Меряю линейкой• 30 марта в 22:21
Хто має в орендованій квартирі робити заміну кранів,дверних ручок, покраску?
Квартиранти живуть уже 11,5 років
Паспортний стіл• 31 марта в 19:58
Ответ дляМеряю линейкой
Ви не переживайте. Вчора знайомі запропонували квартиру. Вранці сьогодні повідомила орендодавця. Так вже все хоче зробити.
Запропонована квартира трошки не підходить бо другий поверх,але ми вирішили переїхати.
Тож нехай тепер робить ремонт.
Будем тепер жити через шість будинків.
Хочу бачити їхніх орендарів. Які їм і покрасять і невеликі ремонти будуть робити.
Я за квартиру 11 років платила як годинник без нагадувань і переживань
Тож нехай тепер робить ремонт.
Будем тепер жити через шість будинків.
і техніку свою забирайте. ви ж не лох
Паспортний стіл• 31 марта в 20:01
Ответ дляМеряю линейкой
Куди?
в іншу квартиру. якщо там вже буде - виставте на олх - техніку недорого без проблем заберуть
Меряю линейкой
• 31 марта в 20:30
Ответ дляПаспортний стіл
Так,там є техніка вся. Кондиціонер залишити мушу, бо ми так домовлялися. Не давали дозволу встановити, бо дирка в стіні буде. Я пропонувала 50 на 50, теж -ні.
Тоді ми сказали, що залишимо.
Паспортний стіл• 31 марта в 22:54
Ответ дляМеряю линейкой
Тоді ми сказали, що залишимо.
дирку дешевше заштукатурити, ніж лишити кондиціонер - я би пішла на принцип з такими жлобами
Меряю линейкой
• 31 марта в 22:58
Ответ дляПаспортний стіл
Та ми вже вирішили що залишимо.
Сьогодні вже і крани поміняли і майстра терміново знайшли.
Я думаю, що вони ще будуть маятися з тою орендою. Бо привикли подивитись в інтернеті і пишкть повідомлення про збільшення ціни, а ми платили.
Тепер попробують знайти адекватних і довгостроково
Паспортний стіл• 31 марта в 23:05
Ответ дляМеряю линейкой
Та ми вже вирішили що залишимо.
ну техніку хоч не будьте дурні - заберіть
Меряю линейкой
• 31 марта в 23:06
Ответ дляПаспортний стіл
Так, забираємо. Сьогодні повернули з кладовки їхні речі