Застряла• 30 марта в 22:02

Школа. Чи треба присутність дитини

Коли подаються документи в перший клас?
So_so• 30 марта в 22:02
Нет

Дайте подуться• 30 марта в 22:04
Ні, звісно. Вона що там буде добровільну згоду на навчання підписувати?
Працівниця року• 30 марта в 22:04
Ответ дляДайте подуться
А жаль. Я б не подписала в своем детстве
Червона калина• 30 марта в 22:05
Ребёнка в списке нет.
Справки можно потом принести.
автор Застряла • 30 марта в 22:07
Ответ дляДайте подуться
Я ходила коли мала була, то там якась тьотя давала логічні завдання і тоді вирішували в клас з якою буквою дитина йде. Думала, може й зараз так
Дайте подуться• 30 марта в 22:09
Ответ дляЗастряла
Згадала баба як дівкою була....мої діти, які ще в школі вчаться, вщагалв вступні іспити здавала, бо спеціалізована школа, тепер такого нема, всіх рандомно по класам і ніякої спеціалізації до 10 класу.
автор Застряла • 30 марта в 22:09
Ответ дляДайте подуться
Дякую

Мадам Тю-лю-лю• 31 марта в 00:02
Ответ дляДайте подуться
Спеціалізація якраз може бути.
Офіційно з 10 класу, у більшості ліцеїв раніше. У когось з 5, у когось з 8, у когось навіть з першого класу.
Але іспитів до 1 класу дійсно вже немає.
Дайте подуться• 31 марта в 08:55
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Спеціалізація якраз може бути.
Спеціалізованих підручників більше не випускають. Якщо ви про альтернативні програми, то це не спкціалізація.
Мадам Тю-лю-лю• 31 марта в 09:11
Ответ дляДайте подуться
Є школи, де з першого класу вивчають дві іноземні мови.
Є ліцеї по типу Русанівського, з поглибленим вивченням математики.
І там, і там базова програма НУШ.
Тільки частина матеріалів з додаткових джерел викладається.
Дайте подуться• 31 марта в 09:18
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
І там, і там базова програма НУШ.
Ну топшколи не беремо до уваги, там панує повна самодіяльність. Реформа про них ніяк не подумала і тепер вимушена закривати очі на все, що там відбувається.
Ті школи, де з першого класу варіативна складова розподіляється в сторону іноземних мов в останні роки втрачають актуальність, бо спеціалізація не працює простим збільшенням годин, вона працює лише у клмплекті з селекцією, а її повністю прибрали, тому рівень впав катастрофічно.
dahashutka19• 31 марта в 15:19
У нас так. З дитиною спілкуються трошки