Сметчица• 05 апреля в 13:28

Поговорити про дружбу

Як ви відноситесь до того, що втрачається дружба яка була раніше, от наприклад дружили було все добре і потім якось не знаю в який момент почало спілкування йти на спад, коли зустрічаємось внутрішньо якесь таке відчуття ніби чужі люди хоча раніше всім ділились
Я і розумію, що це життя і все змінюється але якось так трохи болить всередині за це болить
Чи були у вас такі історії і як ви з цим морально справлялись?
Кундалина• 05 апреля в 13:34
Це нормально, це життя, і в мене було так,дружили з 5 років по 37, два роки тому стосунки повністю припинилися.
Чесно кажучи, відчула полегшення, коли зізналася собі, що останні роки спілкування лише за інерцією, і в теперішній час якби ми зустрілися, я б не хотіла цю людину у подруги, ми дуже різні.

Путающаяся• 05 апреля в 13:37
зараз переживаю цей процес, є розуміння, що вкотре значення дружби для мене було вищим, ніж для іншої сторони.
це боляче, але це життя, будуть інші.
або не будуть.
Путающаяся• 05 апреля в 13:38
Вітаю! Голосовий ввід — це круто!
Деловитая• 05 апреля в 13:42
Я первой прекратила общение, когда увидела, что меня игнорируют. И ни минуты не пожалела.
Зайканалужайке• 05 апреля в 13:50
Я дошла до того возраста,когда я понимаю, что так будет лучше в первую очередь для меня. мне в принципе не интересно, почему меня начали клевать и гнобить и за мой счет самоутверждаться. Никаких качелей:сказала как отрезала и все.
Так и живу
Стебель березы• 05 апреля в 14:51
Можно много лет врать себе, что это твой человек, а потом осознать, что ошиблась
Впораюсь зі всим• 05 апреля в 16:20
Я нормально отношусь. Люди меняются, у каждого периодически происходит переоценка ценностей и человек или мудреет или наоборот и если развитие пошло в разные стороны, то и так понятно, что не по пути. Поблагодарить мысленно человека, что был в вашей жизни и пожелать ему всех благ. Вселенная на его место приведет того человека в котором вы сейчас нуждаетесь.