Маю декілька проблем в житті, хочу звернутись до мага. Кого краще обрати для вирішення питання з фінансами? Не можу оприділитися між Веліаром, Тихою та ІнгаБалі. Може хтось звертався?
Ответ дляАлина-1240
Вы на психиатра учитесь?)
З чого такі висновки?
Ответ дляНе ангелы
Судячи з Ваших тем) а чого це Ви мага змінити вирішили?
Я не вирішила змінити. Я раніше приглядалася і більше всього до Інгвар схилялась, потім вже не було потреби. Зараз за Інгвар багато негарних рече прочитала…тому розглядаю інших
Ответ дляsaveme
Нужно человека силы искать, а не «медийного мага»
Лиш де його взяти
Ответ дляМилая девочка Лиза
Вы про каждого найдете негативные отзывы.
И если вы готовы платить тысячи долларов магам, то вообще не странно, откуда у вас проблемы с финансами. Подумайте над этим.