Анчо Ус• 06 апреля в 13:39

Стоматологія і грудне вигодовування

Почав нити зуб,коли на нього кусаєш,7 я так розумію. Пішла до лікаря, зробили рентген, нерв далеко. Зняли пломбу,а нерв запалений. Поклали ліки і тимчасову пломбу. Анестезія Септонест. Ліки які поклали Пульпосепт. Лікар сказала що сумісно з гв. Септонест так,я перевірила по є лактація. А інший препарат не знаходжу. Пройшло три години, молоко зцідила, а через півгодини покормила дитину. Я вірно зробила? Тепер мені ще КТ зубів треба зробити і в п´ятницю на видалення нерву і пломбування. Потім,я так розумію,коронку треба ставити?
Докладальниця• 06 апреля в 13:50
Для чого коронка на запломбований зуб?

Губной рояль• 06 апреля в 13:51
Я лікувала шуби, нічого не сціжувала, лікувала довго перед протезуванням
Будьте так ласкаві• 06 апреля в 13:52
оце ви перелякана
годовасик• 06 апреля в 13:56
в ж не перша така прийшли до стоматолога, він точно знає що можна, а що ні. Перестаньте себе накручувати
автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:02
Ответ дляДокладальниця
Для чого коронка на запломбований зуб?
Бо буде без нерву. І велика частина таки уражена
автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:03
Ответ дляГубной рояль
Просто годували?
автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:03
Ответ дляБудьте так ласкаві
оце ви перелякана
Не те слово. Дурне

автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:03
Ответ длягодовасик
Дякую за підтримку. Я так засмутилася з цим лікуванням.
Фрикаделька• 06 апреля в 14:03
Если зуб разрушен менее, чем на 1/3 , можно обойтись пломбой.Да и 7 зуб не несет большую нагрузку.
Губной рояль• 06 апреля в 14:04
Ответ дляАнчо Ус
Просто годували?
Так
автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:04
Ответ дляФрикаделька
Фона робила фото до, потім як зняли пломбу і як почистили. Таки багато ушкоджено
автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:05
Ответ дляГубной рояль
Так
Ще не розбиралася,яку там коронку ставити і що по вартості..
Фрикаделька• 06 апреля в 14:09
Ответ дляАнчо Ус
А лікар запропонувала коронку?Якщо так, я б радила цирконієву, тоді менше обпилюють зуб і естетично+ натурально виглядає .А так, багато хто робить металокераміку на жувальні зуби, а якщо не в зоні посмішки , іноді роблять і металеві.
автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:23
Ответ дляФрикаделька
Я запитала,кажу що зуб без нерву мертвий. Вона каже,я б рекомендувала коронку. Мені щоб менше пиляти...
автор Анчо Ус • 06 апреля в 14:23
Ответ дляФрикаделька
Але вона коронки не ставить