Сама собі лікар• 04 апреля в 20:13
Досвід
Пішла у веб кам студію по рекомендації подруги і потім ,щось не складалося і захотіла піди від них ,і там почався кошмар почали вимагати показати їм весь свій телефон,а якщо не покажу то почали погрожувати силою ,це жесть просто
Це не офіційна шарашка якась на двох палках ,а корчать із себе таке прям « Security» ,на ведіться на рекламу в інтернеті (інстаграм,телеграм) про легкий заробіток,і тому подібне
Мабуть їх менти не кришують тому і так всцикаються інакше як адекватно ці погрози пояснити
Сама собі лікар
• 04 апреля в 20:22
Ответ дляПлакулька
А разве бывают официальными такие богадельни?
Офіційні ні,але ментам можливо вони не платять тому так бояться
Сама собі лікар
• 04 апреля в 20:24
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Не поняла, вы не из дома работали?
Ні ,в студії
Одна_на_всей_планете• 04 апреля в 20:25
Ответ дляСама собі лікар
Ні ,в студії
И сколько платили и что не сложилось?
Сама собі лікар
• 05 апреля в 02:09
Ответ дляОдна_на_всей_планете
И сколько платили и что не сложилось?
Нічого не заплатили,не склалось ,що не хочу повʼязувати себе із шарашкою
Одна_на_всей_планете• 05 апреля в 10:15
Ответ дляСама собі лікар
А сколько вы пропали?
Сама собі лікар
• 05 апреля в 13:21
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А сколько вы пропали?
Не зрозуміла питання