НЛОша• 07 апреля в 00:28

Чи стикаються діти-переселенці з мовним булінгом в школах?

Декілька десятків тисяч дітей-переселенців, імовірно, не відвідують львівські школи через булінг на мовному ґрунті – про це написали телеграм-канали. Вони посилалися на інтерв’ю освітньої експертки Іванни Коберник. У ньому Коберник зазначила, що частина дітей з числа ВПО продовжує навчатися дистанційно. І однією з причин невідвідування шкіл може бути дискримінація через мову в тих закладах освіти, де адміністрація не реагує на такі випадки.
Детальніше за посиланням:
https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/...
Результат:
вже голосів: 269
138 (51.3%) Тиць
89 (33.09%) Так, стикаються з булінгом
42 (15.61%) Ні, в школі не цькують
Самоучка• 07 апреля в 01:28
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Діти переселенці - українці, всі знають мову, а якщо у батьків цих дітей вата в голові, то нехай сидять дома, підростуть і теж почнуть клепати теми на форумах про ущємлєніє росмовних
Это история. Коренных украинцев уже нет - вымерли. Остальные, просто подыгрывают, типа.... После войны с Германией, наверное мало кто знал другой язык кроме русского. Да и ничего, жиле мирно.

Физрукая• 07 апреля в 01:29
Это не вопрос знания языка. Буллинг - травля, преследование, дискриминация. По любому признаку. Это или есть, или нет.
И если в социуме есть дискриминация хоть по одному признаку, будет и по любому. Знаешь язык? Но ты рыжий или слишком смуглый. Или еврей. Или из бедной или слишком успешной в рамках социума семьи. Ну и т.д.
Это просто вопрос наличия травли и преследования в среде
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:29
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:29
Ответ дляМіряю від одиниці
Я одній тут так написала, вона перше не зрозуміла, а потім пожалілася бідолашна, думала що це прокльон
Та это удовольствие, получите, распишитесь.
Докладальниця• 07 апреля в 01:31
Ответ дляКрасота неземная
чего смешного? у меня дочь выпустилась в 22 году, на выпуск пришли 15 из 30. чем вы хотели меня удивить?
в рашу уехали те, кто там имел корни, а на границе таких - каждый второй.
Адекватні люди з раші виїжджали, навіть маючи російське громадянство. Лише повний неадекват поїде з Україну у раху, після того,як ця сама раха бомбила твій будинок, вбила твоїх друзів і зробила з тебе бомжа.
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:30
Ответ дляМіряю від одиниці
Тільки правильно шляК, буква К
СпасЫбо! Я если Шо, потом оп´ять до вас звернуся...
Самоучка• 07 апреля в 01:31
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну так і говорять...Але я не розумію, чи то нехай буде добре тобі чи мені...Ніколи не вживаю подібні вирази.

Молчалка• 07 апреля в 01:31
Ответ дляДокладальниця
А ваша дитина буде гратися з дітьми, які спілкуються китайською? Чи до узькомоаних побіжить? Так ваша дитина будить інших?!!!
З якого переляку діти мають гратися з тими, хто говорить незрозумілою їм чужою мовою? Чи інші діти мали вивчити суду мову (незрозуміло як), в ваша ’мєгапазітівная’ не змогла опанувати мова країни в якій проживає, але винні чомусь інші ?
І дуже цікаве питання: а як діти примудрилися вчитися в українській школі, НЕ говорячи українською? Чому і як їх вчили і чому ваша ’подруга у формі’ не взяла за одне місце вчителів попередньої школи, які не навчили дитину українській мові, в займалися казна чим на уроках?
Якби такі борщі батьки потрапили на мене, вся ювеналка була б на вухах, що мою україномовна дитину в українській школі булять узькомвні діти. Ще б і атестацію вимагала провести вчителів, що ’вчили’ так і зріз знань самих дітей, які після української школи не говорять українською. Хай йдуть у інтеграційні класи в вчать українську, в не перетворюють українську школу на філіал парашастану.
О как.
А шо это за интеграционные классы
И давно они у нас ?
Самоучка• 07 апреля в 01:32
Ответ длядамаБезСобачки
Правильно, увесь Львів, увесь! Розмовляє жахливим суржиманом. Оце ви точно написали . Лайк.
І?
Докладальниця• 07 апреля в 01:32
Ответ дляМолчалка
О как.
А шо это за интеграционные классы
И давно они у нас ?
А давно у нас діти, які вчилися в українській школі і не знають української мови? Як таке можливе?
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:32
Ответ дляСамоучка
После Олимпиады в Москве 80, много чего поменялось.
Вы тоже на русском говорите. Давайте на английском. - интернациональный язык или эсперанто...
Сейчас, парик дракулы надену, чтоб войти в образ, и Чардаш включу, для полного погружения...
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:33
Ответ дляМіряю від одиниці
Суржик — це розмовна мова, що виникла внаслідок штучного поєднання елементів української та російської мов без дотримання норм літературної мови. Це «нечиста» мова, збіднена нацколоритом, яка виникла через тривалу русифікацію.
Правильно, они все, абсолютно нуууу на такой страшно-розмовній мові спілкуються, жуть!
Физрукая• 07 апреля в 01:35
Ответ дляДокладальниця
Ну вас же никогда не буллили за то, что вы не в состоянии выражать свои мысли?
Докладальниця• 07 апреля в 01:35
Ответ дляФизрукая
А судді хто?...
Физрукая• 07 апреля в 01:36
Ответ дляДокладальниця
А судді хто?...
Читателей ваших опусов
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:37
Ответ дляМіряю від одиниці
Основні місця поширення суржику:
Центральна Україна: Київська, Полтавська, Черкаська, Кіровоградська області.
Східна та Південна Україна: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська області, а також Донбас.
Прикордонні території Росії: місця компактного проживання українців (Стародубщина, Кубань, Поволжя, Сибір).
Ага. А розмовляють тіко Львів і далі у сраку, ой, вибачте), до гірських кордонів, де небо і лисі гори (від того що ліс крадуть щирі українці у вишиванках, і у віночках), зливаються із збирайлами (грибна і ягідна мафія) у неперевершеному экстазі суржимовного населення. Класс.
Докладальниця• 07 апреля в 01:38
Ответ дляФизрукая
Читателей ваших опусов
Вас силою примушують? Їжачки кололися, плакали, але продовжували читати дописи українською, які їм абсолютно непосильні... Але винні при цьому кактуси. Бо їжачків ’булять’. Їх щелепа не дозволяє їм жерти кактуси. Кактуси ’погані’. А припинити жерти кактуси їм на думку не спадає.
Самоучка• 07 апреля в 01:38
Ответ дляФизрукая
Да. Просто тема переросла в язык, которым ты привык говорить.
Вообще в этом я не вижу проблемы. Возможно, поэтому нас некто называет нацистами? Не знаю, как это связано....
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:41
Ответ дляМолчалка
О как.
А шо это за интеграционные классы
И давно они у нас ?
На Волині мабуть. Там сразу зарубали сапами и флажком европейским помахали — интернационал. Как есть.

