Аноним_1859• 02 апреля в 13:40

Тренувальні трусики. Відгуки.

Дівчата, хто користувався тренувальними трусиками в період привчання дитини до горщику, дайте свої відгуки? Чи робоча ідея? Якої фірми брали? Заздалегідь всім вдячна за інформацію!
Девальвация• 02 апреля в 13:43
Зачем заморачиваться? Привяжите ребёнка к горшку и не развязывайте пока не сходит. Работает 👍

автор Аноним_1859 • 02 апреля в 13:44
Ответ дляДевальвация
Дитина ходить на горщик та унітаз, але поки через раз. Вдягати звичайні труси і безкінечно драяти хату від пісюх не дуже хотілося б, тому шукаю відгуки про більш сучасний варіант.
Мольфарочка• 02 апреля в 13:44
Якщо є бажання мати купу прання і попрілу жопу то купуйте
Не бачу проблеми садити.на горщик і при цьому бути в трусах - підгузках
Жерица ночи• 02 апреля в 13:45
В 2013 році шили в Харкові, брала тут на кіде, як справи зараз не можу сказати
Зайканалужайке• 02 апреля в 13:46
Да, это рабочая идея, помогают. Все очень индивидуально, нет гарантии, что процесс будет быстрее или медленнее.
Полтавська галушка• 02 апреля в 13:47
Нікого з дітей ніяк не привчала, просто почекала, коли вони самі почали ходити регулярно
Уходя дверю не хлопать• 02 апреля в 13:49
Ответ дляАноним_1859
а в чому їх функція і відмінність від трусів-памперсів які дитина і так носить? Що то що то труси які затримують вологу, але памперси більше

пу_пугренчик• 02 апреля в 13:53
Ответ дляАноним_1859
сучасний варіант - це звичайні памперси, які ви знімаєте, коли він стабільно сухий) Стається це +/- у віці 2 років з навчанням/привчанням і без.
автор Аноним_1859 • 02 апреля в 13:55
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Бо вони не дають такого відчуття сухості як підгузок, але при цьому не протікають.
Гадала, що це дасть ліпше усвідомлення дитині, коли він попісяв і що це все ж не так комфортно, як ходити на унітаз.
пу_пугренчик• 02 апреля в 13:55
Ответ дляУходя дверю не хлопать
ні, вони мокрі, сенс в тому, що дитині буде некомфортно і вона почне сідати на горщик.
Але якщо дитина вже ходить на горщик, але не завжди, то це не про комфорт, а про дозрівання нервової системи.
автор Аноним_1859 • 02 апреля в 14:00
Ответ дляпу_пугренчик
Просто чекати і все? Якщо не секрет, у вашого малюка скільки цей період тривав? Я розумію, що діти різні, але хоча б приблизно на що розраховувати.
пу_пугренчик• 02 апреля в 14:05
Ответ дляАноним_1859
Старший як перші рази сів на горщик, то вже в памперс не міг. Йому було 2 і 2 місяці, ми летіли літаком, і я вирішила не заморочуватись, одягнула памперс. А він не міг, довелось бігти в туалет, ледь на літак не запізнились.

У молодшого якось складніше все було, і місяці 3-4 то так, то сяк. Я просто одягала памперси-трусики і не парилась, потім сам почав знімати. Вночі памперси сухі були.

Мій племінник живе за кордоном, там таким взагалі не парились, носив памперс майже до 5 років, у моєй мами ледь сердце не прихватило, коли вона це побичила))) А невістка каже, у них це норма (ну я думаю все ж не дуже норма). Але зараз це вже підліток, дуже здібний і талановитий.
Тому це хіба що фінансове питання, бо пам´ятаю вони недешеві і ще ’а що люди скажуть’.
автор Аноним_1859 • 02 апреля в 14:07
Ответ дляпу_пугренчик

Дякую за відповідь!
Питання не у фінансах, просто думала, чи можу я допомогти йому якось з цим процесом.
Ще раз дякую!
пу_пугренчик• 02 апреля в 14:12
Ответ дляАноним_1859
Дякую за відповідь!
Ще раз дякую!
це більше питання дозрівання відповідних центрів в головному мозку, задача батьків - показати як це можна робити, зацікавити, але точно не муштрувати і не тріпати нерви собі і дитині.
Це як з читанням: можна навчити читати і в 4 роки, і витратити на це півроку, а можна в 5-6 навчити за місяць.
ГЛЮкоза• 02 апреля в 14:20
Ответ дляАноним_1859
Я вам відкрию секрет, що діти просяться не від відчуття мокрості
Моя улюблена страшко• 02 апреля в 14:27
Я покупала какие-то сто лет назад со старшей - протекали практически как обычные, только еще и шуршали типа непромокаемой подкладкой. Но пробуйте, беды они точно не делают, вдруг вам зайдет.
ХуАнита• 02 апреля в 14:30
Ответ дляАноним_1859
Показывали в ютубе, что внутри горшка на стенку клеят картинку, которая меняет цвет когда на нее попадает вода, жидкость. Т.е. ребенку становится интересно на нее пописать
Полтавська галушка• 02 апреля в 14:43
Ответ дляАноним_1859
От тільки нервова система не так працює , дитина іде на унітаз тому , що мозок вже відрізняти ці позиви і контролювати їх, а не тому що штани мокрі
Уходя дверю не хлопать• 02 апреля в 18:04
Ответ дляАноним_1859
я не знаю, спробуйте. З власного досвіду роботи в дитсадку, деяким дітям маленького віку абсолютно все одно мокрі вони чи ні, обпісяються і далі продовжують гратись, не помічають. Тому залежить від дитини звичайно