Да Щас же• 06 апреля в 18:16
Бачили вже таке, чи готові морально
Слуга народу, депутат провладної партії Мережко повідомив, що Україна має достатньо людських ресурсів, щоб продовжувати війну ще 10 років або навіть більше.
’Це питання психологічне, бо якщо подивитися на кількість чоловіків, у нас достатньо людських ресурсів, щоб продовжувати боротьбу протягом 10 років і навіть більше. Ключова проблема полягає в тому, як керувати цими ресурсами та як створювати психологічні стимули адже, побачивши армію ухилянтів від призову, ти сам не захочеш воювати’, - додав Мережко
Джерело:
Проработник• 06 апреля в 18:17
Тут нафронтниц полно, им в самый раз.
Щас еще берегиня гамбургских земель подтянется и расскажет почему мы должны воевать еще сто лет
Да Щас же
• 06 апреля в 18:20
Ответ дляСливочная пенка
Мережко уже на Донбассе отбивает посадку?
Портников казав же, ’аристократи не воюють’,холопи повинні, вже кажуть готуватися к ’ більше 10 років’....
Мочалкин блюз• 06 апреля в 18:20
Ответ дляПроработник
Тут нафронтниц полно, им в самый раз.
Она занята в другой теме, рассказывает как защищает украинский язык от притеснений в Германии.
Да Щас же
• 06 апреля в 18:21
Ответ дляКружите меня,кружите
Что ж ты подряд так так темы лепишь одна за другой)
не вгадала. перша за сьогодні тема, а що вам не подобається в заяві Слуги народу Мережко?
Проработник• 06 апреля в 18:21
Ответ дляМочалкин блюз
Мовный фронт он самый важный
А поговорить?• 06 апреля в 18:21
Керувати ресурсами обозначает - людскими жизнями, будто люди подневольные для него, а в стране крепостное право.
Как хотят так и поступают с людьми, а сами воевать ни-ни.
Да Щас же
• 06 апреля в 18:23
Ответ дляА поговорить?
так, вони нас відверто називають ресурсом
Пилосмок працює• 06 апреля в 18:23
Ответ дляМочалкин блюз
Она и колорадских жуков согласна защищать от притеснений огородников,лишь бы в Германии подольше на выплатах сидеть.
Xвостокрутелка• 06 апреля в 18:23
Ответ дляКружите меня,кружите
На Жмеринской реально масштабное расширение штата
Я не в теме• 06 апреля в 18:25
Они хотя воевать ещё 10 и людей закрывать на 10 за «ухылянство». Еще скажу : никому в Украине не выгодно сажать работоспособное население
Тримаю свічку• 06 апреля в 18:24
Ответ дляПроработник
Тут нафронтниц полно, им в самый раз.
Тих що голосували за оте .
Їх усіх відправити .
Xвостокрутелка• 06 апреля в 18:24
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Увы, не понимают это одаренные. И их слишком много, критическая масса
Проработник• 06 апреля в 18:25
Ответ дляТримаю свічку
Тих що голосували за оте .
Їх усіх відправити .
Так никто ж не признается) кого не спроси - никто не голосовал)))
Я не в теме• 06 апреля в 18:25
Ответ дляПроработник
Тут нафронтниц полно, им в самый раз.
Вот только они потом из-за таких гребут всех, как и мужиков, решив что почему-то мужик = вояка, хотя это даже по природе не так. И да, большинство нафронтниц за бугром сидит
А поговорить?• 06 апреля в 18:25
Ответ дляПампушОК
Боо. Ну и харя, ой личико
Откормыш хочет больше жертв и чтобы война продолжалась как можно дольше, не охотно ему терять то что имеет, вот и говорит об этом
Да Щас же
• 06 апреля в 18:25
Поспілкуватися та звернутися з питаннями до цього пана можна на офіційному сайті зелених слуг
Помогалочка• 06 апреля в 18:26
Ні. ’Ресурс’вже проти. За якийсь рік буде криваве місиво в тилу. Про які 10 років воно чеше?
Mira29-c3c3• 06 апреля в 18:26
Ответ дляЯ не в теме
😂
Хто винен ? Невістка …
Отаке й з вами .
Хто винен ? Невістка …
Отаке й з вами .
The best offer• 06 апреля в 18:29
Ответ дляЯ не в теме
Та ничего у них уже не получится, шакалов шугают каждый день, а на них и держится режим. Скоро они и на улицу будут бояться выходить
❗️Якщо напади на військових ТЦК триватимуть, вони можуть просто відмовитися від служби, — речник Сухопутних військ Подік
📍Мобілізація, яку проводять наші ТЦК набагато коректніша та менш інтенсивна, ніж на тимчасово окупованих територіях.
📍Якщо ти хочеш жити в незалежній Україні, а не в ’малоросії’, треба йти та захищати свою країну, треба долучатися до ЗСУ.
📍Всі повинні усвідомити: рано чи пізно кожен чоловік має або стати до лав ЗСУ та захищати державу