Напланетянка• 06 апреля в 09:08
У кого мигрень без нормальной реакции на обычные обезболивающие
чем тогда снимаєте приступ?
ЦібаФу• 06 апреля в 09:10
Коли мігрень не проходила 5-й день робили місцеву блокаду. Сумарно напад тривав 18 днів.
Несподівано відкрила для себе Фламідез в таблетках
Санта Барбара• 06 апреля в 09:19
Фламідез работает в самом начале если пропустить время то все капец
стопмигрен
антимигрен
есть спрей от мигрени но не пробовала никогда
с табл главное вовремя принять
стопмигрен
антимигрен
с табл главное вовремя принять
ЦібаФу• 06 апреля в 09:27
Ответ дляСанта Барбара
стопмигрен
антимигрен
с табл главное вовремя принять
стопмигрен
антимигрен
с табл главное вовремя принять
я погоджуюсь з вами, насправді все працює саме на початку. Але на початку використовувала саме спрей Золмігрен. Взагалі за ці 5 днів випробувала усі групи знеболювальних. Нічого не взяло. Тільки блокада дала тимчасовий порятунок.
Зараз значно зменшилась кількість нападів. А коли було день через день то без ботокса раз на пів року було неможливо.
Колдунья-вещунья• 06 апреля в 12:36
Ответ дляЦібаФу
А яка блокада?
ЦібаФу• 06 апреля в 12:37
Ответ дляКолдунья-вещунья
А яка блокада?
Лідокаїном обколювали болючи точки.