Вчителька з мікрорайону• 30 марта в 22:17

Робот для миття вікон

Який порадите чи варто купувати? Чи найняти краще клінінг
Результат:
вже голосів: 29
19 (65.52%) Робот купити
10 (34.48%) Клінінг
Малинка• 30 марта в 22:19
Клінінг зробить якісніше. А робот не боїться висоти)
Правда, залежить від наявності електрики.
А це в наш неспокійний час мінус

короткопамятна• 30 марта в 22:20
Пластик робот не миє. Є сенс, якщо панорамні вікна і то не всюди безпечно причепити його. Всередині квартири взагалі немає сенсу. Я купила рік тому, користуюся тільки на певних частинах панорамних вікон. Телескопічна швабра справляється краще і швидше
короткопамятна• 30 марта в 22:22
Ответ дляМалинка
А це в наш неспокійний час мінус
У робота акумулятори 20 хв працюють, зможе доїхати назад. Це як раз не проблема
Дама с заначкой• 30 марта в 22:23
Купити. Я ним тільки глухі вікна мию зовні. Перед тим шваброю для вікон змиваю пил з рами і скла. Все, що всередині або відкривається, мию віконним пилососом керхер. Раз в рік відпарюю пароочисником, але це довго.
Додекаэдр• 30 марта в 22:31
Для панорамних , мабуть, краще робот, а от в звичайних для мне найбільший мінігіт - рами, а їх робот не миє((
Рятівник Малібу• 30 марта в 22:32
Ответ длякороткопамятна
Мій не їде без електрики. Просто 20 хвилин не падає.
Алина-1240• 30 марта в 22:33
Советую😀. Тряпок только купите дополнительных к нему. В комплекте ток 6

короткопамятна• 30 марта в 22:33
Ответ дляРятівник Малібу
У мене пультом дотягується куди треба.
Пацаааааааан• 30 марта в 23:52
Ответ дляАлина-1240
В вашем срачельнике окна чистые? Типа моете?