Дама_с_караваем• 02 апреля в 12:56
Кто смог похудеть без постоянного подсчёта калорий и взвешивания каждого огурца?
Поделитесь своими правилами, по которым реально можно жить долго, а не три дня.
Анти-анонім• 02 апреля в 12:58
За границей много ходила и мало ела, -15 за год.
Еда невкусная, до остановки 2км.
Тарабарщина• 02 апреля в 13:03
Питание четко 3 раза без перекусов. И убрала быстрые углеводы.
Ела нормальное количество еды)
Малявка ще та• 02 апреля в 13:03
убрать угли, увеличить количество белка, 2 приема пищи в день без перекусов
Парасюха• 02 апреля в 13:07
Після 18 не їсти. Ніколи!! Ну раз в місяць якийсь день народження, наприклад.
В мене це працює більше не поправляться, але трішки худнуть почала на кіло-два в місяць. Це без урізання калорій.
Може, це пов´язано якось з інсуліном, щоб не тривожить його до 8 ранку.
Бо ту пишуть часто нічого не помагає крім дефіциту калорії. Так от, мнні помагає. Знаю інші приклади реальних людей, кому помагає.
Кучерявочка• 02 апреля в 13:10
Баріартрія. Взвешуй, не взвешуй, більше 100 г не залазить. - 55 кг.
Парасюха• 02 апреля в 13:11
Тут писали про монодієту. Раз в місяць 3-5-10 днів тільки на білку сидіти. Відварна індичка чи курка скільки влізе і на ніч кефір з висівками (я такого ніде не найду).
Кажуть результат вражаючий
Все хочу попробувать хоч по 2 дні в тиждень тільки білок їсти по цій схемі, наприклад понеділок і вівторок
Кажуть результат вражаючий
Звоночек• 02 апреля в 13:11
Правила:
не есть хлеб и мучное
Много ходить пешком или двигаться активно
не есть хлеб и мучное
Парасюха• 02 апреля в 13:12
Ответ дляЗвоночек
Правила:
не есть хлеб и мучное
Що такого в хлібі, що від нього поправляються? Як може нашкодить 2 шматки в день?
Як їсти перші страви без хліба?
Звоночек• 02 апреля в 13:14
Ответ дляПарасюха
Як їсти перші страви без хліба?
В хлебе глютен, от которого многих пучит
Если у вас все с этим ок, вам повезло
Треба ось так• 02 апреля в 13:16
Ответ дляПарасюха
Як їсти перші страви без хліба?
нормально. справа звички
більшість перші страви взагалі не їдять
Бабка-ежика• 02 апреля в 13:18
Ответ дляТарабарщина
Ела нормальное количество еды)
І я так минулого року 15 кг скинула.
У проміжках пила воду.
Бабка-ежика• 02 апреля в 13:19
Ответ дляПарасюха
Як їсти перші страви без хліба?
А хтозна.
Від білого хліба і булок я набираю.
Від шматка чорного на день плюса немає.
Від білого хліба і булок я набираю.
Від шматка чорного на день плюса немає.
Ніколи не збрешу• 02 апреля в 13:20
Ответ дляЗвоночек
Если у вас все с этим ок, вам повезло
Тема про похудение, а не газообразование
Г@Л@В@ломка• 02 апреля в 13:20
Ем 2 раза в день. После 6 не ем. Вся еда это сначала много салата, сколько хочу, а потом трошки мяса, трошки каши, уже не влезает просто. Так похудела на 15 кг за год.
Лукава Кішка• 02 апреля в 13:22
Ответ дляПарасюха
Як їсти перші страви без хліба?
Если вы хотите похудеть, первые блюда лучше вообще не есть. И тем более с хлебом. Один кусок белого хлеба 100 кал, а 2 - 200. Это уже почти половина нормы за весь обед. И пользы никакой.
