оксюморон• 31 марта в 15:06

Ребёнка укусил клещ! Советчицы умоляю помогите прошу

Я его сфотографировала и взяла на щётку, выкинула с балкона. Вот таких на ребёнке 8 было с прогулки и три раздутых. Ребёнок плачет 10 лет мальчику, три огромных пятна на теле, обработала перекисью и спиртом. Что это за клещ? Опасен?
А я нівроку• 31 марта в 16:50
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я вам зараз розкажу, звідки.
Через те, що аналізи кліщів не дуже популярні в світі, в них вкладають небагато грошей, тому вони дуде неточні.
Аналізи кліщів

Боже хто тут веде експертні дискусії
А я нівроку• 31 марта в 16:51
Ответ дляТундиринда
Аналізи роблять зразу після будь якого укусу.... зразу...Якщо вернутися жо лікаря ане до порадниці на кідстаф,Як до вас достукатись...
барабанщица• 31 марта в 16:52
Ответ дляАфродитаПетровна
Відвар ромашки, ванна ... Ви серйозно? А дати проти алергії Кларітін, релігія не дозволяє ?
І так - на фото не кліщ. Я в шоці від автора і від більшості відповідей
Тут скільки жіночкам не пиши схаменутися і припинити годувати троля - їх вже не зупинити
А я нівроку• 31 марта в 16:52
Ответ дляТундиринда
Не можна ж бути такою тупою
Позитивні антитіла до бореліозу (хвороби Лайма) зазвичай з´являються не відразу після укусу, оскільки імунній системі потрібен час для вироблення імуноглобулінів.
Ось основні терміни появи антитіл:
IgM (ранні антитіла): починають виявлятися в крові через 1–3 тижні (іноді до 4-х) після укусу кліща. Вони свідчать про гостру, ранню фазу інфекції.
IgG (пізні антитіла): з´являються пізніше, зазвичай через 4–6 тижнів і більше після інфікування. Вони можуть залишатися в крові тривалий час (навіть після одужання).
дамаАмстердама• 31 марта в 16:52
Автор тролль. 8 клещей
А я нівроку• 31 марта в 16:54
Ответ дляЧаюри
Взагалі бореліоз може бути навіть, якщо не знаходили кліща, елементарно купаєтеся у ставку - ненадовго присмокталася німфа, відпала, і таким чином можна заразитися. Треба уважно оглядати шкіру і використовувати репеленти.
А німфа невидима оку
Але порадниці нехай робіть антитіла по кругу
Дякую_аж_підскакую• 31 марта в 16:54
Ответ дляА я нівроку
Не можна ж бути такою тупою
Ось основні терміни появи антитіл:
Так, я коли зверталася до інфекціоніста після укусів, мені завжди говорили аналізи за 4 тижні здаєте після укусу. На щастя, завжди були негативні.
Слава Українi• 31 марта в 16:54
Ответ дляХомо_сапиенс
дурачье они. У меня подруга уже 5 лет мучится лаймом. вот так сказали наблюдать. время упущено,обратилась через месяц.поздно!.. перешло в хронь.не берут даже аб. уже столько их сожрала. В киеве в институте громашевского разводят руками. в Украине хроника не лечится!
вона ніде не лікується. в Америці також( тільки підтримка організму
А я нівроку• 31 марта в 16:54
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну то інфекціоніст , а то порадниця
барабанщица• 31 марта в 16:55
Ответ дляЖдушечка

