Разгуляшка• 01 апреля в 21:52

Почему идут работать в тцк? При каких условиях это предлагают?

Наверное в тцк работают те, кого отловили, но они не хотят воевать и им предложили работать? Это моё предположение. И шантажируют ли их тем, что сами пойдут на фронт, если никого не словят или просто платят большие деньги за каждого отловленного? Может кто-то знает?
Знову Я• 01 апреля в 22:36
Ответ дляЗалетна Я тут
А не хочете запитати як він в окопі пару років відсидів, захищаючи ж...пи підспідничників і їх дружин з дітьми? Як він живе тепер інвалідом? Як в лікарнях періодично змушений лежати через наслідки контузій? Прийшов час тих чоловіків, чиї дупи він захищав.
Ні, не хочу.
Спитайте державу, чому людина після всього, вами перерахованого, змушена працювати далі в ганебній організації.
В школі, наприклад, не було вакансії? По патріотичному вихованню учнів.

Домашка• 01 апреля в 22:36
Ответ дляЗалетна Я тут
Брат кращої подруги працює в тцк після численних поранень і двох контузій на передовій. Одна рука не функціонує.
Хочете так за ’бабки’ влаштуватися? Чи тільки на форумі потриндіти?
Это не ваш братец?
❗️450 млн грн: співробітник Київського ТЦК став лідером серед чиновників за обсягом запасів ETH (Ethereum)

📍Рейтинг очолив офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Київського ТЦК Роман Данилишин. У його декларації зазначено 4716 ETH (наразі це ≈$10,14 млн або ≈450 млн грн).
📍При цьому в декларації їхня вартість вказана на рівні трохи більше ніж 195 000 грн.

UPD: пізніше він замінив у декларації 4716 ETH на 4716 USDT.

Україна Online
Шалена красуня• 01 апреля в 22:37
Ответ дляЗалетна Я тут
Не факт. Але вибору нема. Подивіться з чоловіками на окупованих. Вони призиваються з 18 і до 60, без варіантів.
Так с этой пропаганды жмеринской и надо было начинать
Бутербродница• 01 апреля в 22:38
Ответ дляШалена красуня
Если есть инвалидность,то можна списаться из армии
Не все хоят списываться. Инвалидом в армии, в тыловой части или в ТЦК, намного лучше, чем если ’выведен из состава’
Залетна Я тут• 01 апреля в 22:38
Ответ дляБутербродница
Які цілі та завдання він перед собою ставить? Зробити так, щоб і інші чоловіки теж були ’після чисельних поранень і двох контузій’?
Щоб його і ваші діти жили в Україні, щоб вони були живі і здорові, щоб його і вашого сина не мобілізували у 18 років у російську армію ’звільняти’ Молдову чи Польщу. Він бачив що буває на війні з українцями і категорично проти руського міра.
Знову Я• 01 апреля в 22:39
Ответ дляЗалетна Я тут
Вони підписують контракт, в цьому різниця. 4000-5000 $ при підписанні, далі 2300-2500 $ в місяць. Цифри у відкритому доступі, можете ознайомитися.
Шалена красуня• 01 апреля в 22:39
Ответ дляБутербродница
Вот это правда.А то прямо не отпускают из армии инвалидов
Бутербродница• 01 апреля в 22:40
Ответ дляЗалетна Я тут
’Щоб його і ваші діти жили в Україні, щоб вони були живі і здорові’

Перша і друга частина фрази значною мірою суперечать одна одній
Домашка• 01 апреля в 22:40
Ответ дляАнонім Секретар
Туди беруть обмежено придатних.
Чоловіку після влк пропонували йти в тцк, він відмовився, пішов в 36 бригаду, не схотів бути людоловом.
Ага, да, вот один из таких бидосек ограниченных

😳Звичайний Київський ТЦКшник тримає в ETH 10 мільйонів $ США

Півмільярда гривень.
Просто задекларував рядовий співробітник ТЦК. Це навіть не голова району/області.

Ви уявляєте скільки кешу вони гребуть з вулиць на добу?
У таких міста як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, від мільйона доларів на день!

Якщо в середньому вихід із ТЦК — $7.000-$10.000, то треба заскочити лише 100 осіб.

Що таке 100 чоловік на добу в місті-мільйоннику?
ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ У ДЕНЬ! З різних схем.
Чистими! Кешем.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot
🇺🇦 ➡️ ПІДПИСАТИСЬ ⤵️

