Завжди з рушником• 06 апреля в 15:07
Порадьте гарну машинку для стрижки катишок
для прибирання катишок чи як там її називають? Чи існують такі в природі? Як ви чистите одяг? не можу терпіти хояч трошки катишок. Дякую якщо найду тут влучну пораду
Бюст Березуцкого• 06 апреля в 15:46
Я брала собі Філіпс, дуже задоволена, класний. Єдине - головне, щоб батарейки були чим новіші, тоді краще працює
Цветочница• 06 апреля в 16:02
Филипс, а лучшая ручная это с металлическими зубцами для вычесывания шерсти у котов