Милая девочка Лиза• 06 апреля в 22:45

Чи звертався тут хтось до Веліара?

Маю декілька проблем в житті, хочу звернутись до мага. Кого краще обрати для вирішення питання з фінансами? Не можу оприділитися між Веліаром, Тихою та ІнгаБалі. Може хтось звертався?
Алина-1240• 06 апреля в 22:48

Не ангелы• 06 апреля в 22:48
Тобто ще зайві гроші маєте?
Алина-1240• 06 апреля в 22:48
Вы на психиатра учитесь?)
Seehund• 06 апреля в 22:49
Ко мне обращайтесь, всего каких-то 5 тыс евро и ваше финансовое положение кардинально переменится.
автор Милая девочка Лиза • 06 апреля в 22:57
Ответ дляАлина-1240
Вы на психиатра учитесь?)
З чого такі висновки?
Не ангелы• 06 апреля в 23:05
Ответ дляМилая девочка Лиза
З чого такі висновки?
Судячи з Ваших тем) а чого це Ви мага змінити вирішили?
автор Милая девочка Лиза • 06 апреля в 23:08
Ответ дляНе ангелы
Я не вирішила змінити. Я раніше приглядалася і більше всього до Інгвар схилялась, потім вже не було потреби. Зараз за Інгвар багато негарних рече прочитала…тому розглядаю інших

saveme• 06 апреля в 23:28
Нужно человека силы искать, а не «медийного мага»
автор Милая девочка Лиза • 06 апреля в 23:38
Ответ дляsaveme
Лиш де його взяти
saveme• 06 апреля в 23:40
Ответ дляМилая девочка Лиза
Лиш де його взяти
Напишите если нужно, просмотрю вас на наличие магии. Может там ничего и нет, а вы решили что есть.
Атланта• 07 апреля в 00:20
Ответ дляМилая девочка Лиза
Вы про каждого найдете негативные отзывы.
И если вы готовы платить тысячи долларов магам, то вообще не странно, откуда у вас проблемы с финансами. Подумайте над этим.
EliseyaF• 07 апреля в 19:16
Ответ дляМилая девочка Лиза
Лиш де його взяти
Я особисто спілкувалась з Михаилом. Він не маг але дуже багато знає. І то якщо він вас захоче слухати. Але опишіть ситуацію. Спробуйте В тг makafmikhail