Свекруховна• 03 апреля в 12:52

У кого була білокрилка на кімнатних

чим обробляли і як часто, щоб не поверталось?
Пульт от линолеума• 03 апреля в 12:53
Актара, часто. И ловушки - желтые липучки

Мизимец• 03 апреля в 12:53
Те, що її візьме, в приміщенні не можна використовувати
Solomiyka78• 03 апреля в 12:56
Темпо или теппеки - это препараты от белокрылки. Внесите на балкон или на улицу и обработайте 2 раза с периодичностью неделя-10дней.
Если есть фуксия- это от нее
Впораюсь зі всим• 03 апреля в 12:59
Тепеки ддя білокрилки. Актара взагалі на неї не діє, з мого досвіду.
Домашня Зюзя• 03 апреля в 18:11
актофит и желтые липучки или липучки от мух
дамаБезСобачки• 05 апреля в 22:30
Я колись з розмарином занесла. Актара при кожному поливі. І засіб від комарів. Рідина у фумігаторі в розетці. Вони перестали розмножуватися і через місяць їх не було взагалі. Навіть на інші рослини не перелізли