НЛОша• 07 апреля в 00:28
Чи стикаються діти-переселенці з мовним булінгом в школах?
Декілька десятків тисяч дітей-переселенців, імовірно, не відвідують львівські школи через булінг на мовному ґрунті – про це написали телеграм-канали. Вони посилалися на інтерв’ю освітньої експертки Іванни Коберник. У ньому Коберник зазначила, що частина дітей з числа ВПО продовжує навчатися дистанційно. І однією з причин невідвідування шкіл може бути дискримінація через мову в тих закладах освіти, де адміністрація не реагує на такі випадки.
Детальніше за посиланням:
Результат:
вже голосів:
138 (51.3%)
Тиць
89 (33.09%)
Так, стикаються з булінгом
42 (15.61%)
Ні, в школі не цькують
Красота неземная• 07 апреля в 01:04
Ответ дляКинДза
Я о современных детях
О них же сейчас речь
ну сейчас да, речь взята на украинизацию и довольно активно. Что меня тоже изумляет- вы хер.ли десятилетиями лагидну украинизацию и теперь удивляетесь результату..
Міряю від одиниці• 07 апреля в 01:05
Ответ дляКрасота неземная
в смыыыысле
в Черкассах я только в третьем классе начала учить украинский и было его по программе реально понты.
Обычная школа.
Да что говорить, даже уже у моей дочери знакомые и то учились в русской школе. Где украинскому уделялось совершенно не так много времени.. и это перед войной- центр страны. Донецк? возможно, были украинские. но вообще не все
Обычная школа.
Тепепішні школярі 2010 рік народження
Самоучка• 07 апреля в 01:05
Ответ дляМіряю від одиниці
Школа польська одна у Львові.
Молодь навпаки навіть з російськомовних сімей- українською
Не пишіть єрунди, ніяких пів Львова 50 років назад польською не розмовляли
Польська? Пам´ятаю дитинство. 100 метрівка - іншої мови не було. Де ми жили (приватний сектор) - там половина були поляки.
Школа? так, одна. вул. не пам´ятаю, да назви міняють, десь біля Левицького (можливо)
КинДза• 07 апреля в 01:06
Ответ дляКрасота неземная
Мои дети пошли в школу в 2020 и в 2021
В украинские классы и другой альтернативы не было) обучение было действительно на украинком
Донецкая область, город Лиман
Красота неземная• 07 апреля в 01:06
Ответ дляМіряю від одиниці
Тепепішні школярі 2010 рік народження
у меня дочь 2005 и это не так чтобы сильно далеко.
И в свои 15 лет она сама сделала свой выбор и перешла на украинский в быту
Міряю від одиниці• 07 апреля в 01:07
Ответ дляСамоучка
Так це туристи.
Після 1939 року полків залишилося мало
Самоучка• 07 апреля в 01:07
Ответ дляМіряю від одиниці
Ось вам 50 років тому)
У 1980-х роках кількість поляків у Львові продовжувала зменшуватися, складаючи приблизно 16 тисяч осіб (близько 4% населення) наприкінці 1970-х – поч. 1980-х рр.. Упродовж 1960–1980-х років кількість поляків у місті зменшувалась у середньому на 2 тисячі в кожному міжпереписному періоді.
Зменшувалась....Повмирали((
Красота неземная• 07 апреля в 01:08
Ответ дляКинДза
Мои дети пошли в школу в 2020 и в 2021
Донецкая область, город Лиман
а у меня у одноклассницы- подружки в том числе сын сейчас в 4 классе и капец проблемы с украинским, так как сад на русском был и в школе он сразу начал отставать по украинскому ( и не только, из-за восприятия)- замкнулся и вообще, все фигово. Там еще и мама удивительная, конечно, что не перевела его в другой сад- выбор у нее был, тянула до победы и теперь имеет
Вареничніца• 07 апреля в 01:09
Ответ дляCopy-Paste
Конечно стыкаются)
Я в начале войны была с ребенком в Тернополе, дети местные не отвечали если она к ним обращалась и не брали в игры моего ребенка (мегапозитивная и компанейская открытая девочка), не все конечно, но процентов 30 таких детей было, т.к. дочка русскоязычная, хоть она и пыталась общаться на украинском языке с ними
Второй пример - знакомая переехала с семьей из Днепра во Львов и начался буллинг ребенка в школе. Но там просчитались, не на ту попали) Знакомая моя полицейская, переехала во Львов и устроилась работать в ювенальную полицию. Никто в школе про это не знал. Один раз говорила с учителем про буллинг просто как мама ученицы - на словах «да-да, разберемся», на деле без изменений. Второй раз она пришла в школу в форме как официальное лицо….обосрались и руководство школы и обидчики))) ребенка больше не булят
А вы не думали, что те дети реально не понимают русский? Моя подруга из университете всю жизнь разговаривала на украинском, живет в Тернополе, ее ребенок не понимает русский язык. Мы к ней в гости приехали, мой муж (из Николаева) начал разговаривать с ее ребенком на русском - ребенок ничего не понимал и стоял испуганно смотрел на маму 🤷🏻♀️
Самоучка• 07 апреля в 01:11
Ответ дляКрасота неземная
в смыыыысле
Обычная школа.
У нас в школе, укр. был по желанию. Не хочешь - иди гуляй...Подыши воздухом...Приходи на следующий урок.
Красота неземная• 07 апреля в 01:12
Ответ дляСамоучка
ого) ну это кнш круто.
А так всем можно?))
можно я завтра вместо работы погуляю)) очень нада...
