Швендяю містами• 06 апреля в 14:35

Запалення від рози

Просто запитати може в кого було таке. При обробці роз загналась невелика колючка. Почався набряк, температура 38,3. Місце 5-7 см червоне й тверде, пів ноги опухло, ходити важко, виглядає жахливо.
Лікар призначив лікування, але чому саме така гостра реакція не ясно. Були подряпини і все норм з ними.
Може хто стикався, що це зафігня. Чи чимось потрібно обробити рози чи взагалі викинути їх. Це вже другий раз таке.
Скоро_вчера• 06 апреля в 14:40
Різне буває.
То що тепер викинути всі троянди?
Знаю одніц жінцв довелрсь палець одрізать після подряпини трояндою

СКИБИДЫШь• 06 апреля в 14:47
Ну так занесли что-то...х з что там может быть...не помню названий
Кому там слова не давали• 06 апреля в 14:50
Вы про столбняк не слышали?
автор Швендяю містами • 06 апреля в 14:53
Ответ дляКому там слова не давали
Вы про столбняк не слышали?
2 раза вряд ли им переболеешь
Зоя Жорівна• 06 апреля в 14:59
У мене в суботу скалка зайшла, я витягла зразу і норм, але палець розковиряла конкретно. Дуже глибоко зайшла, прям ранка така.
Альфред Шнитке• 06 апреля в 15:32
Да, думаю - надо искать остаток колючки в ране, иначе не пройдет. У меня в палец возле кутикулы попало так - палец разнесло, хирург какие-то примочки назначал - безрезультатно. Пока я не набралась решимости, расковыряла ту точку - ее было прям видно. Вышла така крошечная частичка и воспление стало уходить.