Дивне створіння• 01 апреля в 22:40
Ответ дляБутербродница
Выведен из состава - это означает ничего не делаешь, на работу устроиться официально не можешь, получаешь 500 грн.
Это пипец вообще.
Списание - это все, свобода.
Разные вещи.
Некоторым выведенным из состава не дают списаться. Это треш.
Бутербродница• 01 апреля в 22:42
Ответ дляДивне створіння
Это пипец вообще.
Списание - это все, свобода.
Разные вещи.
Мой знакомый сечас выведен из состава. Скоро спишут полностью, но пока так.
Залетна Я тут• 01 апреля в 22:42
Ответ дляЗнову Я
Ні, не хочу.
Ви не розумієте, він не списаний. Він не може піти до школи чи ще кудись. Він мобілізований і далі. Знаєте чому? Тому що купа підспідничників сидять по хатам, а інваліди змушені служити, щоб захистити їх дупи.
З мене досить, вибачте. Поки ви не зрозумієте, що захищати мають всі чоловіки, а не окремо взяті, поки будуть інваліди в армії. Бо ті, що мали їх замінити, сцикуни звичайні, які ховаються за спинами інших.
Шалена красуня• 01 апреля в 22:43
Ответ дляЗалетна Я тут
Ваш муж где?
Дивне створіння• 01 апреля в 22:43
Ответ дляБутербродница
Пусть активно лечится, пока считается военным.
Потом будет сложнее и дороже.
Дюйм оф о4ка• 01 апреля в 22:44
Ответ дляТракторні війська
Сыночки мусоров,депутатишек,начальников тцк,зятья,сватья,кумовья и иже с ними.Там такие ’обмежено придатні’,что любой здоровый позавидует.Синерожим правда не нравится смотрю...
тцк как и школа, сами несут бабки, а потом вой выше гор шо отмазатся от тцк дорого, шо учится в школе дорого при чем что там что там нести кеш не обязательно, особенно бесят в школе бесят idioтки организаторши типо уродкомитеты
Шалена красуня• 01 апреля в 22:45
Ответ дляДюйм оф о4ка
Разницу между смертью на войне и учёбе в школе понимаете?
Сумчатая кошка• 01 апреля в 22:46
Ответ дляРекламама
Ви така наївна. Ви ж самі дали відповідь. Так а інвалідам війни що робити,краще йти жебракувати?
У них пенсия.
Залетна Я тут• 01 апреля в 22:46
Ответ дляЗнову Я
Ви на приколі? Нема ніяких контрактів на окупованих. Повістку в зуби і вперед.
Контракти укладають на території сосії, але теж не з усіма. Частину мобілізують, просто поки не так масово, як у нас, але теж мобілізують. Вони не контрактники. Так само,як і призовники. Вони не контрактники. Але вони теж на війні. Різниця в тому, що ви можете писати на форумі про мобілізацію і тцк, а на росії ви зразу присядете на кілька десятків років за любе подібне повідомлення у соцмережах.
Дюйм оф о4ка• 01 апреля в 22:46
Ответ дляШалена красуня
понимаю, дети после мамашек в окно выходят, или спиваются, или наркота, или с мамкой до 40ка лет живут

Залетна Я тут• 01 апреля в 22:47
Ответ дляШалена красуня
Ваш муж где?
На кладовищі.
Шалена красуня• 01 апреля в 22:47
Ответ дляЗалетна Я тут
Не брешите.Совсем с катушек слетели брехней.Никакой мобилизации на оккупированных территориях нет.
Шалена красуня• 01 апреля в 22:48
Ответ дляЗалетна Я тут
На кладовищі.
Фото УБД будет?
Бутербродница• 01 апреля в 22:48
Ответ дляЗалетна Я тут
Зовсім недавно, 2022 року, вас багато хто б підтримав. Скажіть, якою ви уявляєте нашу неминучу перемогу?
Знову Я• 01 апреля в 22:49
Ответ дляЗалетна Я тут
Що він зробив, аби списатися? ВЛК, суд?
А хто працюватиме, якщо всі перетворяться на подібних інвалідів чи помруть? Арабів привезем чи як ви уявляєте? Є певний баланс між економікою та кількістю воюючих. І цей баланс все більш нестабільний.
Сцикуни, як ви кажете, поки ще працюють, аби інваліди мали за що сидіти в тцк. Хоча тцк давно пора зняти з зарплат, вони і так на овер-самозабезпеченні.
Залетна Я тут• 01 апреля в 22:49
Ответ дляШалена красуня
Фото УБД будет?
Він помер до 2014.
Сумчатая кошка• 01 апреля в 22:49
Ответ дляЗалетна Я тут
Все окупированые территории в составе рф с 22 года.
Шалена красуня• 01 апреля в 22:50
Ответ дляЗалетна Я тут
Він помер до 2014.
Поэтому вы хотите,чтобы все мужчины в Украине перебрались на кладбище?
Залетна Я тут• 01 апреля в 22:51
Ответ дляСумчатая кошка
Ви хочете сказати, що в окупованій частині донецької області і в Санкт Петербурзі діють одні закони, це однакові громадяни і до них однакове ставлення? Самій не смішно? Пітер теж без води роками, як Донецьк?
Сумчатая кошка• 01 апреля в 22:51
Ответ дляЗалетна Я тут
Законы и вода не одно и тоже, мем))
Уже какое то говно просто выдумываете)
Залетна Я тут• 01 апреля в 22:51
Ответ дляШалена красуня
Я не хочу, щоб вся Україна перетворилась на сучасний Донецьк.