А так всем можно?))
Докладальниця• 07 апреля в 01:15
Ответ дляCopy-Paste
Конечно стыкаются)
А ваша дитина буде гратися з дітьми, які спілкуються китайською? Чи до узькомоаних побіжить? Так ваша дитина будить інших?!!!
З якого переляку діти мають гратися з тими, хто говорить незрозумілою їм чужою мовою? Чи інші діти мали вивчити суду мову (незрозуміло як), в ваша ’мєгапазітівная’ не змогла опанувати мова країни в якій проживає, але винні чомусь інші ?
І дуже цікаве питання: а як діти примудрилися вчитися в українській школі, НЕ говорячи українською? Чому і як їх вчили і чому ваша ’подруга у формі’ не взяла за одне місце вчителів попередньої школи, які не навчили дитину українській мові, в займалися казна чим на уроках?
Якби такі борщі батьки потрапили на мене, вся ювеналка була б на вухах, що мою україномовна дитину в українській школі булять узькомвні діти. Ще б і атестацію вимагала провести вчителів, що ’вчили’ так і зріз знань самих дітей, які після української школи не говорять українською. Хай йдуть у інтеграційні класи в вчать українську, в не перетворюють українську школу на філіал парашастану.
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:17
Ответ дляМіряю від одиниці
Зате їх ніхто не з´їсть))
’Про те’
Самоучка• 07 апреля в 01:17
Ответ дляКрасота неземная
ого) ну это кнш круто.
А так всем можно?))
Смешно? В классе оставалось 10 из 30. В итоге, уехали в рашу и забугор...
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:18
Ответ дляCopy-Paste
Конечно стыкаются)
Мама Агонь! Так ей и передайте.
Докладальниця• 07 апреля в 01:19
Ответ дляКинДза
Почему? В школах обучение шло на украинскои языке в той же донецкой области
В чём проблема этих детей? Ввести украинский язык на бытовой уровень? В чём сложность
Діти або педагогічно запущені - в такому випадку питання до їх батьків і педагогів попередніх шкіл, до відповідальності притягувати і тих, і тих. Або розумово відсталі - тоді треба ставити питання чому діти у школі, яка їм не по силам. І переводити у допоміжну школу.
Інших причин не знати українську мову, навчаючись в Україні у школі тривалий час просто нема.
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:20
Ответ дляМіряю від одиниці
Ніхто і не буде)) тим більше у Львові
Історія вигадана
Та най тебе шлях трафить!
Міряю від одиниці• 07 апреля в 01:20
Ответ длядамаБезСобачки
’Про те’
В українській мові зате (разом) — це протиставний сполучник (синоніми: але, проте, однак)
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Скільки можна той понос писати?
Мій чоловік темношкірий африканець продив 5 років в Франківську і 5 у Львові , обʼїздив купу сіл. Ні з яким булінгом він не стикався.
Може тому що вивчив мову…..
А что негр делал 10 лет в селах ЗУ?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 апреля в 01:21
Діти переселенці - українці, всі знають мову, а якщо у батьків цих дітей вата в голові, то нехай сидять дома, підростуть і теж почнуть клепати теми на форумах про ущємлєніє росмовних
Міряю від одиниці• 07 апреля в 01:21
Ответ длядамаБезСобачки
Та най тебе шлях трафить!
Я одній тут так написала, вона перше не зрозуміла, а потім пожалілася
бідолашна, думала що це прокльон
Міряю від одиниці• 07 апреля в 01:22
Ответ длядамаБезСобачки
Та най тебе шлях трафить!
Тільки правильно шляК, буква К
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:22
Ответ дляМіряю від одиниці
Школа польська одна у Львові.
Правильно, увесь Львів, увесь! Розмовляє жахливим суржиманом. Оце ви точно написали
. Лайк.
Самоучка• 07 апреля в 01:24
Ответ длядамаБезСобачки
А что негр делал 10 лет в селах ЗУ?
После Олимпиады в Москве 80, много чего поменялось.
Вы тоже на русском говорите. Давайте на английском. - интернациональный язык или эсперанто...
Міряю від одиниці• 07 апреля в 01:24
Ответ длядамаБезСобачки
. Лайк.
Суржик — це розмовна мова, що виникла внаслідок штучного поєднання елементів української та російської мов без дотримання норм літературної мови. Це «нечиста» мова, збіднена нацколоритом, яка виникла через тривалу русифікацію.
Міряю від одиниці• 07 апреля в 01:25
Ответ длядамаБезСобачки
. Лайк.
Основні місця поширення суржику:
Центральна Україна: Київська, Полтавська, Черкаська, Кіровоградська області.
Східна та Південна Україна: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська області, а також Донбас.
Прикордонні території Росії: місця компактного проживання українців (Стародубщина, Кубань, Поволжя, Сибір).
Красота неземная• 07 апреля в 01:26
Ответ дляСамоучка
чего смешного? у меня дочь выпустилась в 22 году, на выпуск пришли 15 из 30. чем вы хотели меня удивить?
в рашу уехали те, кто там имел корни, а на границе таких - каждый второй.
дамаБезСобачки• 07 апреля в 01:26
Ответ дляМіряю від одиниці
Ага.
И ’поїзд’ тоже чисто украинское слово. Где делся потяг? Ладно.
И ’білет’ вместо квитка. Тоже хай.
Мы чистокровные украинцы, блямба.
И ’білет’ вместо квитка. Тоже хай.
Мы чистокровные украинцы, блямба.