ТочноБудет• 07 апреля в 16:32
Мініскульптура Київський торт, Київ
Дівчата, допоможіть. Хто живе біля фабрики Рошен, чи є ще на фасаді будівлі скульптура Київський торт? Я їх шукаю по місту та фотографую. А до цієї довго їхати, незручно. Хочу знати, чи є вона, щоб точно їхати, і знати, що она на місці.
ТочноБудет
• 07 апреля в 16:42
Ответ дляНе будь КакСвета
Думаєте, хтось з´їв?
Жарт дурний і не вдався.
Мені сказали, що його зняли. Але сказала людина, яка теж від когось чула, тож інформація не 100%
Муркошечка• 07 апреля в 16:54
Ответ дляТочноБудет
Жарт дурний і не вдався.
Багато мініатюр з цього проєкту дійсно або вкрадено, або пошкоджено.
Якби знати раніше, я минулого тижня поруч була. А коли наступного разу буду, невідомо.
freedom_2015• 07 апреля в 17:07
в гугл картах є коментар за сьогодні ,що її нема і охорона повідомила що з минулого року .То не ви вже побували ?
ТочноБудет
• 07 апреля в 17:59
Ответ дляМуркошечка
Саме так. Тому і питаю, бо їхати далеко.
ТочноБудет
• 07 апреля в 17:59
Ответ дляfreedom_2015
Якби я побувала, то запитувала би тут?
ТочноБудет
• 07 апреля в 18:00
Ответ дляДиверсификация
Ну так и ищи, лентяйка.....
Мабуть українською вам суть питання не дійшла. Буває.
freedom_2015• 07 апреля в 18:02
Ответ дляТочноБудет
Якби я побувала, то запитувала би тут?
та там коментар написали разом з темою по часу
Диверсификация• 07 апреля в 18:46
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
freedom_2015• 07 апреля в 18:48
Ответ дляДиверсификация
Удалено администрацией...
ну таке ,приймати участь цікаво коли все є ,а даремно вбити день і поцілувати пусте місце це вже не проект а знущання
ТочноБудет
• 07 апреля в 20:05
Ответ дляfreedom_2015
Ні, то не я писала. Але подивилася, дійсно, співпадає по часу
ТочноБудет
• 07 апреля в 20:05
Ответ дляfreedom_2015
Саме так, ви мене зрозуміли.
Шкода не встигла почитати що там писали, вже видалила адміністрація.
freedom_2015• 07 апреля в 20:59
Ответ дляТочноБудет
Саме так, ви мене зрозуміли.
та нічого прям такого не було там ,гірше не видаляють тут.Просто грубо написано дуже
ТочноБудет
• 08 апреля в 08:44
Ответ дляfreedom_2015
Зрозуміла)
Диверсификация• 08 апреля в 13:10
Ответ дляТочноБудет
Саме так, ви мене зрозуміли.
Удалено администрацией...