Міряю від одиниці• 04 апреля в 23:08

Україна сьогодні найнещасніша країна в Європі ...

Україна сьогодні найнещасніша країна в Європі за версією журналу Visual Capitalist (https://www.visualcapitalist.com/ranked-the-worlds...)

Україна набрала лише 4,7 бала з 10, посівши 111-е місце серед 147 країн. Близькі до України Туреччина (5,3), Болгарія, Греція та Албанія (5,7). У РФ індекс - 5,8, Білорусь у рейтингу взагалі відсутня.

Найщасливішою країною залишається Фінляндія (7,8), за нею йдуть Ісландія, Данія, Швеція та Норвегія. Скандинави лідирують. Принцип хюгге в дії.

Visual Capitalist – це провідне незалежне фінансове онлайн-видавництво, засноване у 2011 році у Ванкувері, яке спеціалізується на створенні інформативних інфографік та візуалізації даних. Воно допомагає зрозуміти складні економічні процеси, ринки, технології та енергетику, роблячи інформацію доступною через наочні візуальні історії.
Борисфенка• 04 апреля в 23:09
Яке щастя під час війни????

Хропочка з гривкою• 04 апреля в 23:09
Не знаю, мене на питали,тому такий собі рейтинг)
Anasta25• 04 апреля в 23:12
Ответ дляБорисфенка
Яке щастя під час війни????
Типа до войны Украина была в первых рядах 😂
Борисфенка• 04 апреля в 23:13
Ответ дляAnasta25
Не в перших, але й не в останніх. Була.
А зараз говорити про щастя - це таке вишукане знущання???
ХикориДикори• 04 апреля в 23:13
Ответ дляAnasta25
Ну не зрівняти з тим що маємо зараз ...
Галя-краля• 04 апреля в 23:15
Вы удивлены?
Кили и Манджаро• 04 апреля в 23:15
Зато Украина на первом месте среди самых счастливых среди руководящих и нуворишей.
Anasta25• 04 апреля в 23:15
Ответ дляБорисфенка
Не в перших, але й не в останніх. Була.
Напомните пожалуйста , кто был на последнем месте в 21 году ?
Виправлялочка• 04 апреля в 23:17
Такой интересный смайлик у Финляндии))

Силиконочка• 04 апреля в 23:17
Ответ дляБорисфенка
Яке щастя під час війни????
Израиль а начале списка
Борисфенка• 04 апреля в 23:17
Ответ дляAnasta25
Без жодної уяви, не слідкувала.
Лукава Кішка• 04 апреля в 23:17
в какой, нафиг, европе?
на счет несчастной- согласна
Бабуся Бетман• 04 апреля в 23:18
Блядь, так дивно, правда?
Все ж настільки аху*его, чого б це людям не бути щасливими?!
Борисфенка• 04 апреля в 23:18
Ответ дляСиликоночка
Израиль а начале списка
І що? Ви хочете сказати, що через 70 років війни щастя у населення прибуває?
Силиконочка• 04 апреля в 23:19
Ответ дляБорисфенка
Я ничего не хочу сказать, я смотрела список.
Борисфенка• 04 апреля в 23:22
Ответ дляСиликоночка
І толку з цих списків. В кожній родині є загиблі, зниклі без вісті, біженці, солдати на фронті, і тут соціологи, як Пилип з конопель ’А чи ви щасливі?’.
І в Німеччині те саме, соціологи переймаються ’А чого це українські біженці мають такий низький рівень щастя?’.
Нема слів, одні матюки.
Цибулька зла• 04 апреля в 23:24
Странно, говорят, что в скандинавских странах многие на антидепрессантах из-за отсутствия солнца
Ждушечка• 04 апреля в 23:24
Ми у великій дупі,війна,ще й чергова криза,ціни,тарифи,де взятись тому щастю.
Силиконочка• 04 апреля в 23:27
Ответ дляБорисфенка
Нема слів, одні матюки.
В данной теме мы обсуждаем именно эти списки. Но по этим спискам и до войны Украина не была в лидерах попросила гпт сделать таблицу.

~111
~123
~132
~138
~133
~123
~110
~98
~92
~105
~105–110 (оценка по последним данным)

Шопингмонстр• 04 апреля в 23:33
Рейтинг учитывает ВВП на душу населения, социальную поддержку, продолжительность жизни, свободу и уровень коррупции.
Не гребу что у нас по ВВП. А всё остальное ниже плинтуса
Лукава_Кiшка• 04 апреля в 23:37
Ответ дляЦибулька зла
Тому й щасливі)
Сама вумна тутички• 04 апреля в 23:43
Брехня. Только сегодня срветчицы писали, что они счастливы дома и рады, что не выехали
Борисфенка• 04 апреля в 23:57
Ответ дляСиликоночка

~111
~123
~132
~138
~133
~123
~110
~98
~92
~105
~105–110 (оценка по последним данным)
Дивно, якби Україна була в лідерах щастя до війни з мінімальною зарплатою 8600 гривень, мінімальною пенсією 2000 гривень і дитячими виплатами 860 гривень на місяць.
Полюю на дрони• 05 апреля в 03:40
Ответ дляКили и Манджаро
И самая богатая в Европе
автор Міряю від одиниці • 05 апреля в 07:41
Ответ дляПолюю на дрони
И самая богатая в Европе
,ну так нових мільйонерів за останні 6 років..- ми попереду всіх цивілізованих країн..
Ядвига Юсьлегко• 05 апреля в 07:50
Еще и самая бедная.
Ядвига Юсьлегко• 05 апреля в 07:53
Безнадега. И понимание того, что Украину захватили бандиты- зеленский и татаров, слуг народа с улиц подбирали- формировали монобольшинство, теперь это монобольшинство обслуживает крупный бизнес- ежемесячно платят в конвертах за правильное голосование.
Тоже самое на улицах Украины- переодеты ’буряты’, чеченцы в пикселях выбивают из людей бабки, те отдают последнее, дабы не попасть в мясорубку.
Зеленский и татаров и вся его шобла- бандиты
Ядвига Юсьлегко• 05 апреля в 07:55
Ответ дляСама вумна тутички
Сидя на европейских диванах и получая от подоляцко-татаровской ботофермы свои 800 грн
Твоя космішна• 05 апреля в 08:28
И правда, война всего то. Если бы такое происходило хоть в одной европейской стране, там бы люди каждодневно самоубивались сотнями из-за невозможности справиться с бесконечно наваливающимся ужасом и безнадегой из новостей. А у нас рожают, воюют и живут, местами даже не плохо.
Сама вумна тутички• 05 апреля в 09:58
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Что такое в Европе 800 гривен? Не смешите. Это писали счастливые женщины, оставшиеся в Украине