Самоучка• 07 апреля в 01:40
Ответ дляДокладальниця
Так це роки які були - 90
Красота неземная• 07 апреля в 01:42
Ответ дляСамоучка
Так це роки які були - 90
автор этого опуса крайне странный человек, я не стала и отвечать. не 90е или не только.
у нас переселенка работает- сказала, половина драпанула в рашу из их Мирнограда. а половина в эту сторону и дальше,за бугор- и это с год назад. и везде так, думаю, по линии соприкосновения
Физрукая• 07 апреля в 01:42
Ответ дляДокладальниця
Ото вас прорвало )) Но вы ко мне прислушайтесь: вы реально не умеете выражать мысли - если они у вас есть, конечно. Кроме потока злобы к окружающим
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 апреля в 01:42
Ответ длядамаБезСобачки
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:42
Ответ дляСамоучка
Так це роки які були - 90
А зараз які? 1932? Чи коли там годоломор штучний Держава населенню влаштувала? 1933?
Самоучка• 07 апреля в 01:44
Ответ длядамаБезСобачки
Современный суржик - это смесь любых языков. Хоть я и взрослая, я многого не понимаю. Ищу в гугле понятие...
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:44
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Ой. Я вам на цицю наступила? То хоч у труси закладуйте, бабуню)). Цьом!
Докладальниця• 07 апреля в 01:49
Ответ дляСамоучка
А хто саме вас називає нацистами? Дарагіє саатечественнікі з-за парєбріка? Це для них характерно називати нацистами українців, що спілкуються рідною мовою.
До речі, моя дитина певний час ходила до школи на росії. Це було до 2014, але ми в сім´ї завжди говорили українською. І знаєте, кацапських мам це дуже вибішувало. Як це я розмовляю з власною дитиною ’хахляцкім язиком’. При тому що моя дитина з кацапчатами спілкувалася виключно російською, інших мов вони не знали. Виявляється, я мала заяви писати про булінг - жодне кацапча не хотіло відповідати українською, це ж булінг на думку порадниць
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:46
Ответ дляСамоучка
Зачем в Гугл? Ехайте до Львова, там все почуєте. Хоча ніц не зрозумієте. Та то нічого, головне що вони файні хлопи у вишиванках.
Красота неземная• 07 апреля в 01:46
Ответ длядамаБезСобачки
Удалено администрацией...
ох и шкрябает вот такое ’прижЫлся’ от знатоков . Свое мнение есть у каждой советчицы, это да. а вот грамотность нет, независимо от языка, впрочем...
а насаждали б лучше, то было б уже совсем все иначе. Похер.ли, как всегда. денег нет! Книги русские, фильмы русские, все русское, ну вы как-то сами... нет? а хотелось..
Лукава Кішка• 07 апреля в 01:47
Ответ дляКрасота неземная
в смыыыысле
в Черкассах я только в третьем классе начала учить украинский и было его по программе реально понты.
Обычная школа.
Да что говорить, даже уже у моей дочери знакомые и то учились в русской школе. Где украинскому уделялось совершенно не так много времени.. и это перед войной- центр страны. Донецк? возможно, были украинские. но вообще не все
Постепенно переходили школы на украинский, но в большинстве все же обучение на русском было.