей заквар.
Єдина нормальна книга в неї - Покров.
Всі решта - один негатив, жодного позитивного герою, після прочитання книги дуже неприємний пімлясмак і питання - а що це було?
Тому не раджу
Конотопська відьма• 30 марта в 21:59
Ответ дляЙосип_молодий
то нащож тоді читаєте наступні? дві останні Спадок та Харізмат взагалі чудові і вже суттєво відрізняються від перших більш примітивних, але гуморних. Галя без голови теж гарна. З нетерпінням чекаю другої частини Харізмата.
Конотопська відьма• 30 марта в 22:00
Ответ дляДюагональ
Єдина нормальна книга в неї - Покров.
Тому не раджу
покров якраз сама ніяка із усіх
Дюагональ• 30 марта в 22:03
Ответ дляКонотопська відьма
покров якраз сама ніяка із усіх
Якраз одна, де є хоч якийсь позитив, а не суцільна чорнота
Конотопська відьма• 30 марта в 22:05
Ответ дляДюагональ
ну то у неї стиль такий чорнота, купа інших авторів із рожевими шмарклями-читайте їх хтож не дає.
Дюагональ• 30 марта в 22:07
Ответ дляКонотопська відьма
От у вас забула спитати, що мені читати
Ото начитаєтесь чорноти і кидаєтесь на людей. Ідіть собі мимо, дамочко. Бо я хоч і читаю позитив, але послати можу далеко і надовго
Давно без алко• 30 марта в 22:10
Гг типичная представительница ’что люди скажут’, поэтому и испортила жизнь себе и другим.
Домовенок Кузя• 30 марта в 22:37
Гидота, після усієї її графоманії хочеться лише помитися

Ну але народу заходить, втім, і аудиторія Говорить Україна і Битви Екстрасенсів була дуже широкою(((
Йосип_молодий• 30 марта в 22:50
Ответ дляКонотопська відьма
Я з нових нічого не читала. Читала старші її книги - перші 3-4. Сподівалася, що слідуюча буде без того неприємного післясмаку. Більше і не читаю її книги, не мій автор
Конотопська відьма• 30 марта в 23:35
Ответ дляЙосип_молодий
ну то спробуйте Спадок або Харизмат-абсолютно не схожі на перші книги.