Котики-муркотики• 31 марта в 10:28

Хто недавно робив повний чекап

що з аналізів і обстежень було корисним, а що зайвим?
Бойцовская• 31 марта в 10:31
Все корисне. Непотрібне просто не роблю

Всех в сад• 31 марта в 10:32
Дивлячись,що вас турбує.Жіночий чекап обовʼязковий.
Як міряти?• 31 марта в 10:34
Я роблю те, що потрібно.
А як ви знаєте, що зайве? Бо в нормі?
Незламна Україна• 31 марта в 10:39
загальний аналіз крові, сечі, вітаміни 1 раз в рік. З феритином були проблеми, то перевіряла часто раз на 1-2 міс.
Марічка• 31 марта в 11:12
Всі ваші чекапи це маркетинг. Якщо немає скарг то навіщо? Це як кинути рекламу що всім це необхідно і ви як боти живете за цим алгоритмом. Те ж саме і про гінеколога, скільки жінок проходить гінеколога щороку, а потім зненацька ніби за один день з´явився рак. А скільки лікарів-онкологів розповідають що у людини хворої на рак 4 стадії всі аналізи крові в нормі. В мене питання до вас, чекаперів: що ви хочете знайти в себе? Для чого ви робите обстеження якщо нічого не турбує? До тих в кого якісь є скарги питань немає.
Треба підробіток• 31 марта в 11:41
Ответ дляМарічка
Получается, я чекапер))
В ходе обычной проверки выяснилось, что у старшего ребенка проблема со зрением, носит очки. При повторном, уже периодическом чекапе старшего, случайно выявили, что проблемы со зрением у младшего(аппаратное исследование), тоже носит очки. До чек-апов дети не жаловались на зрение вообще
Справедливости ради скажу, что был случай-у женщины 60+ все анализы были в норме и она следила за здоровьем, а потом бац-4 стадия рака
Так что тут не узнаешь как правильно
Марічка• 31 марта в 14:21
Ответ дляТреба підробіток
Получается, я чекапер))
Так что тут не узнаешь как правильно
До чого тут діти? Під час мед.огляду зір перевіряли чи суміжний спеціаліст направив до офтальмолога?

Стосовно жінки 60+ про яку ви кажете, у своєму коментарі я саме про це і писала.