Малинка• 04 апреля в 11:13
Заміокулькас
Пробувати рятувати, чи то вже все?
Йому 5 років. Останній рік поступово почав жовтіти, але давав молоді гілочки. Зараз є один молодий паросток, але старі всі готуються відмирати. Бульба не суха, не гнила. Що він хоче?
Малинка
• 04 апреля в 11:15
Минулого року я його розсадила на 2 вазони і з того часу почалося. Може зсадити разом знову....
Весела пiсенька• 04 апреля в 11:23
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Хоче більший горщик.
Значно більший
Неправда. Замики любят тесный горшок.
Весела пiсенька• 04 апреля в 11:23
Автор, нет проблемы, болеет он после пересадки
Срежьте те два листа и все.
Я_и_моя_собака• 04 апреля в 11:26
Ответ дляВесела пiсенька
Неправда. Замики любят тесный горшок.
Вы просто не видели, как крупный клубень рвёт тесный горшок.
А я видела.
Любят тесный - придумали продавцы.
Думаете, в природе замики не растут как хотят, во все стороны?
А я видела.
Любят тесный - придумали продавцы.
Весела пiсенька• 04 апреля в 11:26
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А я видела.
Любят тесный - придумали продавцы.
А я видела.
Любят тесный - придумали продавцы.
У меня замики много лет. После пересадки болеют.
Малинка
• 04 апреля в 11:27
Ответ дляВесела пiсенька
Срежьте те два листа и все.
За рік він вже втратив 5-6 великих гілок. По одній, одна відмирає, виростає новий пагони, починає відмирати наступна. А зараз всі пагони жовтіють, одні більше, другі менше, але видно, что відмирати буде все
Малинка
• 04 апреля в 11:28
Ответ дляВесела пiсенька
А як рятувати? Чи не чіпати його?
Весела пiсенька• 04 апреля в 11:30
Ответ дляМалинка
А як рятувати? Чи не чіпати його?
Напишите как вы поливаете. Любят свет, тепло.
Я_и_моя_собака• 04 апреля в 11:33
Ответ дляВесела пiсенька
Понятное дело, вы же корневую нарушаете.
Но это все равно не значит, что в тесноте им сильно нравится.
С возрастом они начинают давать ползущие побеги, которым нужно пространство. И теряют вид, который имеют при продаже. Потому что их природный вид - не кучка клубней, посаженных плотно.
Фото не моё.
Посмотрите в ютубе видео из тайских теплиц. Почему в продаже густые кусты. И сравните с этим, домашним старым
Фото не моё.
Малинка
• 04 апреля в 11:34
Ответ дляВесела пiсенька
Поливаю раз в 10 днів. Якщо бачу, що стебло втрачає тугор-наливаю в піддон.
Ще був в мене гріх, повелася на рекламу, обприскала аерозолем для блиску листя.
Малинка
• 04 апреля в 11:35
Ответ дляPrervana
Не поливать, убрать с яркого солнца. Они у меня как бурьян растут. По пояс твари вымахали
Я бачила ваші, я теж такий хотіла
Малинка
• 04 апреля в 11:36
Ответ дляPrervana
Думаєте можна врятувати?
Весела пiсенька• 04 апреля в 12:12
Ответ дляМалинка
Думаєте можна врятувати?
Пролейте Эпин, эпин экстра. Пересаживать больше не надо. И что у вас за земля? Перлит есть?
Малинка
• 04 апреля в 12:15
Ответ дляВесела пiсенька
Земля для кактусів, перліт є, але напевне маловато. Внизу дренаж керамзит. Я хотіла замовити спеціальну суміш для заміокулькаса і посадити їх знову в один вазон.
Весела пiсенька• 04 апреля в 12:18
Ответ дляМалинка
Не треба вже. Перліт є і ок. Можете ті жовті позрізати і спробувати проростити, може щось вийде і з них теж.
Малинка
• 04 апреля в 12:19
Ответ дляВесела пiсенька
Дякую
Жирафовое варьенье• 04 апреля в 12:57
Ответ дляВесела пiсенька
Аналогічно
Allein74999• 04 апреля в 13:01
У меня такой же. Поливаю раз в мес. То болеет, то хочет сдохнуть, то норм ему. Хз что ему надо.
Весела пiсенька• 04 апреля в 13:46
Ответ дляAllein74999
Сквозняки, температура, мало света, полив редко (раз в мес это редко)
ЗаведУющая• 04 апреля в 15:08
у мене теж шось жовтіти почали. спочатку маленькі гілки - ну це ок, а нещодавно і великі гілки почали жовтіти.
переливу не було, не пересаджувала…
Сплюшка• 04 апреля в 15:46
Ответ дляМалинка
если наливаете воду в поддон - помогает?Или желтеть начинают?