Лучше съесть 200 гр мяса/рыбы, 200 гр овощей/фасоли и 150 гр гречки. И это будет 500-700 калорий полезной еды.
ФруктЕщеТот• 02 апреля в 13:24
Ответ дляПарасюха
тобто умовно до 18 можна їсти 3 тисячі калорій, а от якщо перестати після 18-00 то скинеш? так це не працює. тільки дефіцит
Кучерявочка• 02 апреля в 13:24
Ответ дляЛукава Кішка
теж не розумію цього напихання хлібом. Ну з салом шматочок, з маслом бутік. А суп з картоплею. сам по собі смачний. Правда я завжди картоплю товчу, люблю більш пюрешний.
Лукава Кішка• 02 апреля в 13:25
Я похудела, отказавшись от хлеба, булок, сладостей. И гарвардская тарелка 3 р в день. Ее размер - ладонь с растопыренными пальцами. Ну и двигательная активность, много гуляю с собакой, пешком на 7 этаж и тд.
-16 кг пока с осени.
Бурундучиха• 02 апреля в 14:34
Я не приклад, тому що зайвої ваги ще багато нажаль((( І ще в мене проблема з інсуліном, тому худну повільно. Але все ж таки 5,5 кг за місяць пішло.
Я перебудувала трохи раціон але не рахую калорії.
Харчуюся строго 3 рази. Це без винятків.
Білок в достатній кількості в кожному прийомі іжї - грецький йогурт, яйця, риба, птиця, сочевиця. От за білком якраз дивлюся більше ніж за калоріями.
Повністю виключила вуглеводи (всі каші, макарони, хліб). І виключила фрукти. Тільки на сніданок дозволяю собі 1 ківі в чіа-пудинг або певну кількість ягід.
З клітковини овочі та зелень. Але не лізе багато, тому доповнюю псиліумом на вечір.
І вітамін Д зранку та магній на вечір гарно впливають на втрату ваги
Парасюха• 02 апреля в 15:08
Ответ дляФруктЕщеТот
У мене працює. Хоч 100 раз скажіть не працює.
По 3000 калорій я не їм. Скажімо так їм просту їжу не заморочуючись, солодке іноді зранку до кави. Коли я весь цей самий звичний набір їм пізніше 18 год, я не худну і навіть поправляюсь пару кіло за зиму. А як перестаю їсти після 18, то вагу тримаю, трохи худну.
Десятиліття були рекомендації не їсти після 18 год, відрмі артисти, балерини, гімнастки і танцівниці користувались ними завжди. І це завжди працювало. От тільки зараз всі вирішили, що це не працює
Бамбарбия! Кергуду.• 02 апреля в 15:09
Я така. Просто їм менше, п´ю тільки чисту воду і більше, роблю вправи які мені просто подобаються.
Ніколи не збрешу• 02 апреля в 15:10
Ответ дляПарасюха
Никогда это не работало без дефицита калорий. Вместе с дефицитом - да, работает. Но дефицит и один работает.
Парасюха• 02 апреля в 15:12
Ответ дляНіколи не збрешу
Хай буде так. Я не наполягаю.
Я пишу про свій досвід. Не їм після 18 год з 30 січня, роблю промті вправи дома. Схудла на 6 кг з ваги 76 кг
У мене все!
СамавиховуюКота• 02 апреля в 15:49
Я! На інтервальному здоровому харчуванні.
Тримаюсь вже п´ятий рік.
Парасюха• 02 апреля в 16:18
Ответ дляСамавиховуюКота
Тримаюсь вже п´ятий рік.
Який у вас інтервал?
Як вага змінилась і чи тримається рівно?
СамавиховуюКота• 02 апреля в 16:52
Ответ дляПарасюха
Який у вас інтервал?
Можу їсти 1раз на день..частіше 2рази- 12.00 та 17.00
Схудла майже на 8кг яких не могла позбутись багато років. Головне потрібно прийняти що це на все життя! Не лише на період схуднення.