Відкушу все що стирчить• 02 апреля в 11:35

Вертикальна пральна машина яка у вас?

Вже третій день не можу визначитися (Читаю відгуки і зрозуміла в кожному бренду є якісь проблеми.Вірпули старого зразку були норм,зараз гучні ,як літаки,.Прошу допомоги хто в останні 5 років купував вертикальні,що скажете за свої? Я обираю між такими брендами Електролюс,Індезіт,ВІрпул
ТихоЯ• 02 апреля в 11:36
Вирпул маме покупали

Жена сантехника• 02 апреля в 11:37
Вірпул шосте чуття тихий, все ок.
ТихоЯ• 02 апреля в 11:39
Ответ дляЖена сантехника
Вірпул шосте чуття тихий, все ок.
У меня тоже такая, но разве сейчас такие еще есть? Потому что моей уже 10 лет
автор Відкушу все що стирчить • 02 апреля в 11:40
Ответ дляЖена сантехника
Вірпул шосте чуття тихий, все ок.
Підкажіть будь ласка модель і коли купували?
автор Відкушу все що стирчить • 02 апреля в 11:42
Ответ дляТихоЯ
Ось і я про це ,старі моделі норм ,але зараз читаю за сучасні ,то більше негативних відгуків,щось грюкає,при віджимі гремить ,а в мене на кухні дверей немає,мені таке не потрібно
Интимная• 02 апреля в 11:42
простите, что влажу, а чем вертикальная лучше обычной? не шарю в них, просто интересно
автор Відкушу все що стирчить • 02 апреля в 11:44
Ответ дляИнтимная
Вона не краще,вона просто вузька 40 см ширина

автор Відкушу все що стирчить • 02 апреля в 11:45
Електролюкс не дешева,але і там не все ідеально,пишуть через пару років підшипники міняли за 3500 грн
Жена сантехника• 02 апреля в 11:46
Ответ дляТихоЯ
Перед війною купували. Зараз і не скажу, чи є такі. Але в мене було кілька вертикальних вірпулів з 2003, і я завжди ними задоволена була. Гарні робочі конячки.
Качка в тапцях• 02 апреля в 12:12
У меня 25 лет Вирпулы. Если будет следующая, то Электролюкс присмотрела.
Швидка Настя• 07 апреля в 19:40
Вирпул