А тема для чого? Ви форумний аніматор?
Він форумний єбобо.
Добро с Кулаками• 31 марта в 16:55
Ответ дляА я нівроку
Магічне мислення в дії
Пс - я лікар , тема відома та вивчена - немає антитіл до 3х тижнів
І друге червона пляма називається Мігруюча еритема і потребує лікування одразу як її побачи юв лікар без аналізів
І ще перед тим як комусь писати якийсь брєд А от вас щось там вкусить , то і вам напишу - почитайте щось про німфи і не спіть спокійно
та який з вас лікар, ви відповіли людині, яка потролила автора, хоч почитайте уважно спочатку, а то аби повчати когось
Argesha• 31 марта в 16:55
Ответ дляДівчина Гілмор
А шо то?
Теж кліщі переносять. На лікарі була дівчина, Наташа, в неї синочок Михайло помер від цієї гидоти (((( І завдяки їй в Україні почали робити цей аналіз.
А я нівроку• 31 марта в 16:57
Ответ дляДобро с Кулаками
Відповіла тому хто мені розказує що мене щось там вкусить
А який я лікар - не вам вирішувати
А я нівроку• 31 марта в 16:59
Ответ дляДобро с Кулаками
Спочатку коли лізете в чиюсь розмову , варто подумати чи це вас стосується і що кому ви пишете ?
Щось не пригадую щоб з вами спілкувалася
барабанщица• 31 марта в 17:00
Ответ длядамаАмстердама
Автор тролль. 8 клещей
Отвар ромашки...
Добро с Кулаками• 31 марта в 17:00
Ответ дляА я нівроку
А який я лікар - не вам вирішувати
нормальний лікар в такі розмови навіть не буде встрягати, тут тролять і ніхто нікого не кусав
Бавовнятий Пупс• 31 марта в 17:00
Ответ дляоксюморон
В скорой сказали наблюдать два три дня за ребёнком
Вы совсем? Его не один клещ укусил, а целая куча, 100% Лайма его заразили клещи и нужно срочно пить антибиотики
А я нівроку• 31 марта в 17:01
Ответ дляДобро с Кулаками
Нормальний лікар на мається достукатися до натовпу недалеких ,які прогуляли біологію і хочуть обстежувати і кліщів теж
Добро с Кулаками• 31 марта в 17:01
Ответ дляА я нівроку
це форум, хто хоче, той і пише, магній, гліцин, габу пропийте полегшає, а то щось нерви у вас здають
А я нівроку• 31 марта в 17:02
Ответ дляДобро с Кулаками
Собі щось випишіть , може нейронів побільшає
Добро с Кулаками• 31 марта в 17:04
Ответ дляА я нівроку
давайте ще до аксона та дендрита перейдемо , годуйде троля і далі, бачу пацієнтів нема, забагато вільного часу у супер лікаря
Бавовнятий Пупс• 31 марта в 17:04
Ответ дляоксюморон
Решила делать, как сказали по телефону в скорой. Если и есть какая-то болячка, её не выявят. Поэтому, мои действия: жду три дня и наблюдаю. Сейчас делаю ему ванную с душицей. В местах укуса обработка спиртом и перекисью. Отпаивать буду чаем из ромашки и бузины, сейчас пойду покупать корицу для чистки крови
Тролляка дебильная, себя корицей отпои.
Пацелуйнитуда• 31 марта в 17:09
Негайно до лікаря інфекціоніста по бореліозу по доксициклін, тому що коли приходить результати аналізу це вже ХРОНІЧНА ХВОРОБА, постійна підтримка без повного видужання. Звичайно якщо аналіз підтвердить. Я б не ризикувала. Моїй бабулі 86років саитй звичайний лікар терапевт старшого віку , в поліклініці нашого невеличкого містечка, і то виписала сама, по своїй ініціативі доксициклін зразу де після укусу кліща. Я не очікувала , бо зазвичай офіційна медицина по шаблонах очікують на результати аналізів.
Тюрюнь_Тюнь• 31 марта в 17:16
Ответ дляоксюморон
В Украине. Да, появились и давно. С первым теплом. Я решила взять себя в руки. В конце концов кусают почти всех они и только единицы заболевают. Сейчас буду заниматься своим ребёнком. Действовать по рекомендациям скорой помощи.
Ну, ви ж за півроку знову тему створіть, не забувайте нас, кліщьовий панічний троляка!
Йой, дівки, як легко вас розвести! На будь-яку тему))
Барабан для дорослих• 31 марта в 17:19
Ответ дляоксюморон
Автор, тут нужно незамедлительно начинать прием антибиотиков. И срочно. Через 2 недели уже будет поздно. Курс не менее трёх недель. Если было их такое количество, то стопудово хотя бы один из них был инфицирован. Только обязательно попасть к грамотному инфекционисту
Новорічна пальма• 31 марта в 17:21
На фото не клещ
Барабан для дорослих• 31 марта в 17:22
Ответ дляНоворічна пальма
На фото не клещ
Автор написала три раздутых, хотя, так быстро они раздуться не могут
Новорічна пальма• 31 марта в 17:27
Ответ дляБарабан для дорослих
но на фото не клещ все равно. На фото кто-то из долгоносиков
После укуса клеща следует сдать анализ на боррелии через 14 и 24 дня. Если все спокойно- выдохнуть.
Новорічна пальма• 31 марта в 17:25
Ответ дляБарабан для дорослих
Это не правильный и опасный подход. Пить профилактически антибиотик от барелиоза не верно. И через 2 недели не поздно
Фуліганка• 31 марта в 17:41
К инфекцианисту. Через 2 недели после укуса сдать анализы на антитела к боррелиям. Если положительно, долгий курс антибиотиков.
На случай, если в больнице скажут какую-то фигню, типа наблюдать, показать чем-то, не верьте. Пятна могут проходить за 5-7 дней, но процесс идёт внутрь и развиваются следующие стадии.
Так было у меня. Хирурга сказал мазать неделю спиртом, если не пройдёт, тогда прийти к нему. Пятна проходят, а инфекция нет. Если бы я его послушала, могла бы стать инвалидом...