Да Щас же• 06 апреля в 18:16
Бачили вже таке, чи готові морально
Слуга народу, депутат провладної партії Мережко повідомив, що Україна має достатньо людських ресурсів, щоб продовжувати війну ще 10 років або навіть більше.
’Це питання психологічне, бо якщо подивитися на кількість чоловіків, у нас достатньо людських ресурсів, щоб продовжувати боротьбу протягом 10 років і навіть більше. Ключова проблема полягає в тому, як керувати цими ресурсами та як створювати психологічні стимули адже, побачивши армію ухилянтів від призову, ти сам не захочеш воювати’, - додав Мережко
Джерело:
Ответ дляThe best offer
Та ничего у них уже не получится, шакалов шугают каждый день, а на них и держится режим. Скоро они и на улицу будут бояться выходить
❗️Якщо напади на військових ТЦК триватимуть, вони можуть просто відмовитися від служби, — речник Сухопутних військ Подік
📍Мобілізація, яку проводять наші ТЦК набагато коректніша та менш інтенсивна, ніж на тимчасово окупованих територіях.
📍Якщо ти хочеш жити в незалежній Україні, а не в ’малоросії’, треба йти та захищати свою країну, треба долучатися до ЗСУ.
📍Всі повинні усвідомити: рано чи пізно кожен чоловік має або стати до лав ЗСУ та захищати державу
За невыполнение приказа командира- тюрьма. От он чудит. Откажутся от службы. Циркач он однако
The best offer• 06 апреля в 18:34
Ответ дляmymoly
Они же не военные, когда это власти удобно
А как попинают их, то сразу нападение на военных уже
Ответ дляА поговорить?
Керувати ресурсами обозначает - людскими жизнями, будто люди подневольные для него, а в стране крепостное право.
Как хотят так и поступают с людьми, а сами воевать ни-ни.
Просто бизнес и ничего личного
▪️ Знятися з розшуку — від $300 до $2,5 тис
▪️ “Безперешкодне” оновлення даних — $2,5 тис
▪️ Не вручати повістку — $4 тис
▪️ “Бронь” на підприємстві — $6 тис
▪️ Не доставляти до ТЦК — $6 тис
▪️ Відстрочка через фіктивне рішення — $7 тис
▪️ Виїзд за кордон (через схеми) — $10–12 тис
▪️ “Потрібне” рішення ВЛК — $16–25 тис
▪️ Повне зняття з обліку + виїзд — до $50 тис
За оцінками, обіг цього “ринку” може сягати до $10 млн на день і понад $2–3 млрд на рік.
▪️ Не вручати повістку — $4 тис
▪️ “Бронь” на підприємстві — $6 тис
▪️ Не доставляти до ТЦК — $6 тис
▪️ “Потрібне” рішення ВЛК — $16–25 тис
The best offer• 06 апреля в 18:40
Ответ дляmymoly
Бідосі
Депутаты очень устали: у нас ухудшилось зрение, слух, память. Это конечно не окопы, но Верховная Рада ужасное место для работы, - нардеп Камельчук.
Позорище просроченное, как и их лидор
Ответ дляmymoly
Бідосі
Депутаты прото тролят людей, сбылась мечта РФ, Потужный сделал тут Малоросию, т.е. депутаты уже не народные, они от мнения людей не зависят, они зависят от ОП и от того сколько росия тут будет воевать
Борисфенка• 06 апреля в 19:09
Ответ дляПроработник
Тут нафронтниц полно, им в самый раз.
Щас еще берегиня гамбургских земель подтянется и расскажет почему мы должны воевать еще сто лет
Навпаки, я щодня розповідаю, що треба кинути пару атомних бомб на Мацкву і припинити це жахіття.
Але союзники сцикливі.
Борисфенка• 06 апреля в 19:12
Ответ дляaksenuda
вон совецкая армия за 4 года тысячи км прошла и штурманула огромнейший берлин а вторая армия мира пятый год на донбассе застряла
Була б та савецька армія в жопі, аби за них Америка не вписалася.
Зараз, до речі, те саме - знову підтримують москалів невідомо нащо.
Этот боров бы бы рад, если бы война была бесконечно и он сидел на свои 200 тыс с откатами в конверте вечно. Только, кроме ’человеческого ресурса’, к которому вот это себя и свою семью, конечно же, не относит, нужны немалые деньги, а партнеры уже кажут ..уй, а не деньги. Так что пусть и не мечтает.
Ответ дляHELGA. UA
ЗСУ воює не за мерзоть!
А щоб не жити під кацапами! З ними життя всеодно небуде нормального!
Всіх вб´ють, як прийдуть!
А с нашим талантливым урядом будет жизнь нормальная? Вы в курсе про наш резервный фонд, просраный на 90 процентов этими умничками? В том числе и на ботву, типа вас.
Борисфенка• 06 апреля в 19:39
Ответ длячаревна
Он наверно посчитал 2 млн ухылянтов, как раз пол ляма на пятилетку
Він очільником вирішив стати, десять років бригадою покерує.
KrupinkaSs• 06 апреля в 20:02
А потом что через десять лет,-’Здаёмсуу!’?
На каких дебилов это рассчитано?Еще 10 лет,а потом типа все закончились и война закончилась,пиздец какой-то.
Uebersetzerin• 06 апреля в 20:05
Було зрозуміло давно, що це все надовго(
Час від часу це підтверджують, але мало хто хоче в це вірити. Звісно, що важко в таке вірити
Flower Girl23• 06 апреля в 20:14
Автор, я еще и такое видела... И теперь вопрос, кого начнут мобилизовать раньше - женщин или пацанов?
Flower Girl23• 06 апреля в 20:18
Ответ дляKrupinkaSs
Все закончатся гораздо раньше...