сама себе прекрасная• 05 апреля в 23:09
Укр.мова - семестрова оцінка
Дівчата, є тут ті, які працюють у школі? Як виставляється семестрова по укр. Мові- за оцінками чи за тематичними? Як впливає оцінка семестрової контрольної - наприклад виходить одна оцінка , а семестрова контрольна написана на оцінку нижче - вона рахується як тематична чи як рахувати. ? Ну і останнє питання, якщо семестрову першу поставили неправильно помилково, чи може вчитель її виправити?
Запароленое одеяло• 05 апреля в 23:40
НУШ чи стара програма? Це який клас?
По НУШ є групи результатів і оцінка ставиться по ним.
По старій програмі інакше.
Змінити оцінку технічно можливо, але це морока. Це якщо йдеться про Єдину школу. Історія змін зберігається у програмі.
По старій програмі інакше.
Дуже дуже вумна• 06 апреля в 12:58
У дочери не НУШ, то учитель ставила по группам оценок, никакие аргументы на нее не влияли, даже директор кроме разговоров, не повлияла на оценку(заслуженный учитель, грамоты и дипломы на стене)
Вообще, по-моему, как учитель захочет, так и поставит, разбираться-себе дороже, кто-то из учителей кайфует от занижения оценок, это не исправить
сама себе прекрасная
• 08 апреля в 07:33
Ответ дляДуже дуже вумна
Это влияет от директора наверно и учителя. Я давно работала учителем, то было раз что завуч вызвала, закрыла дверь, дала журнал и говорит, исправляйте оценку, она не подходит… А ребенок еще по старой системе, не НУШ
сама себе прекрасная
• 08 апреля в 07:34
Ответ дляЗапароленое одеяло
НУШ чи стара програма? Це який клас?
По старій програмі інакше.
9клас не Нуш
Дуже дуже вумна• 08 апреля в 10:38
Ответ длясама себе прекрасная
Я не собираюсь разбираться кто там у них главный, пусть сами варятся в этом. Это было мое оевое крещение по выяснению оценивания, теперь я просто кладу болт, мой ребенок прав!